Jump to content
Dogomania

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/03/21 in all areas

 1. Dwa razy w roku pojawiają się dziesiątki życzeń na rozmaitych wątkach, często na wątkach dawno zapomnianych/zakończonych. Potem przez jakiś czas ciężko jest cokolwiek znaleźć. Pomyślałam, że można te życzenia złożyć inaczej. Dla Wszystkich ludzi i piesków z Dogo. Dobrych, radosnych Świąt Wielkanocnych!
  9 points
 2. Radosnych Świąt wszystkim Gościom i ich Bliskim.
  4 points
 3. Dzięki za życzenia. W prezencie świątecznym i ja coś mam ;) Tadam!
  3 points
 4. Nie wypowiadam się na ogół radykalnie. Unikam kłótni. Ale muszę się odezwać, bo jeśli ktos uważa, że pies może zostać w schronie i stamtąd szukać domu, że wystarczą ogłoszenia, to pokażcie mi taką sytuację. Zwłaszcza w schronie zamojskim. Pokażcie. Rozumiem Wasze wzburzenie. Sama jestem zszokowana. Namawiam jednak do użycia rozumu i empatii. Postawienia wszystkich "za i przeciw". Nie ma sytuacji czarno-białych. Zwłaszcza, że podobno są śwìęta. Taki dobry "ludzki" czas... Ja jednak się cieszę, że Pongo szuka ds będąc u anecik, a nie w zamojskim schronie. Jeśli osoby, które pomagają mi w j
  3 points
 5. Guccio, radosnych Świąt dla Ciebie, Twoich Bliskich i całego Twojego zwierzyńca w Zwierzyńcu :) oraz dla wszystkich Gości, którzy tu bywają i kociakom kibicują :)
  3 points
 6. Powtórzę,badanie nie jest drogie. W dzień wydaje mi się ,że powolutku zaczyna schodzić z niego powietrze..odnoszę wrażenie,że z lekkim zainteresowaniem wygląda czy idę w jego stronę.Ma apetyt i zjada chętnie,to mi pomaga. W nocy natomiast ewidentnie jest źle samemu :( , płacze, zawodzi, gryzie posłanko( widać z nerwów) Dziewczyny,potrzebuję pomocy behawiorystki.Chcę szybciej wyciągnąć Marcela z kojca na spacery,bo zamknięcie mu nie służy. Dziś sporo i delikatnie się głaszczemy i powoli wkroczyłam z masażem,jest spięty,ale nie odsuwa,nie ucieka przy dotyku,nie straszy.Zanim je
  3 points
 7. Świetny pomysł! Zdrowia, spokoju, nadziei i jak najwięcej życzliwości najbliższych
  3 points
 8. Świetnie - nie będę musiała ganiać po całym forum. Wraz ze swoimi dziewczynami życzę wszystkim zdrowia, spokoju i radości i jak najszybszego dotarcia do normalnego życia, które teraz jest przeszłością.
  3 points
 9. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim pokoju w sercach i wzajemnej życzliwości.
  3 points
 10. Rozi,nie będę się nad tym rozwodzić bo ta sprawa była już poruszana i nic z tego nie wynikło.Teraz trzeba tylko zwracać baczną uwagę na Hoteliki,w których są umieszczane psiaki.WiosnaA poruszyła temat i bardzo dobrze,że się tak stało.Być może uda się z Anecik porozmawiać na temat rozbudowania budynku,poszerzenia aby był wygodniejszy,przestrzenny dla psiaków.
  2 points
 11. 2 points
 12. Wnusio pierwszy raz na wsi:)
  2 points
 13. Dziękuje.Wzajemnie.Zdrowia przede wszystkim. I mokrego Dyngusa,niech przepędzi wirusa:))(takie zyczenia nam złozyła P.Dyrektor)
  2 points
 14. Ogłoszenia Pongo: 1. agat21 - Katowice Spójrz mi w oczy i powiedz.. Katowice Bogucice • OLX.pl 2.Ellig Warszawa Pongo czeka na dom. Warszawa Wilanów • OLX.pl 3.Alaskan malamutte Wrocław Łagodny, spokojny Pongo do adopcji. Wrocław Stare Miasto • OLX.pl\ 4.Patmol: Legnica Uśmiechnięty, nieduży, masywny słodziak przytulak Pongo Legnica • OLX.pl Oole Szukasz optymistycznego, towarzyskiego psiego przyjaciela ? Opole • OLX.pl 5.kiyoshi Częstochowa PONGO pogodny psi seniorek kochający ludzi, psy i koty ADOPCJA
  2 points
 15. Zdjęcia Dropsika Dziewczyna która przygarnęła Dropsika na DT zdecydowała, że zostanie już u niej, więc ma DS :)
  2 points
 16. Zdrowych pogodnych pełnych ciepła i miłości Świąt Wielkanocnych, oraz nadziei na zwycięstwo dobra nad złem każdego dnia.
  2 points
 17. Pysia adoptowana 13 lat temu pozdrawia z Krakowa:)
  2 points
 18. Jeszcze Ewie odpiszę i głosu nie będę zabierać. Powtórzę,ja też m.in. po zdjęciach wiozłam tam swoje psy. Ewo,proszę,nikt tu nie napisał o głodzeniu. Rudy piesek był chudy i źle wyglądał,faktem jest,że niedługo po mojej wizycie zmarł-z jakich powodów była jego chudość nic nie pisałam,bo nie wiem. Uważałam,że potrzebował weta choćby na widoczny zły stan oczek,co sugerowałam Anecik i wiem,że po mojej wizycie pojechała. Abi mógł zjadać stres od siedzenia w małym pomieszczeniu,stracić mogła apetyt..można różnie tłumaczyć...faktem jest,że była chuda... ZPP nie napisała,że była głodzon
  2 points
 19. Kochani moi, po raz kolejny prosze o pomoc w rozdysponowaniu spadku po Jasminku- 729 zł czy zgadzacie się na taki podział: - 300 zł dla szczeniaczów które jadą z Ukrainy https://www.dogomania.com/forum/topic/352141-z-ukrainy-boston-i-armand-w-ds-postrzelony-baryton-u-nasokaleczona-kicia-czeka-jeszcze-jedna-szczeniorka-z-7-szuka-opiekuna-kto-pomoże/ - 200 zł dla Pongo od Agat21- staruszka prawie bez deklaracji https://www.dogomania.com/forum/topic/353158-psiaczek-który-już-na-nic-nie-czeka-nie-patrzy-już-nawet-przez-kraty-na-człowieka-który-podchodzi-do-boksu-nie
  2 points
 20. Nasze małe sunie zawsze były w domu. Po zdjęciach widać było, że są tam zadomowione. Teraz u Anecik jest Natka. Powoli wychodzi ze swojej skorupy i pozwala w tej chwili dotykać się do obroży. Przed nią nauka przypinania obroży. Nie jestem. W stanie wyobrazić sobie, że Aneta głodziła psy, co dajecie do zrozumienia. Niedawno adoptowana Mela wyglądała aż za dobrze. Wiedziałam od WiosnyA, że w domku są bardzo małe kojce, ale wiem też, że psiaki są dużo na dworze, a tam tylko śpią i odpoczywają. Bardzo często słyszałam ich szczekanie na dworze w czasie rozmów z Anetą. Prawie zaws
  2 points
 21. Wszystkim sympatykom, wspierającym i odwiedzającym Sarunię i Arusia życzę zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych
  2 points
 22. i ode mnie - zdrowia i spokoju, słońca i pogody :)
  2 points
 23. Ten jego uśmiech widzę za każdym razem, kiedy wchodzę do kuchni, choć Fenisia już w niej nie ma..... dużo sobie rozmawialiśmy, on tak mądrze patrzył, tak wiele rozumiał...a ja uparcie na jakiś cud liczyłam...on wiedział, że odchodzi, tak smutno patrzył, kiedy mu mówiłam: będziesz zdrowy, Fenisiu...tyle chciałabym Wam przekazać, ale łzy nie pozwalają, serce się rozrywa... ale najważniejsze, co chcę przekazać: FENIŚ WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE !!!!!
  2 points
 24. U Żabki wszystko dobrze. Pan dziś napisał, że kupił jej karme z Brit Care (taką radziłam) i jeszcze Josere w kolejce na próbe co jej lepiej posmakuje :) jeśli chodzi o alergie to jedyny objaw to swędzenie rąk po dłuższym kontakcie, więc nie jest źle. Pan chce też Żabke porządnie wykąpać wyczesac itd ale postanowili (i mądrze) że zabiora się za to po ok. 2 tygodniach żeby już Żabcia była ich pewna i nie miała stresu. Poza tym Pan jest nia po prostu zachwycony- to sunia ideał :)
  2 points
 25. Dziś cały dzień jemy już o tak ładnie z rączki,... ja michy nigdy nie stawiam,moja ręka karmi...tylko chrupki dla ew.przegryzki stoją Kiedyś Morisek tak się przyzwyczaił,że czekał na nasz rytuał nie zwracając uwagi,że miskę stawiałam innym,że i jemu szła tam juz porcja :)
  2 points
 26. To dobrze ze dobrze jak jest teraz dobrze Kamilko serdelenko
  2 points
 27. 1 point
 28. a mnie najbardziej brakuje Fenisiowych awantur o naleśniki...też go na żywo nie widziałam a tkwi w mym sercu! Zdrowych , spokojnych Świąt życzę, tak bardzo żal, że Feniks nie doczekał być może swoich pierwszych świąt.
  1 point
 29. Tutaj Jaaga już pisała. Te dwie biorę ja "wespół - w zespół" z helli i liomonką. Nie będą miały wątku na dogo.
  1 point
 30. Szaguś pozdrawia..., spokojnych zdrowych Świąt Po świętach umówię malca do fryzjera i pojedziemy na kontrolne badania.
  1 point
 31. To to ja zawsze mówiłam. Jedyne, o co trzeba walczyć, to poprawa warunków w schronach i wolontariat.
  1 point
 32. Sowo,ja napisałam co widziałam,że mnie ten "hotel" nie jest hotelem i żadnego pieska bym nie umieściła. Po prostu szkoda mi psiaków.Natomiast wiem,że są osoby,które "hotel" i warunki widziały i im chyba odpowiada ,bo umieszczają.Pieski fundacyjne również tam były. Każdy zrobi jak uważa,wg.siebie.Najlepiej pojechać i zobaczyć samemu.
  1 point
 33. Prawda jest taka,że Marcelek i jego los mnie skłonił do ujawnienia na forum.Wiedziałam w jakich warunkach on siedzi:(:(,ale sądziłam,że choć troszkę będą pracować,że może coś zmienili w "hotelu" ,ale jak zobaczyłam na jego zdjęciu tę mokrą ścianę,to gotów byłam jechać po niego:(., tylko przeszkodą brak miejsca na działce :(...aż do soboty. Nikt z Marcelkiem tam nic nie robił, po dwóch dniach u mnie widzę,że żadnej pracy nie było:(...nic!...przyjechał tak strasznie śmierdzący,że wysiedzieć nie można było,a o spaniu mowy nie było,...miałam psy smierdzące ze schronu,nawet bardzo...ale zapac
  1 point
 34. 1 point
 35. 1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...