-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Kiedyś była taka opcja dopisywania do aukcji różnych informacji także w trakcie licytacji :roll: Wtedy przychodził mail powiadamiający o tym do każdego kto zalicytował :roll: Super, że cegielki się tak pięknie sprzedają :-o :multi: Konto Imbirkowe zasiliła wpłata [B]50 zł od bigos[/B] ;)
-
Facet nie owija w bawełnę :angryy::angryy::angryy:
-
Roan musiał być kiedyś bity, boi się kijopodobnych przedmiotów w ręce :roll: Jego spacery są krótkie, bo... Roan w szybkim czasie sam wraca do kojca :razz: I mimo że kojec jest otwarty jeszcze przez jakiś czas, to Roan z niego nie wychodzi :roll: No i ma charakter, zdarza mu się warknąć na teściową (często pomaga nam przy psiakach). Dzisiaj rano np. nie wpuścił jej do kojca, bała się mu dolać wody... Trzeba będzie nad tym popracować :mad:
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na Amisię wpłynęło [B]25 zł od Ulki18[/B] ;) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Na Gacka wpłynęło [B]25 zł od Ulki18[/B] ;) -
FRESCO - MŁODY OWCZAREK COLLIE z Zamościa JUŻ W DOMU w Katowicach!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o jego zachowania to na razie obserwujemy :cool3: Z sukami jest całkowicie OK i bardzo lubi się z nimi bawić. Na psy jak na razie nie zwraca zupełnie uwagi. Fresco miał również kontakt wczoraj i przedwczoraj z paroletnim dzieckiem i zero problemu, dał się głaskać i nie reagował ani na bieganie małej ani jej wrzaski :roll: -
Na Imbirkowe konto wpłynęło dzisiaj [B]263,27 zł[/B] :multi: [B]od wizażanek z forum wizażu[/B] (dzięki Viris ;)). [B]agata[/B], wysłałam PW ;)
-
Viris, Twoja wpłata (263,27zł) dotarła, dzięki wielkie :loveu: Ulka, Twoją wpłatę rozdzielam po połowie na Amisię i Gacka ;)
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Goi się, goi, bo Magia teraz ma kołnierz pancerny :lol: -
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Od nas dzisiaj jeden psiak znalazł dom, o drugiego (Aguska) był konkretny telefon... teraz szansę ma Berni... może w koncu zła passa adopcyjna minie :cool3::cool3::cool3: -
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Takiego ;) [SIZE=2]Przerwy w trzymaniu kciuków są niestety częste również w nocy...[/SIZE] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/6742/murczatkopv0.jpg[/IMG] -
Warto by było dać info na wątku transportowym czy ktoś nie byłby chętny do podczepienia się :roll: Z naszej strony wyjazd jest właściwie możliwy w każdej chwili (pojedzie TZ). Pojechałby prawdopodobnie z nim jeden z naszych hotelowiczów (mały starszy piesek), którego w Zabrzu odebrałaby jego nowa Pani. Może dorzuciłaby coś do transportu, ale nie można oczekiwać zbyt wiele, bo ona sama musi dojechać aż z Poznania. Nie jest to nic pewnego. Znając termin wyjazdu musimy do niej zadzwonić i sie z nią umówić :roll:
-
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ja trzymam z przerwami na napełnianie brzuszka Murczątka ;) -
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
My też trzymamy kciuki! :multi: -
FRESCO - MŁODY OWCZAREK COLLIE z Zamościa JUŻ W DOMU w Katowicach!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Jasne że ma. Kolia go prowadzi. Tylko miasto zmienione. Nie z Zamościa tylko z Janowa.:crazyeye:[/quote] W Janowie jest teraz, a z Zamościa pochodzi ;) Poza tym Zamość od nas rzut beretem, miasto większe, łatwiej skojarzyć :eviltong: -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kumpel Amiśki, Pieszczotek (toto sznaucerowate z fotek) pojechał dziś do domku... Kolej na Amisię! :cool3: -
[B]Ra_dunia, Twoja wpłata (100 zł) dotarła już [/B];) Na Imbirka przyszło również [B]30 zł od eloise[/B] oraz [B]40 zł z bazarków terry[/B] (to już wcześniej).
-
Agusek cieszy się powodzeniem ;) Trzymajcie mocno kciuki, bo zadzwoniła w jego sprawie bardzo miła Pani, której Agusek się spodobał i chciałaby go adoptować dla swojej mamy, która straciła po 15 latach swojego pieska. Agusek mieszkałby w domu z ogrodem (oczywiście nie w budzie) w Poznaniu. Jeśli będziemy jechać na Śląsk po Desta, to weźmiemy Aguska i spotkamy się tam z p.Karoliną :cool3:
-
Imbir pozdrawia wszystkie pomagające mu cioteczki ;) [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2710/im4hv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6149/impf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7531/im1wz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7307/im3jz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7717/im2ov1.jpg[/IMG]
-
[quote name='maggie1971'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8771/p1020327su3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=244&i=p1020327su3.jpg"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8771/p1020327su3.3e140beba9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Naszej kruszynce się nieco urosło :crazyeye: :loveu: No i faktycznie coś jej z collie pozostało ;)
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7489/aaaaid8.jpg[/IMG] Wesoła paczka ;) [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3742/aaaa1mk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2250/aaaa2fb6.jpg[/IMG] Po dobrej zabawie, dobry odpoczynek ;) [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3722/aaaa3gf5.jpg[/IMG] Padnięta (na kilka minut) Amisia - rzaaadki widok! [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6018/aaaa4yi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6493/aaaa5ei8.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9984/aaaa6nq2.jpg[/IMG] -
Obiecane fotki... Tak jak pisałam Roan na razie jest za bardzo zaaferowany zwiedzaniem ogrodu żeby móc mu zrobić fotki portretowe, ale i na to przyjdzie czas ;) [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/7387/roanxy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5632/roan1rz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6548/roan2gn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/650/roan3kz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8061/roan4aj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6682/roan5pk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/351/roan7ui7.jpg[/IMG] A tu dowód na załatwianie się poza boksem ;) [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5424/roan6xq9.jpg[/IMG]