Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='Tia']W schronisku zlikwidowano wolontariat więc coraz gorzej będzie nam pomagać psom...gdyż nie mamy wstępu do schroniska:([/QUOTE]

Ale jak to? Przecież dla tych zwierzaków to był jedyny konkretny kontakt z człowiekiem i przede wszystkim spacery, do których te psiaki zostały przyzwyczajone. Nie można teraz im tego odebrać... Wiem jak reagują nasze schroniskowe psiaki, kiedy przyjeżdżamy w sobote, a one już od bramy witają nas ciesząc się jak głupie na wyjście.
Te psy nic poza tym nie mają.
Poza tym przecież nawet na stronie schroniska jest info o wolontariacie
[url]http://azorek.obornikionline.pl/azorek/s/info/id/35[/url]
Skąd taka decyzja? Dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Walczcie dziewczyny, walczcie! :multi::multi::multi:
Najlepiej zwołać prasę i telewizję, każdy burmistrz boi się mediów że jak złą opinię o nim puszczą w region a nawet w kraj to go później w kolejnych wyborach nie wybiorą, :shake: więc najlepsza metoda to prasa, radio, telewizja.

Link to comment
Share on other sites

Na razie to wszystko ze spokojem, zobaczymy co wyniknie z teraźniejszych działań, jak to nie poskutkuje to będzie prasa media i co jeszcze się da!
Już w gazecie gminnej jest artykuł że zakazali nam przychodzić i pomagać tym psom!
(Nawet nam argumentów dla których nie możemy przychodzić!)

Link to comment
Share on other sites

Kapsel prosiłaś mnie o zdj i charakter tej przestraszonej bokserki, ale niestety z wiadomych powodów mam tylko zdjęcia. Jest zamknięta w boksie i naprawde strasznie wychudzona!!! Widać jej dosłownie wszystkie kości :(

[IMG]http://i39.tinypic.com/125m6gw.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/2ytwh1j.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/zv31ck.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

koniecznie trzeba jej pomóc! Gdyby tylko był ten wolontariat tak jak przed tygodniem jeszcze :( to można by było ocenić jej charakter i wgl. A tak ? :( musimyy coś zrobić..koniecznie..!!!! biedulaa :( coś trzeba wymyślić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']koniecznie trzeba jej pomóc! Gdyby tylko był ten wolontariat tak jak przed tygodniem jeszcze :( to można by było ocenić jej charakter i wgl. A tak ? :( musimyy coś zrobić..koniecznie..!!!! biedulaa :( coś trzeba wymyślić..[/QUOTE]
Mogę ją wziąć na DT, pod patronatem Fundacji SOS Bokserom.. czy nam się uda? Proszę pomóżmy jej..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania&Andrzej']To boksereczka jeszcze w schronie???[/QUOTE]

Tak, ta bokserka jest w schronie...już jest po kwarantannie więc może być zaadoptowana...
tylko że my nic o niej nie wiemy jaki ma charakter i czy umie chodzić na smyczy i czy pozwala się
dotknąć człowiekowi:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Tak, ta bokserka jest w schronie...już jest po kwarantannie więc może być zaadoptowana...
tylko że my nic o niej nie wiemy jaki ma charakter i czy umie chodzić na smyczy i czy pozwala się
dotknąć człowiekowi:([/QUOTE]
Damy sobie z nią radę, czy jesteście w stanie jakoś nam pomóc.. z wyciągnięciem, transportem? Ja wiem, że w większości Wy nie macie możliwości, może ktoś znajomy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Przed Soemą to trzeba się kłaniać, takie ma dobre serduszko:)[/QUOTE]
Tak, tak.. jak każdy tu. Wiecie odwiedziłam takie miejsca ostatnio, że nie chcę mi się siedzieć i klepać, a płakać i działać.. a czasem możliwości brak :( utwierdzam się w przekonaniu, że większość schronisk prowadzą ludzie niekochający zwierzęta..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...