Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/18/23 in Posts

  1. Ten przyszły tydzień był baaaardzo długi. Ale wreszcie są wieści i zdjęcia Micha, a właściwie teraz Miśka, bo tak Michu obecnie się nazywa Imię bardzo adekwatne do gabarytów Michuszki Misiek to bardzo kochany psiak. Już nie straszy, jak to było na początku, gulgotaniem. Teraz to łagodny, potulny Misiu Bardzo mocno trzyma się Pana na spacerach. Kto wie, może właśnie na spacerze został "zgubiony"? Kuchnia, to miejsce, w którym najczęściej można zastać pana Misia
    7 points
  2. Miałam dzisiaj kilka telefonów o sunieczkę. Jeden biorę pod uwagę. Pani Basia dzwoniła do mnie wcześniej o Dropsika. Ponieważ wyjeżdżała na miesiąc, do adopcji nie doszło. Wczoraj wróciła i od razu znalazła ogłoszenie suni. Wizytę przedadopcyjną Ewa Marta zrobi po świętach.
    3 points
  3. Fresunia to teraz Dorcia. Dorcia bardzo kocha swoją Pańcie oczywiście z wzajemnością. Jest bardzo dzielna, ale czasem koszmary wojny wracają, gdy widzi jakąś dużą maszynę - może kojarzy się jej to z czołgiem? Reaguje szczekaniem na dzieci, bawiące się w wojnę zabawkami - karabinami. Widocznie jednak nadal pamięta tamten straszny czas
    3 points
  4. a to tak jak się za szybko czyta, a już chciałam jechać ją poznać
    1 point
  5. 1 point
  6. 1 point
  7. Pojechały!... Rózia zapoznała się z paniami, panią Basią i jej córką Zuzą. Początkowo nieufnie, trochę z ogonkiem pod brzuszkiem, ale obie siedziały sobie na podłodze, spokojnie rozdawały smaczki i Róziol po kilku chwilach był oswojony Brała chrupki z ręki, dawała się wygłaskać, nawet w zabawie zaczęła łapać Zuzankę za rękę No i wypita herbata, wspólny spacer (owocny, super przed podróżą), wyprawka kocykowo-jedzeniowa... Jak tylko będą zdjęcia, pokażę
    1 point
  8. To nie realne, żeby wszystkim potrzebującym pomóc. To jak studnia bez dna - jedne wyciągasz, pojawiają się wciąż następne. Nie zbawi się całego świata, nie wyciągniesz z tego miejsca wszystkich. Ale sprawiasz, że dla tych co wyciągnęłaś zmienia się cały świat. W tym podłym świecie warto poprzyglądać się na przemianę tych wybawionych ... Jakże to podnosi na duchu. Ja wciąż mam nadzieję, że doczekam takich czasów gdzie ludzie z szacunkiem będą się odnosić do braci naszych mniejszych.
    1 point
×
×
  • Create New...