Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. do kiedy ten bazarek ma być ??? Moze jeszcze będzie czas zeby się ludzie pojawili i kupowali no są rzeczy porządne za 5 zł warto
 3. Tysia przesiadła sie do super bryki z fajnym towarzystwem. Wszyscy śpieszą na bazarek !!! O, to niespodzianka ! Tak, w tym schronie wszystko jest mozliwe. Już nie raz miałyśmy okazje się o tym przekonać. Już niedługo nasz piesek - sunia będzie na miejscu.
 4. Today
 5. Aco to jest 700 km? Rodziny maja nieraz po 10000 km. Niemniej jednak życzę powodzenia w wielkim wydarzeniu.
 6. Dzisiaj odbyła się wizyta PA dla Megi i Megunia będzie miała domek. Zamieszka w Jaworznie. Do towarzystwa będzie miała sunię, już starszą wprawdzie ale cały czas pełną werwy :). Przyszli opiekunowie jeszcze dzisiaj chcą pojechać po Megi do DT. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację :).
 7. Aruś już u siebie, a do Kasi jedzie kolejny biedak. PsiArek odebrał już psiaczka od Murka i pędzą do Kasi. Wg nawigacji powinni dojechać na miejsce około godz. 21-wszej.
 8. A teraz wiadomość dnia, która mnie bardzo ucieszyła. To prawdopodobnie sunia :). Piszę prawdopodobnie, bo nikt tego na razie nie potwierdził. Tak jest napisane w książeczce psiunki, ale wiemy, że w schronie zamojskim już były takie numery, ze zmianą płci. Będziemy czekać co powie Kasia
 9. A teraz, dzięki Waszym sercom wrażliwym piesio już jest w drodze do Kasi. Dotrą tam około godz.21-wszej. Zdjęcia z podróży do Kasi.
 10. Czekam na odpowiedź od Bianki01.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×