Jump to content
Dogomania

zaba14

Members
  • Posts

    6914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zaba14

  1. Herbatkę z biedronki polecam! dobra! jeśli lubicie czerwone herbaty ;) bo moja matka kupiła i musiałam przylecieć aby ktoś ją wypił.. bo rodzinka nie tkneła :P
  2. Dzięki! Czy zdarzało Ci się przewozić mokre psy na tej macie? U nas to niestety powszechne :/ przemaka ??
  3. [quote name='Vectra'] ale że co ? :diabloti: [/QUOTE] no właśnie co... to tylko rzut psem o glebę :D nic nowego :D Miya zawsze puszcza nie w tym momencie co powinna ;]
  4. Pozazdroszczę samozaparcia :D jestem kurde za leniwa :/
  5. Będę musiała pomyśleć nad takim batem :D Miya mózgu nie ma to frajdę będzie miała nieziemską :D :D
  6. Trzymam mocno kciuki za Lucjana :)
  7. Blehh.. jak można trakotwać psa jak dziecko? A w sumie nawet dziecku się jedzenia nie przeżuwa :D :D często jednak słyszę, że yorki załatwiają się w domu, nie wiem na ile te domy są normalne... także nie wyciągam wniosków :) mam dwie znajome które mają yorki, oba sikają w domu, ale w jednym przypadku to zrozumiałe bo pies prawie z domu nie wychodzi :/ a w drugim nie mam pojecia czemu tak się dzieje... ale obu powiedziałam, że nie wyobrażam sobie szukać później kogoś do opieki nad takim psem ;) bo ja osobiście do domu nie wpuszcze dorosłego psa który będzie mi sikał i srał :/
  8. Szukam wątku chyba był na bazarku a w nim m.in. skórzane kagańce dla psów... czy ktoś kojarzy? :)
  9. Zanim zaczełam interesować się staffikami to już niestety nie jeżdziłam po wystawach, nie mam tej możliwości :( więc ciężko mi się w tym odnaleźć. Biorąc Miye była czarna w białe znaczenia i z dnia na dzień wyskakiwały jej pręgi :D i szczerze powiedziawszy jej umaszczenie mi się podoba, ale ciemniejsze psy (może mniej brązowe, a bardzioej czarne nawet w pręgi) wizualnie bardziej mi się podobają ;) ale co do tych oczu to u kilku psów mi się to rzuciło w oczy .. tylko czy jasne oko jest w jakimś sensie chore? ma do czegoś predyspozycję, poza tym że go wzorzec nie toleruje ? Bo mnie by to nie raziło, ani wystawiać ani rozmnażać swojego psa bym nie chciała :) ale jeśli jest tak ja mówisz o chorobach skóry to takie argumenty do mnie przemawiają ;) a znając charakter staffika to w sumie jedno jaki ma kolor :) o niebieskich się naczytałam i jak bardzo chciałam tak mi się szybko odechciało :) mnie łatwo przekonać, zawsze wybiorę to co zdrowsze jeśli jest taka możliwosć :)
  10. [quote name='Vectra']w staffikach to tendencja jest CZYM GRUBSZY I WIĘKSZY I DŁUŻSZY tym lepszy :diabloti:[/QUOTE] Nie nie nie... staffik ma być malutki, krótki a wagowo proporcjonalny do wzrostu! :) czyli takie przeciwieństwo mojej suki :D no.. i czarny ma być jak smoła.. marzenie :))
  11. No nic poczekam na samochód i wtedy zmierzę tylną kanapę ;)
  12. U mnie jak śnieg spadnie .. (haha) to odśnieżam tak jak Vectra :P ale szyby z rana bardzo często pokryte są lodem, więc też włączam i idę do domu :P nie wiem jakie prawo jest w IRL :) ale samochód stoi na ulicy , nie na posesji ;) bo wjazdu nie mamy :D ale nie rzadko widzę odpalone samochody w centrum miasteczka a wł. przy bankomacie a auto puste ;) Uwielbiam podbiegające pieski... dziś przez taką sytuację miałam spieprzony spacer, jeszcze raz spotkam kobietę z owym pieskiem to poleci kundel z kopa :/
  13. jaka fajna świnia!! :)) ostatnio za bardzo podobają mi się bulliki... ;] zły znak :D
  14. zaba14

    Duffel

    Bardzo mi się Duffel podoba :) a czy pańcia wytłumaczyła psiakowi że nie wolno tarzać się w żółtym śniegu ? :P
  15. Boom poczuł się odrzucony i wcisnął się w kadr :D
  16. [quote name='Aleks89']Żaba-super jej w takiej szerokości tak delikatnie:cool3:Nie mogę patrzeć na jej różowy ryjok ,bo mam ochotę się nad jej fafelkami poznęcać(pamiętasz co robiłem Olusiowi:diabloti:)[/QUOTE] hehe :D uwierz że ona jest takie sadomaso że bardzo by się jej podobało :D:D nie ważne w jaki sposób ale najważniejsze aby ktoś zwracał na nią uwagę ;D
  17. U nas co napada to po godzinie leje deszcz :D i tyle człowiek widział śnieg :P
  18. O gustach się nie dyskutuje ;) ale osobiście moja suka nie lubiła obroży z el perro 4cm.. może była za szeroka, może za sztywna nie wiem... szerokość taśmy dla niej była jeszcze ok, ale okucia na tak małego psa są dla mnie za duże ;) nie będę porównywać staffika Gops do mojej suni bo to suka, jest drobna i ma tylko 40cm w szyi... :) tutaj Miya w 2cm [img]http://imageshack.us/a/img803/5687/dsc0428v.jpg[/img] jest wąsko ale nie tak abym musiała się martwić że pies j ą zerwie, wydaje się być w porządku.
  19. Może Lucek jest za bardzo podjarany faktem że jest jakiś pies... ? czy on szarżuje z warkotem i cały sztywnieje? Bo jak skacze, piszczy, i podburkuje to może być tylko podekscytowanie, fakt nie może tak robić, ale nie musi to być agresja ;)
  20. a możesz podać firmę ?? tej drugiej maty? :) bo ja wcześniej miałam tanią matę nie pamiętam jakiej firmy i była super póki nie wpadkowałam jej do pralki :P drugą kupiłam droższą ale okazała się porażką :(
  21. O nie... Twoja to też taka zabawoholiczka? :D
  22. jakie ona ka piękne spojrzenie... :)
  23. Dlatego mówię, że dla mnie kolczatka to nie jest samo zło ;) osobiście nie mam potrzeby i sumienia używać jej na SWOIM psie, ale gdyby był to rottwailer i warunki atmosferyczne byłby fatalne to nie mówię że bym psu tego nie założyła... :) z Miya sobie radzę ;)
  24. Nie będę porównywać 15kg staffika do doga :D bo to bez sensu :) ja jestem w stanie utrzymać swojego psa ;) kolczatkę założyłam, pies pisknął i się skulił więc mi się jej żal zrobiło :P co innego gdybym miała np. chore kolano a na chodnikach byłby lód... to pewnie bym się o psa nie obawiała a o siebie ;)
  25. [quote name='Aleks89']Połowa ludzi używa kolców tylko ściąga je do zdjęć i nie używa na spacerkach z innymi ludźmi z dogo:cool3:Przyznaje się do tego tylko niewiele osób:diabloti:Kolczatka to najlepszy wynalazek jaki mógł ktoś wymyślić:diabloti:[/QUOTE] A ja nie używam kolców ;] zakupiłam takowe, założyłam suce raz i nigdy więcej tego nie zrobie ;];]
×
×
  • Create New...