Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/14/25 in all areas

  1. To prawda. U mnie jest akurat córka z zięciem i mój 8 miesięczny wnuczek. Na stałe mieszkają w Niemczech bo zięć stamtąd. Ale zachwycony Polską i gdyby nie to, że oboje mają tam super pracę to kto wie czy by się nie zdecydowali mieszkać w Polsce. Bardzo się tam zmieniło u nich niestety na niekorzyść.
    2 points
  2. Już obejrzał bajkę ,kolacyjkę zjadł. ,Dzisiaj byliśmy w Niemczech , jakieś małżenstwo się wyprowadzało do Polski i dali ogłoszenie o sprzedaży ksiązek, szkoda by było nie skorzystać. I taka refleksja ,coraz więcej ludzi wraca do Polski , nawet ci co tu mieszkali kilka/kilkanaście lat tak w Niemczech jak i w Holandii i byli tu już dośc dobrze ustawieni.
    1 point
×
×
  • Create New...