Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Zapdosze jeszcze przed wyjsciem z pracy do domu na zakupy :)
  3. Przepraszam, chyba niepoprawnie zrozumiałam. Myślałam, że chodzi o to, że pierwotnie zgłaszałam 350,00 zł e-mailem, a dopiero potem poprawiłam na 200,00. Jeśli chodzi o druk zgłoszeniowy, który wysyła się w formie papierowej na adres Fundacji, to faktycznie powinna być kwota taka sama, jak na fakturze.
  4. Today
  5. A czy w albumiku ze zdjęciami z Izbicy jest ta koteczka, której dzieci odeszły na pp? Ta dzikuska? Która to jest? Nie do końca pamiętam jak wyglądała, mam jej zdjęcia w łapaku ale kiepsko widać. Ona chyba nie nadaje się do adopcji, a może jednak? Zdjęcia Gracji:
  6. Dziś ma dzwonić do Pani Ani rodzina zainteresowana adopcja Pipi..dom sprawdzony z Gniezna. Poprosiłam Pana, żeby dał mi znać, czy ją adoptują, czy zostaje gdzie jest czy jak to się potoczy...więc w wekend pewnie będzie można zakończyć ten watek ostatecznie...
  7. Zamówiłem kolejną dawkę odrobaczenia, bo termin niefortunnie wypada w święta i nie mam zaufania do kurierów w tym okresie. Oczywiście wykorzystałem do tego fundusze Anonimowego Darczyńcy.
  8. Jaguśka, gdzieś Ty je przetrzymywała tyle czasu, że aż zbiorowo rzuciły się na puszki??? Może raczej powinienem napisać, że są tak pyszne, że jedzenie w pojedynkę nie ma sensu?
  9. świetne psie przedszkole w Warszawie oferuje psiedszkole. Kursy, szkolenia i opieka nad psami
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...