Jump to content
Dogomania

})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({


Patikujek

Recommended Posts

Za 2 tyg. Będę w PL i chyba będę musiała się do weta wybrać.  Bo od jakiegoś czasu Blu ma rano dość mocno zaropiałe oczy w kącikach  (zaczelo się najpierw na jednym teraz już oba) i nie przechodzi,  a do tego wczoraj  przy szczotkowaniu okazało się, że łupież się też przyplątał.  Jak nie przejdzie do czasu wyjazdu to się wybierzemy popytać o wszystko.  Ja przez tego bandziorka zbankrutuje 

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze chciałabym napisać,  że dzień w którym nie wytrzymam i zatłukę swojego szczeniaka zbliża się wielkimi krokami. 

A wracając do problemu oczu to pies obecnie je Acane.  Przerobiliśmy 4 inne karmy i wiecznie coś było nie tak. A teraz nie ma żadnych bąków i kupy są idealne.  A co do oczu to problem zaczął się wcześniej przed ostatnią zmianą karmy. Natomiast jeśli o łupież chodzi to chyba nie będzie potrzebna pomoc bo już dzisiaj jak psa przeczesałam to było połowę tego co wczoraj więc myślę,  że za kilka dni zniknie. 

Link to comment
Share on other sites

Widocznie Blu to typ Shadowa (przeszłam m.in. ektopowe rzęsy, alergię, candidę, zapalenie gardła i pęcherza, narośl na brodzie, zjedzenie kaktusa i pewnie bym musiała sobie jeszcze przypomnieć). Teraz tez coś przechodzę ale dokładnie nie wiem co - na pewno niedobory wapnia(przypominam iż Shadow nie ma 3 lat, a starczyłoby na życie 5 psów)

Link to comment
Share on other sites

 

8 godzin temu, *Magda* napisał:

Masz tego charta w całej okazałości? :)

Afgana czy rudego azza?

Z resztą oba gdzieś mam tylko nie obrobione.  A jak masz ochote na dużo zdjęć chartów to szukaj na fb Dorota Korcz 

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Ale super <3 więcej zdjęć poproszę :P

Będą ,tylko znajdę moment by obrobić 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...