Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. P.Kasia prosiła przekazać, że Pumcia ma już domek ;) Zakupiła już identyfikator dla Pumci :-o [quote]Po prostu mnie urzekła i musi być u mnie.[/quote] P.Kasia wyjeżdża teraz i wraca za tydzień, wtedy będziemy wszystko organizować, wizytę przedadopcyjną i transport. Będzie to nie lada wyzwanie, bo p.Kasia mieszka aż w województwie zachodnio-pomorskim :huh: Tak sobie myślę, że gdyby p.Karolina z Poznania nadal chciała adoptować Aguska, to można by połączyć te transporty, bo z Poznania do p.Kasi już nie tak daleko, ok. 150 km :roll: A tu jest strona p.Kasi: [URL]http://www.boseron.pl/[/URL] Na zdjęciu jest tam p.Kasia i jej sznaucerek jak był jeszcze malutki (teraz ma 2,5 roku).
  2. Oki, zrobimy prześwietlenie ;) biank0 przekazała na Desta kolejne 100 zł ;)
  3. Foksia, podaj mi maila, to podeślę Ci troszkę fotek Aguska ;) Z tym domkiem w Krakowie poczekajmy, Ra-dunia ma dzwonić 18-tego, to już pojutrze. Wszystko się okaże :cool3:
  4. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4005/ma7rv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3334/ma8zw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3491/ma9de7.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/1626/ma10ng1.jpg[/IMG]
  5. Magia południową porą ;) Zrobiła się z niej bardzo wesoła i pocieszna suńka :loveu: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/6060/magp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4011/ma1ce8.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/2218/ma2mg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2889/ma3fh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/237/ma4hz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1081/ma5je5.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6020/ma6yc4.jpg[/IMG]
  6. Zagapiłam się :oops: Wczoraj minęło 30 dni pobytu Imbirka w hoteliku. Robię więc rozliczenie na dzień wczorajszy. [B]Wpłaty:[/B] 100 zł AZ-IWONA 100 zł Tomasz i Agnieszka K. z Krakowa 50 zł agusiazet 40 zł terra (bazarki) 100 zł tanitka 30 zł eloise 100 zł Ra_dunia 263,27 zł Wizażanki 50 zł bigos 50 zł agata51 1000 zł wpłata anonimowa [B]Razem: 1883,27 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 450 zł hotelowanie 35 zł połowa kosztów przejazdu Janów Lubelski - Mielec - Janów Lubelski (odebranie Imbirka ze schroniska) 15 zł połowa kosztów przejazdu Janów Lubelski - Stalowa Wola - Janów Lubelski (wizyta w lecznicy) 40 zł badanie krwi 30 zł Advocate (świerzb) 9 zł odrobaczenie 30 zł przejazd Janów Lubelski - Stalowa Wola - Janów Lubelski (wizyta w lecznicy) 40 zł badanie krwi [B]Razem: 649 zł [/B] 1883,27 zł (wpłaty) - 649 zł (koszty) = 1234,27 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy na dzień 15 sierpnia wynosi +1234,27 zł.[/B][/COLOR]
  7. Zagapiłam się, bo wczoraj minęło kolejne 30 dni pobytu Gacka w hoteliku :splat: Także robię rozliczenie na dzień wczorajszy. [B]Stan na 16 lipca wynosił +379 zł Wpłaty:[/B] 25 zł Ulka18 50 zł ewatr 35,50 zł terra (bazarki) 50 zł KubaP [B]Razem: 539,50 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 300 zł hotelowanie 20 zł Advocate (zabezpieczenie przed świerzbem itp.) [B]Razem: 320 zł[/B] 539,50 zł (wpłaty) - 320 zł (koszty) = 219,50 zł [COLOR=Red][B]Stan na 15 sierpnia wynosi +219,50 zł.[/B][/COLOR]
  8. A oto wyniki badania krwi Roana (wcześniej pomyliłam się, to ALAT jest minimalnie podwyższone, nie ASPAT ;) ) [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2005/wynikicp9.jpg[/IMG]
  9. Dziewczyny z lecznicy wracają 25-tego z urlopu to skonsultujemy z nimi dalsze postępowanie z Roanem. Czy pytać o możność i koszt kastracji? A tu dzisiejszy Roanek [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9601/rrrnk4.jpg[/IMG] Takiego ma kolegę na spacerkach ;) [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5687/rrr1ct4.jpg[/IMG]
  10. Dzisiaj poobserwowałam Amisię i kręgi się jej zdarza zataczać :roll: Nie wiem tylko na ile to jest przypadek :roll: [B]Polanda[/B], jak można tego typu psa zmęczyć? Ona jest taka niecierpliwa, że ciężko na niej wymusić wykonanie jakiś komend :razz:
  11. Agusek waży ok. 8 kg na moje oko :roll: Dzisiaj znów wyczesaliśmy drugiego Aguska. Skąd się tyle sierści na nim bierze?? A taaakiego kolegę ma Agusek na spacerach ;)
  12. W sprawie adopcji Pumy dzwoniła dziś p.Kasia... Jest zdecydowana Pumcię przygarnąć ;) Podałam jej link do tematu, aby sobie poczytała... Kciuki mile widziane :cool3:
  13. To nie jest problem, aby "nasze" dziewczyny Desta obejrzały, ale pewnie trzeba będzie robić znów badania :roll: Z grubsza dzisiaj przeczesałam Desta, faktycznie jest to co lubi :lol: Ogon spróbujemy rozczesać na mokro, jak się nie da to trzeba będzie ciach-ciach (dredy oczywiście, nie ogon ;)).
  14. My z powodu braku Trovetu podawaliśmy Roanowi przez jakiś czas (za porozumieniem weta oczywiście) karmę lekkostrawną na przemian z dietetyczną (jagnięcina z ryżem) i nic się nie działo, koopy były bez zmian :roll: Badanie oczywiście możemy powtórzyć, żaden problem ;) To wczorajsze postaram się zeskanować i umieścić na forum. Możemy też przebadać go pod względem trzustki (analiza kału), choć Beatka mówiła, że raczej tu powinno być ok, bo byłaby z niego skóra i kości :roll: Z karmą na razie się wstrzymajmy, damy znać jak nam się będzie kończyć ;)
  15. Morfologię Roan ma bardzo dobrą, ma minimalnie przekroczony mocznik i ASPAT. Taki wynik może mieć po obfitym najedzeniu się :roll: Najprawdopodobniej więc Roan może otrzymywać normalną karmę :roll:
  16. Wcześniej banerek Magii był źle podlinkowany, teraz jest już ok ;)
  17. Pieniądze dotarły, dzięki! Jeśli chodzi o wizytę u weta, to możemy pojechać dopiero po 24-tym, bo dziewczyny z lecznicy ze Stalowej Woli wzięły sobie urlop (pierwszy chyba od początku działania lecznicy :lol:). Także jak się do tego czasu coś uda zdobyć z historii choroby Desta to będzie super.
  18. Uderzające podobieństwo :crazyeye: [B] Polanda[/B], trzymam kciuki za znajomych, bo Amisia ma naprawdę specyficzny charakter i potrzebuje odpowiedniego domu ;) Co ważne zgadza się świetnie z psami i sukami. Koty możemy sprawdzić w razie czego.
  19. Banerek dla Imbirka made in amyszka z kociego forum :loveu: [URL="http://tiny.pl/2s9d"][IMG]http://upload.miau.pl/3/124149.png[/IMG][/URL] [php][url="http://tiny.pl/2s9d"][img]http://upload.miau.pl/3/124149.png[/img][/url][/php]
  20. Dziękuję amyszce z forum miau!!! [URL="http://tiny.pl/2scf"][IMG]http://upload.miau.pl/3/124148.png[/IMG][/URL] [php][url="http://tiny.pl/2scf"][img]http://upload.miau.pl/3/124148.png[/img][/url][/php]
  21. 4 godziny?? :-o Mogę tylko pomarzyć... U nas niestety wyszło uczulenie prawdopodobnie na mleko :-( Mam szlaban na produkty mleczne conajmniej przez dwa tygodnie :grab: Ja miałam przechlapne, bo Hania urodziła się w samym środku sezonu na truskawki i czereśnie... :placz:
  22. Koty Gacek chyba lubi pogonić, coś mi się tak wydaje że była taka sytuacja z naszym Shermanem :roll: ale jeszcze sprawdzimy dla pewności :cool3:
  23. Imbirek :loveu: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2083/imbxj6.jpg[/IMG] Imbir jedzie właśnie do Stalowej Woli do lecznicy na pobranie krwi. Mam nadzieję, że wyniki będą dobre :cool3:
  24. Śmigająca Puma ;) [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3886/pppyv4.jpg[/IMG]
  25. Amisia otrzymała jeszcze [B]50 zł od KubyP[/B] ;)
×
×
  • Create New...