Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Martyna, ja Cie podziwiam i zazdraszczam tej pasji do tańca :loveu::multi: Nie masz więcej fotek?
  2. [quote name='bonsai_88']A ja się dowiedziałam, że kundel za 1500 zł jest szpanem :evil_lol:[/QUOTE] tylko szkoda, że sie nie dowiedzieliśmy gdzie takiego nabyć? :placz:
  3. [quote name='LeCoyotte']wystarczy nie pić przez semestr:diabloti:[/QUOTE] :mdleje: postudiuj sobie wetę bez % - psychiatryk murowany :evil_lol:
  4. Teraz to nie tak źle, bo metrem śmigniesz na wawrzyszew, 10 min i jesteś na Bemowie ;) Ale fakt faktem, dojazdy są dobijające - ja wiem jak to jest bo dojeżdżam na uczelnie na ćwiczenia które trwają 1,5 godziny a jadę w sumie prawie 3 godziny w obie strony :shake: A ja po prostu mam komfortową sytuację, bo wszystko pod nosem. Jeszcze rowerem sie przejade, oblookam te jednokierunkowe i inne ustąp pierwszeństwa :evil_lol:
  5. Rav :multi: Twoje zdrówko ! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  6. Tak, przy alergenenach środowiskowych, sytuacja staje się prawie nie do opanowania.. Ale bądźcie dzielni. Najważniejsze to nauczyć się z tym żyć, co po kilku latach bardzo uczula na różne potencjalne sytuacje. Trzymam kciuki za zdrowie Dudka. Niech się chłopak dzielnie trzyma ! :multi: No i napisz co z tym modzelem, czy udało się to zaleczyć.
  7. Bo wiesz, najlepiejby było gdybyś jeździła tam gdzie potem będziesz zdawać egzamin. U nas na bemowie jest mnóstwo kruczków, które lubią wykrozystywać egzaminatorzy i które mówią nam instruktorzy.. które ćwiczymy, żeby potem nie spalić się na egzaminie (bo przeciez i tak jest to gigantyczny stres i człowiek myśli mało trzeźwo :evil_lol:)
  8. [quote name='Rinuś'][B][I]I dokształciłas sie :cool3::cool3: no chyba, że jesteś tą szczęściarą, że już wcześniej wiedziałaś jak się odróznia samca od samicy :multi:[/I][/B][/QUOTE] no nie nie, ale już wiem, że na podwoziu moja suka ma "piśkę" :loveu:
  9. Dzięki Waszym nakierowującym pogadankom trafiłam i poprawiłam sobie humor :loveu:
  10. dla mnie 9kg to zapas na conajmniej 3 miesiące :eviltong::evil_lol: A jeśli chodzi o jazdy - na początku tak jest :loveu: a potem jak sama zaczniesz panowac nad samochodem to juz wogóle sie nakręcisz :loveu: a kiedy kolejne? no i gdzie zdajesz egzamin/jeździsz?
  11. [URL="http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_0880.jpg"]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_0880.jpg[/URL] Uwielbiam Twoje dziewczyny :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='LeCoyotte']w wersji studenckiej 175zł:razz:[/QUOTE] Kieszeń studenta pustawa.. :eviltong:
  13. Zdaję sobie sprawę, że przy każdym leku istnieje ryzyko wstrząsu. U nas już kilka razy zdarzyło się, że pies ledwo wyszedł z takiego wstrząsu po podaniu sterydu, szczepienia.. :shake: Więc w sumie jest się z czego cieszyć - bo Dudek chyba dobrze reaguje na steryd? Nie ma po nim reakcji alergicznej - oby jak najdłużej. Wiesz, alergia to jest tego typu choroba, że nie da się jej wyleczyć i ja również nie miałam złudzeń, że kiedyś to się skończy. Co jakiś czas dochodzą nowe alergeny, ale ja staram się skupić na teraźniejszości. Z tym, że Galina ma problem głównie z pokarmówką, roztcza, kurz grzyby jakoś nie (odpukać), jednak i tak niezwykle wyczerpujące jest ciągłe unikanie alergenów, nie wspominając o corocznych niemal zmianach diety.. Miał robione testy skórne prawda? Może spóbujcie biorezonansem? Nie wiem na ile skuteczny jest przy alergenach środowiskowych, ale na pokarm u nas sprawdza się w 100%. Odczulanie na pokarmowe również się sprawdziło (laktoza - występuje w lekach więc byliśmy zuszeni) - może choć trochę mu to ulży ? O narkozie aż strach pomyśleć przy takim psie, więc mam nadzieję, że obejdzie się bez zabiegu (jak mniemam to ostateczność przy takiej zmianie skórnej).
  14. Hmmm to alergia zaszła aż tak daleko, że musisz wciąż podawać mu sterydy? Nie ma możliwości wyeliminowania alergenów? (pewnie kurz, roztocza, tak?) Przydałaby Wam się konsultacja jakiegoś dobrego dermatologa/alergologa bo chyba ciągłe podawanie starydów nie przechodzi przez ogranizm bez śladu.. :shake: Naprawdę nie ma innej metody? O ten skład pytałam tak profilatycznie, bo wiem co znaczy pies alergik i jak można bardziej zaszkodzić niż pomóc nawet pełnymi dobrych intencji działaniami.
  15. [quote name='betty_labrador']jasne :eviltong: odpadniemy w przedbiegach :diabloti: ale medal bedzie :cool3: Druga FCI jest w sobote?[/QUOTE] Mam ci przydzwonić? :mad: Uwierz w siebie i w MOJĄ sukę :diabloti: hmmm.. pewnie jak zwykle tak..
  16. [quote name='betty_labrador']Bo w wakacje bylas in love?:cool3::loveu::eviltong: ale nie przesadzaj bo super Ci nadal wychodza :) super ze z Galinka juz lepiej. Milego dzionka :multi: :loveu:[/QUOTE] Nie byłam in love, ja nie jestem zdolna do takich uczuć :cool1::diabloti: zresztą to nie ma nic do rzeczy. Bo w maju też fajne mi wychodziły i w czerwcu - ah ta skromność :evil_lol::loveu: Nie wychodzą mi teraz super, dlatego chyba zaraz pójdę powalczyć :diabloti: [B]kate_m[/B], ja gdyby nie było metra to jechałabym ze 2,5 godziny w szczycie.. :shake: także nie wyobrażam sobie życia bez metra w Warszawie. Właśnie nie-warszawiacy nie wiem czy wiecie, że w sobotę skończyli budować PIERWSZĄ linię metra ! :multi: Za 20 lat będzie metro na bemowie :evil_lol:
  17. Chciałabym ! Fajnie było, czlowiek zajarany był i miał usprawiedliwienie, że czegos tam nie widzi, albo w kogoś wjeżdża, bo przecież to POCZĄTKI :diabloti: A przy 28 godzinie to cięzko się już usprawiedliwiać :placz:
  18. [quote name='betty_labrador']Hej J :loveu: Wlasnie wystawiam :diabloti: wiec jak na sznupki starczy czasu to owszem. Ale Mateusz nie wystawia :siara[/QUOTE] To co? Finały macie w kieszeni? :evil_lol: Czarnych średnich będzie niewiele zapewne, byłabym bardzo wdzięczna ! :multi:
  19. Linka, mam nadzieję, że sprawdziłaś wcześniej skład maści - Dudek jest alergikiem z tego co wiem i trzeba być bardzo ostrożnym jeśli chodzi o wszelkie leki (ale myślę, że jesteś tego świadoma).
  20. A na pola chodzić nie możecie? :razz::cool3: Tylko do lasu trzeba ? :diabloti: Jejku, jak Ci zazdroszczę.. też bym chciała dopiero zaczynac jazdy, a tu zaraz egzamin :placz: :placz: :placz:
  21. Galeństwo od wczoraj jest na suchym i (odpukać) póki co wszystko wróciło do normy. Łącznie z tym, że cały dzień siedzi w przedpokoju i pilnuje piłki co jakiś czas zerkając z wyrzutem na mnie :roll: [B]maławaszko[/B], na razie wirusów nie przywlekę, bo póki co zajmuję sie jedynie nieżywymi zwierzętami. jak wogóle uda mi się dojść dalej, to zacznę się martwić :eviltong: [B]weszko[/B] jak tu się nie przejmować jak są takie beznadziejne? :placz: w porównaniu do tego, co robiłam w wakacje.. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6337/dsc0908sp3.jpg[/IMG] Dziś również nie mówię :shake: Co za potworne choróbsko- przecież ciepło się ubierałam :placz: Za tydzień w czwartek mam teoretyka z prawka :shake: No nic, lece z jaszczurką. Miłego dnia wszystkim. Paaa :multi:
  22. Cześć Kasiu ! Co tam u Was? Jak się czujesz? Pamiętamy o Tobie ! :calus:
  23. zdrówko ! :drinking: :drinking: :drinking:
  24. haha, u mnie odwrotnie.. co galina w śniegu wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie :mdleje: a potem przynosi do domu na łapach i brodzie przecudowne śnieżno-lodowe kule które przez 30 min rozpuszczam :diabloti: a jeszcze lepiej jak jej się wbije między opuszki śniegowa kulka, to z wyrzutem patrząc na mnie podnosi łapę do góry :mdleje: cobym jej wyjęła to paskudztwo :diabloti: Agnes gdzie foty??? :diabloti:
  25. Mówiłam już, że jestem zakochana w Hebe? :loveu::loveu::loveu: Jak ma się Scooby? Coś wykazały badania? Kurcze, fajnie byłoby się kiedyś spotkać.. A na warszawskiej za rok planujesz być? W sumie za rok już prawdopodobnie będę mieć samochód to i może wybiorę się na jakąś pozastolicową wystawę.. :roll:
×
×
  • Create New...