Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Argo nadal daje radę, choć chodzi powoli i wszelkie zwroty, obroty wykonuje ostrożnie i niezgrabnie. Kupiłam dla niego kolejny Rumen Tabs (11 zł) oraz Caniviton Forte (125 zł):
  2. Kaszel pojawia się i znika. Plamek ogólnie czuje się dobrze, ale widać, że to już senior.
  3. Robiłam odrobaczenie całego zoo, więc kotkom też się dostało. 5 dużych Strongholdów wystarczyło do zakropienia 8 kotków, dlatego ich koszt (220 zł) podzieliłam na 8 i "na sztukę" wychodzi 27,50 zł: Rozliczenie: Stan konta na 12 sierpień wynosił -820,10 zł +300 zł helli +150 zł jess +20 zł mdk8 -300 zł hotelowanie 13.08-11.09 -27,50 zł Stronghold dla Róży -27,50 zł Stronghold dla Kaktusa -27,50 zł Stronghold dla Jagody Stan konta na 11 wrzesień wynosi -732,60 zł.
  4. Tu na pierwszym zdjęciu widać malutkie wyłysienie na łopatce, które jest widoczne tylko po rozgarnięciu sierści. Z tym już przyjechała (był tam wcześniej strupek), to prawdopodobnie pozostałość po odczynie po zastrzyku.
  5. Kciuki jak najbardziej potrzebne, bo to jeszcze trochę czasu i wiadomo jak to z ludźmi jest... Dora niech się wypowie, ale myślę, że warto jeszcze potrzymać Jagodę na ogłoszeniu.
  6. Jagódce też porobię fotki. Humor jej dopisuje i korzysta z byle okazji żeby zrobić sobie giganta na dom. Ciężko ją utrzymać w łazience, ale nie ma się co dziwić. Jest bardzo ciekawska i energia ją roznosi. Zgłosił się dla niej dom, ale dopiero za trzy tygodnie kotka może tam pojechać.
  7. Róży też porobię nowe fotki, tylko muszę trochę na nią zapolować. Nasze kotki ją przeganiają i ona często śpi w szafie, w łóżku lub innych miejscach. Ona też bardzo lubi inne koty i jest bardzo do nich przyjaźnie nastawiona. Tutaj fotka z dzisiaj: A tu wcześniejsze fotki, które można póki co wykorzystać do ogłoszeń:
  8. Tu jeszcze Kaktus w typowo kociej pozie:) A tu wcześniejsze fotki, które wstawiałam już wcześniej, ale trudno będzie znaleźć na wątku:
  9. Szkoda, że nie zaoferowałaś DT jak był u mnie. W tym momencie musisz kontaktować się z Fundacją. Gdyby miał u nas robione badania krwi to byłaby informacja na wątku oraz wstawione wyniki.
  10. Byłam dziś z Shilą na ściągnięciu szwów. Rana się pięknie goi. Niestety na brzuchu pojawiły się rozsiane malutkie krosteczki, które absolutnie nie wyglądają na alergię... Wet mówi, że to może być nowotwór skóry:( Pozostaje czekać i obserwować co się będzie działo:(
  11. Trochę zdjęć Kaktusa. Już regularnie śpi z nami w łóżku, czasami zdarza mu się nawet otrzeć o nogi. Jeszcze ma odruch unikania dotyku, ale często daje się wygłaskać przy jedzeniu lub jak nie zdąży zwiać np. na łóżku. Pomiaukuje cienkim głosikiem jak jest pora karmienia i prowadzi do misek
  12. Negri została drugi raz zaszczepiona (powinna być wcześniej, ale plany pokrzyżowały problemy koopkowe i pozbycie się pierwotniaków), koszt 30 zł:
  13. Kuba został zaszczepiony na wirusówki i wściekliznę (koszt 28 zł + 26 zł): Kupiłam też dla Kuby karmę, tym razem już nie nerkową, ale dla seniorów. Koszt 88,50 zł:
  14. Też tak myślę, ale nie mniej jest to oszukiwanie ludzi i wykorzystywanie ich dobrego serca.
  15. Zostawiłam z Farcikiem książeczkę i tam jest cała historia szczepień (także z poprzedniego domu), odrobaczeń (też z poprzedniego domu), nawet kontrola wagi. Nie jest więc prawdą, że pies wcześniej nie widział weta, jego zaniedbanie nastąpiło prawdopodobnie kiedy z tego domu wyprowadziła się żona. Są też wpisy naszego weta. O kastracji też jest wpis. Farcik pojechał zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, wykastrowany i zaczipowany. Filmik z przyjęcia jest wyciszony, a tam wszystko mówiłam, całą jego historię.
  16. Rozliczenie końcowe: Stan konta na 23 sierpień wynosił +350 zł +150 zł Karen116 +30 zł ŚWIAT +300 zł Grażyna R. +15 zł Niesiowata +20 zł muza_51 -165 zł hotelowanie 24.08-03.09 -800 zł wymiana drzwi w psiowozie -230 zł transport do Przemyśla Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -330 zł.
  17. Podliczenie kosztów naprawy drzwi w psiowozie (800 zł): (za zakup drzwi nie mam faktur, więc wrzucam dowody wykonanych przelewów): 1. Pierwsze skrzydło (200 zł) 2. Wymiana pierwszego skrzydła (200 zł) 3. Drugie skrzydło (200 zł), nadwyżka 80 zł to zakupione dodatkowo zamki 4. Wymiana drugiego skrzydła (200 zł), nadwyżka 100 zł to wymiana zamków A tu już wymienione drzwi:
  18. Farcik trafił do fachowców. Oni tam budują pogotowie dla niedźwiedzi, więc co to dla nich taki Farcik. Mają własną klinikę, cały zespół ludzi, pracowników, wetów, behawiorystów, więc radzą sobie z różnymi trudnymi przypadkami. Pani, która przyjmowała Farcika mówiła, że mają kilka takich agresorów. Cieszę się, że udało się go tam ulokować. Tutaj ostatnie fotki zaraz przed wyprowadzeniem z samochodu:
  19. Shila czuje się bardzo dobrze. Brzuszek dobrze się goi, sunia ma apetyt, chętnie wychodzi na spacery i załatwia wszystko na ogrodzie. Trochę jej przeszkadza kołnierz, ale musi jakoś dać radę. Rozliczenie: Stan konta na 7 sierpień wynosił -360 zł +360 zł Jo37 -360 zł hotelowanie 08.08-06.09 -690 zł usunięcie listwy, sterylizacja, badanie histo -32 zł przejazdy do weta Stan konta na 6 wrzesień wynosi -1082 zł.
  20. P. Ania ze Szczekocin przesłała kolejny zapas leków dla Arga, 2 opakowania Lotensinu Bardzo dziękuję
×
×
  • Create New...