Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Zrobiłam Nemo zdjęcia, przeniosłam na komputer, ale już jutro wyślę Toli. Nie chcę wstawiać z tel., bo przy zmniejszaniu bardzo pogarsza się jakość zdjęć. Prosiłabym więc o wstawienie nowych zdjęć do ogłoszeń, a najlepiej zrobić ogłoszenie z nimi od nowa, bo te stare są na szarym końcu serwisu i nikt ich nie widzi.
  3. Today
  4. To super spec i gdy coś spiep... znaczy zepsuję, to przez AnyDesk pomaga mi na odległość 🙂 Tak było i tym razem. Niepotrzebnie się martwiłam. Niechcący spowodowałam zmianę miejsca zapisania tego pliku. Odnalazłam ten plik otwierając go inaczej niż zwykle. Trudno mi to opisać dokładnie, bo robiłam to krok po kroku pod dyktando znajomego. Zamykając, zapisałam go w jego prawidłowej lokalizacji i już jest dla mnie widoczny. Uruchomiłam kompa tylko po to, żeby odnaleźć zgubę, ale uaktualnię finanse psiaczków dopiero wieczorem, po wykonaniu pilnych prac na działce.
  5. I ja się załapałam na ten słodziutki bazarek
  6. Chyba już widać weekend na horyzoncie 🙂
  7. Och jak miło 😃 Bardzo, bardzo dziękujemy Tobie kochana i kupującym ❤️ W sumie z dwóch bazarków konkretna kasa - 69 zł 🙂
  8. Kamila Proc kup teraz Num 2 książka ,Cari Mora,, księga niezwykla 16 zl Pani Anna Z rodziną kup teraz Num 3 książka,,Żona Doskonala,, thriller kryminal ale ale jaki! 6 zl Nadziejeczka Cegielki Szczęścia 8 zl Ewuniu wysylam 30 zl ku Tobie dla uroczych BB
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...