Chętnie wesprę Lolusia ,a przy okazji wezmę dla Lucjuszka smaczki z krółikiem !Przeznaczę na to 150 zł ale się nie orientuję w tych bazarkach. Najlepiej by było, gdybym Pani Poker przekazał tą kwotę pod Koroną/już raz tam się spotkaliśmy w towarzystwie Lucjuszka / i odebrał te smaczki - czy taka opcja jest możliwa ? Pozdrawiam serdecznie !