Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Trzeba było tego zapchajkibla do roboty zagonić :diabloti:
  2. ['] ['] [']
  3. Cieszę się, że się podobają :loveu::multi: Ja już właściwie wykurowana i dzisiaj idę w końcu na długi spacer z jaszczurką:multi: Dzień dobry [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/5685/dsc0874zq5.jpg[/IMG]
  4. Dobranoc [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5319/dsc0988el9.jpg[/IMG]
  5. [quote name='betty_labrador']haha tak moherowym :evil_lol: powiedzmy :siara: [SIZE=1][COLOR=SandyBrown](ktos z gory kibel zapchal i rano bylo u nas po kostki wody z g :evil_lol: :diabloti: zaje...)[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Ty to powiedziałaś :diabloti: Jammy :cool3: i KTO to posprzątał? :loveu:
  6. [quote name='betty_labrador']:no-no-no: .... .. beretm ! :lol: mowie Wam jakie dzis mialam swietne halloween !! poprostu g...branie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ktos nie dostał cukierka i zrobił nam psikus :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ja jednak wole rzucać kamieniem.. ale skoro ty lubisz beretem.. :evil_lol::eviltong: szambo wam wylało? :diabloti:
  7. Ola wyreguluj jej szelki tak, żeby nie naciskały tym kółkiem z przodu na tchawicę.. (poluzuj ta obręcz wokół szyji) ;) - bo tak to trochę na zdjęciu wygląda.
  8. [quote name='betty_labrador'] w poznaniu :cool3:[/QUOTE] rzut kamieniem :lol:
  9. [quote name='ariss']no a jakby inaczej:loveu::diabloti: To Ty bierzesz Nikusia,a ja będę miziać maluchy:eviltong::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Wygodnicka.. :diabloti: Ale dobra, niech stracę.. ja połączę przyjemne z wkupnym :evil_lol:
  10. No właśnie właśnie, wilczaki są a gdzie czarne kudłate? :diabloti: Piękne fotki w ruchu ! :multi:
  11. [quote name='ariss'] wezme Juste i nawiedzimy Cię we 2:diabloti:[/QUOTE] Wiedziałam, że podchwycisz :loveu::loveu::loveu: A Ola będzie mieć ładne fotki na stronę, żeby nie było, że my tak z pustymi rękami :diabloti:
  12. [quote name='LeCoyotte']hehe mi sie zdażało robić psa na 1/6s, a kota całe 0,5s:D (na statywie) obie foty idealnie ostre[/QUOTE] jakieś mało ruchawe musiały byc te zwierzaki :razz::diabloti:
  13. O matko :mdleje: Cieszę się, że się podobają :loveu: [B]Kojotku[/B], detektywie - druga fotka jest sprzed miesiąca, odkopałam ją bo w końcu mam dostęp do normalnego komputera :razz: A ostatnie nadworne są masakryczne, ale chociaż te domowe trochę mi humor poprawiły :eviltong: Dobra, kończę już, bo zaraz powiecie, że wszystkie takie same :diabloti: [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3079/dsc0848ok9.jpg[/IMG]
  14. Aaaaaaj myślałam, że Daga wróciła.. :-(
  15. Nono to kręćcie spotkanie o duzo fot proszę :diabloti:
  16. Zapraszam do Warszawy, chętnie obfocę. Zaraz zabieram się za PW, nie myśl, że zapomniałam ;)
  17. Dziękuję wszystkim - z nami już ok :multi::loveu: Jaszczurka nostalgicznie. [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/9894/dsc0858qx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/87/dsc0621ea5.jpg[/IMG] Miłego wieczorku wszystkim odwiedzającym :loveu:
  18. [quote name='Ka-Vanga']na ta chwile wazy 11,8 kg!!!!!!!! ZAPRASZAM :cool3:, wujo Lo bedzie zachwycony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Lekuchna :loveu: Hmmm czyżby LO nie był zbyt gościnny? :diabloti:
  19. [URL="http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1912.jpg"]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1912.jpg[/URL] Buhaahha jaka altetka :evil_lol::loveu: Aajjj Ola nie zdziw się jak któregoś dnia nawiedzę Ciebie i szczeniaki i wcale nie będę czekać na zaproszenie :diabloti:
  20. [quote name='betty_labrador']fajnie ze nadal macie ta obrozke, bo mi pęknął zatrzask juz daaawno :shake: bleh :][/QUOTE] Weź pod uwagę, że pociągowa Tosia a pociągowy sznup to lekka różnica :diabloti:
  21. Ewa dziękuję za wiadomość na gg :loveu: :multi:
  22. [quote name='basia bonnie']Też to zauważyłam:loveu: Gram ma takie oczy, jakby Tinka dopiero co go zbiła:loveu:[/QUOTE] Nieeee, to wyraz pyska Grama po tej zabawie :evil_lol:
  23. [quote name='ariss'][B]Justa: [/B]zrobie co mogę:eviltong:Jak tylko będziesz zadawać pytania i nakierunkujesz mnie na to co Cię interesuje,jaki typ sznaucera Ci się podoba to postaram się powiedzieć wszystko czego się do tej pory nauczyłam i dowiedziałam. ja jak brałam małą to też miałam jej nie kryć i wcale jeszcze nie wiem na 100 czy będę,więc myśle,że najlepszy szczeniak może też trafić do Ciebie. Hodowcy przynajmniej w Polsce cieszą się,że pies jest wystawiany albo np.startuje w zawodach.Jeśli są pozytywne wyniki to wszystko działa na korzyść hodowli. a wszystko tyczy się sznaucerów więc gadać możemy ile wlezie:diabloti:[/QUOTE] Przecież wiesz, że Gassula jest dla mnie ideałem sznaucera średniego :loveu: I właśnie suki w tym typie będę szukać. Jeżeli chodzi o charakter, to niestety tylko osobiste poznanie może mi jakoś przybliżyć tą kwestię - zresztą w tym raczej zbyt mi nie pomożesz. Sama wiesz jak to jest, to się po prostu WIE. A że szczeniaki wychowane w domu, z ludźmi, narażane na różne bodźce, to też świadczy o hodowli i ma wpływ na charakter. Myślę, że się trochę w tych hodowlach orientujesz - warunki itp. Właśnie bardziej interesowałby mnie udział w zawodach - aglity, posłuszeństwo niż wystawianie.. Ale można to w jakiś rozsądny sposób pogodzić, tak myślę. Przy drugim psie, a szczególnie przy dużym sznaucerze człowiek zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na to co można z psem robić. Myślę, że Galina jest nieźle wychowana jak na moje zerowe doświadczenie z psami. Ale ona sama nauczyła mnie bardzo dużo - szczególnie w kwestii sznaucerów.
  24. [quote name='malawaszka']hahaha to ja czasem muszę się nakrzyczeć jak Luna coś wyniucha i wtedy wszystkie receptory z uszu lecą odbierać bodźce z nosa i nie słyszy :mad: :lol:[/QUOTE] Może Galina ma na odwrót? :evil_lol: Waszko, nie lepiej ryknąć raz a dobrze?:diabloti:
×
×
  • Create New...