Jump to content
Dogomania

Mika od Lavinii- odeszła 19.08.2018


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba będę musiała. Z Lavinią dziś będę rozmawiać- może przywiezie mi Mikusię do centrum Warszawy.Musimy zgrać to z przyjazdem pociągu.Gdyby jednak nie mogła (wiadomo jak bardzo jest zabiegana) chętnie skorzystam z Twojej propozycji.Warszawy kompletnie nie znam, jedynie okolice Dworca Centralnego.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Iwonko, jeśli jutro, to oprócz rana moge dowieżć Mikę na Centralny. Czyli, powiedzmy od 11 już mogę. Mam transporterek pożyczony od p. Grażynki z Otrębusów, mogę Ci go pożyczyć, ale jakoś będziesz musiała mi go dostarczyć z powrotem w miarę szybko, chyba że masz swój

na kawę możemy się umówić wszystkie we trzy :-) na Centralnym jest Coffe Heaven - pyszna kawa !!!

daj znać o której będziesz, już się nie mogę doczekać, może wreszcie mój TZ otworzy buzię, chociaż z drugiej strony, jak nie gada, to jest całkiem przyjemnie w domu :-)

Link to comment
Share on other sites

:D :D

malutki kocyk możesz Iwonko zabrać :P poza tym widzę że będziesz wracała wcześniej kiedy pociąg nie będzie zapełniony . Będzie równiez łątwiej znaleźć np wolniejszy przedział , nigdy nie trzymałam się miejscówek :wink:
A Mikusia powinna wytrzymać te 2,40 bez problemu. Kaganiec w jej przypadku nie powinien byc wymagany bo to przeciez nie ...brytan :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...