missiaa kompletnie nie rozumiem tego co Ty piszesz - Su dostała szansę na adopcję, na socjalizację, przecież wiadomo, że przy tylu psach ile jest u Was - w tym dużo dzikusów, nie ma czasu żeby kazdemu poświęcać czas indywidualnie - choćby nie wiem co to nie macie tego czasu, Mama Wasza pracuje, Ty się uczysz, psy dostają jeść, są wypuszczane na podwórko - nikt nie umniejsza tego, że żyją dzięki temu, ze Wasza Mama je wzięła z Ol czy z ulicy, ale żeby znalazł się chętny na adopcję takiego psa jak Su to trzeba korzystać z takich możliwości jak dała Bea100, u Was jedna suczka mniej to może odrobinę więcej czasu na socjalizację szczeniaków - może dzieci Su? bo jak pisałaś wyrosły na dzikusy i w tej chwili ich szanse adopcyjne są bliskie zeru :( a nie one jedne z Ol przyjechały jako dzikusy więc nadal przecież macie masę potrzebujących socjalizacji