Już obejrzał bajkę ,kolacyjkę zjadł. ,Dzisiaj byliśmy w Niemczech , jakieś małżenstwo się wyprowadzało do Polski i dali ogłoszenie o sprzedaży ksiązek, szkoda by było nie skorzystać.
I taka refleksja ,coraz więcej ludzi wraca do Polski , nawet ci co tu mieszkali kilka/kilkanaście lat tak w Niemczech jak i w Holandii i byli tu już dośc dobrze ustawieni.