Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Zapraszam na bazarek: głównie książki, ale jest też trochę biżuterii i dwie torebki: Link do bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350068-głównie-książki-trochę-biżuterii-i-torebki-dla-doyka-i-dżekiego-do-2206/
  2. Zapraszam na bazarek, m.in. dla Doyka - dużo książek, trochę biżuterii i dwie torebki - wszystko dzięki malti :) https://www.dogomania.com/forum/topic/350068-głównie-książki-trochę-biżuterii-i-torebki-dla-doyka-i-dżekiego-do-2206/
  3. Zapraszam na bazarek, m.in. dla Dżekiego - dużo książek, trochę biżuterii i dwie torebki - wszystko dzięki malti :) https://www.dogomania.com/forum/topic/350068-głównie-książki-trochę-biżuterii-i-torebki-dla-doyka-i-dżekiego-do-2206/
  4. Rozliczenie: Stan konta na 10 maj wynosił -375,80 zł +375,80 zł Alaskan Malamute +50 zł Fundacja ZEA +50 zł Fundacja ZEA -360 zł hotelowanie 11.05-09.06 -31,70 zł Agapurin x 2 opak. -102,50 zł Caniviton -45 zł odrobaczenie + Fiprex Stan konta na 9 czerwiec wynosi -439,20 zł.
  5. Sambowe zmagania ze smyczą... Są chwile całkiem spokojne: Ale często próbuje w różny sposób pozbyć się uwięzi:) Ogólnie jednak nie jest źle.
  6. Wydaje mi się, że nie ma na co czekać. Psiak jest przesympatyczny i może akurat kogoś zauroczy. Jest bardzo "łatwy w obsłudze". Mnie osobiście rozczula jak on pędzi jak zobaczy człowieka, cieszy się, przytula się do nóg, podskakuje, domaga się uwagi i pieszczot. Bardzo lubi towarzystwo ludzi i jak chodzę po ogrodzie to on mi zawsze towarzyszy, często chodzi przy nodze. Jak na takiego staruszka ma sporo energii i jest bardzo sprawny. Jeszcze mu fotek dorobię.
  7. On w ogóle jest śmieszny. Takie toto prędkie, wścibskie, wszędobylskie:) typowy terrierek. Jeszcze trochę fotek z nowym image'u
  8. Lotensin dla Argo, koszt 31,30 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3b5f18fca9679b4e Niestety już widać wiek po Argo, chodzi powoli, dużo odpoczywa. Oby był sprawny jak najdłużej.
  9. Frotka pozdrawia wiosenno-letnie:) Parę dni temu jakiś nawet telefon był w jej sprawie, ale więcej się nie odezwał:(
  10. Obróżka się sprawdza, Samba już też tak nie panikuje. Dziś udało się nam wyjść z boksu. Spacerem trudno to nazwać, ale jest o niebo lepiej niż wcześniej. Przede wszystkim Samba jest spokojniejsza, nie wierzga jak dziki koń, często przysiada. Zachwycona smyczą nie jest, ale będzie dobrze. A tu Samba pilnuje Argo, który zawstydził się przed aparatem (boi się robienia zdjęć). Samba wprost przeciwnie:)
  11. Argo pozdrawia wiosennie:) Jak zwykle są to nieśmiałe pozdrowienia, chyba, że mowa o powrocie do boksu (ostatnia fotka):) łapka jeszcze wygolona na potrzeby RTG.
  12. Wystawić fakturę? Koopki coraz lepsze, więc chyba będzie dobrze. Zwłaszcza, że Jogi niesamowicie się ożywił, on biega i zaczepia do zabawy! Liże nogi, ręce, uwielbia być przy człowieku. Poprawił mu się też apetyt. Je jak smok! Tak sobie myślę, że on siedział w schronisku w tej budzie i był chudy, bo go pewnie robale męczyły:(
  13. Rozliczenie: Stan konta na 5 maj wynosił -20,30 zł +30 zł Marta P. +50 zł Marzanna K. +36 zł Iwona K. +30 zł Diana K. +50 zł Anna H. +40 zł Ewa S. +30 zł Marta P. -360 zł hotelowanie 06.05-04.06 Stan konta na 4 czerwiec wynosi -114.30 zł. U Dżekiego wszystko dobrze, tylko głucha cisza jeśli chodzi o adopcję:( Dżeki coraz lepiej funkcjonuje w grupie psów. Do tej pory bardzo ciężko przychodziła mu akceptacja innych samców, ale jest z tym ogromny postęp. Niestety legowiska i misek pilnuje nadal i tylko Frotka (na zdjęciu leży za Dżekim) ma przywileje i Dżeki pozwala jej na wszystko.
  14. Samba parę dni temu zaczęła nagle kuleć na przednią łapę. Teraz kuleje już tylko delikatnie, więc podejrzewam coś sobie naciągnęła. Oglądałam tą łapkę i nic tam nie widzę, żeby się skaleczyła czy żeby coś się wbiło. Mam nadzieję, że po paru dniach po prostu jej przejdzie. Jak nie, to trzeba będzie się wybrać do weta. Testuję na Sambie nową obróżkę półzaciskową, która momentalnie się rozluźnia, kiedy smycz się nie napina. Na razie trochę potestowałam w boksie. Samba oczywiście nie chciała wyjść z budy z czymś podpiętym, ale w końcu się udało mi ją wyciągnąć i choć była na smyczy to nie panikowała. Poczesałam ją trochę, pomiziałam, posiedziałam. Nie było źle. Samba już nas teraz trochę lepiej zna, do ręki podchodzi, smaczki podjada chętnie, więc mam nadzieję, że jakoś się w końcu uda to chodzenie na smyczy też opanować.
  15. Faktycznie o Poldku zapomniałam:) To może raz jeszcze rozdzielając na psiaki. Przy okazji dodam wpłatę z gminy Miączyn, bo dzisiaj dotarła. Stan konta na 30 kwiecień wynosił -611,50 zł Żwirek -196 zł i Poldek -415,50 zł. ROZLICZENIE ZA MAJ: ŻWIREK: Stan konta na 30 kwiecień wynosił -196 zł +196 zł Monika S. -263,50 zł hotelowanie 1-31.05 (zniżka ze względu na karmę) Razem: -263,50 zł. POLDEK: Stan konta na 30 kwiecień wynosił -415,50 zł +318,50 zł ala123 +15 zł ranias +20 zł ranias +60 zł ala123 (od sharki) -80 zł hotelowanie 1-8.05 (zniżka ze względu na karmę) Razem: -82 zł MISIO: +94,09 zł Beata K. +15 zł Agata W. +50 zł Gosia G. +50 zł Renata D. +500 zł Gmina Miączyn -190 zł hotelowanie 13-31.05 (zniżka ze względu na karmę) -140 zł kastracja i chip -32 zł przejazdy do lecznicy (zawiezienie i potem odbiór) Razem: +347,09 CYGAN: +50 zł Krystyna S. +150 zł Ewa K. +20 zł Patrycja K. +100 zł Sybilla N. +15 zł Joanna B. +15 zł Agata W. +50 zł Gosia G. +50 zł Renata D. -110 zł hotelowanie Cygana 21-31.05 (zniżka ze względu na karmę) -58 zł transport Cygana z Zamościa Razem: +282 zł
×
×
  • Create New...