Jump to content
Dogomania

salon fryzjerski we Wrocławiu


Ania i Salma

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka K.']To znaczy, że klient zazyczył sobie, zeby tak psu głowe zeszpecić?? Chciał ją tak "szeroko" zrobioną ??[/QUOTE]

"Tylko pysk na kwadratowo" słowa klienta ... teraz ta sznaucerka cała jest na krótko włącznie z brodą i łapami, więc szkoda gadać:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzisiaj byłam na strzyżeniu z Amy. Akurat skorzystałyśmy z grupona. Było świetnie. Amy wygląda cudnie. Wizyta niesamowicie miła :) Gorąco polecam, wszystko perfekcyjnie, równiutko. Groomerka ma świetne podejście do zwierzaka :) Salon jest na Muchoborze Wielkim - [url]http://www.groomer.wroc.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a pod tym linkiem znalazłem kąpiel i strzyżenie psa, depilację uszu, skracanie pazurków i perfumowanie w Psim Saloniku YORKA 50% taniej

[url]http://www.eurobon.pl/deals/35-z-zamiast-70-z-za-k-piel-i-strzy-enie-psa-depilacj-uszu-skracanie-pazurkow-i-perfumowanie-w-psim-saloniku-yorka-oszcz-dzasz-50_130.html[/url]

pozdrawiam

Maciej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MacDec']a pod tym linkiem znalazłem kąpiel i strzyżenie psa, depilację uszu, skracanie pazurków i perfumowanie w Psim Saloniku YORKA 50% taniej

[url]http://www.eurobon.pl/deals/35-z-zamiast-70-z-za-k-piel-i-strzy-enie-psa-depilacj-uszu-skracanie-pazurkow-i-perfumowanie-w-psim-saloniku-yorka-oszcz-dzasz-50_130.html[/url]

pozdrawiam

Maciej[/QUOTE]

Polecam ten salonik ;) Byłysmy z Amy w tym roku i było super :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam! Mam na imię Katarzyna,mieszkam we Wrocławiu.
Zapraszam wszystkie pieski do nowo otwartego ZAKŁADU FRYZJERSKIEGO DLA PSÓW "COCO" na Osobowicach.
Oferuję profesjonalne strzyżenie i pielęgnację Waszych pupili.
Psy są moją wielką pasją i miłością a przygoda z groomingiem zaczęła się od nauki pielęgnacji mojej ukochanej spanielki Coco :)

Naukę i praktykę w zakresie pielęgnacji psów odbyłam pod okiem licencjonowanego Groomera z USA z wieloletnim doświadczeniem, na kursie w salonie "Happy Puppy" w Tyńcu Małym k/Wrocławia. Myślę,że bardzo wiele osób zna ten salon a kto zna,wie jakim Groomerem jest Pani Ula :)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Korenia']W zeszłym tygodniu byłam z Amy na strzyżeniu w innym saloniku niż ostatnio. Zdecydowanie fajniej! Pani strzyżąca bardzo miła, fajnie ostrzygła Amy. Na bierząco można zwracać uwagę jeżeli ktoś ma jakieś życzenia, bo jest możliwość zostania z piesem. Dobre podejście do psiaka, zdecydowanie polecam. Zupełnie inne podejście do klienta, niż ostatnio... wiem, że nigdy już nie ostrzygę Amy na ND, wiem teraz jak ma wyglądać prawdziwa wizyta u fryzjera ;) A i jeszcze ceny nie wygórowane :)
Salonik, w którym byłam to "Yorka" na Ostatnim Groszu numer 40 tutaj stronka internetowa :) [URL]http://www.yorka.com.pl/[/URL][/QUOTE]

całkowicie zgadzam się z opinią Koreni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='cocos']Witam! Mam na imię Katarzyna,mieszkam we Wrocławiu.
Zapraszam wszystkie pieski do nowo otwartego ZAKŁADU FRYZJERSKIEGO DLA PSÓW "COCO" na Osobowicach.
Oferuję profesjonalne strzyżenie i pielęgnację Waszych pupili.
Psy są moją wielką pasją i miłością a przygoda z groomingiem zaczęła się od nauki pielęgnacji mojej ukochanej spanielki Coco :)

Naukę i praktykę w zakresie pielęgnacji psów odbyłam pod okiem licencjonowanego Groomera z USA z wieloletnim doświadczeniem, na kursie w salonie "Happy Puppy" w Tyńcu Małym k/Wrocławia. Myślę,że bardzo wiele osób zna ten salon a kto zna,wie jakim Groomerem jest Pani Ula :)

Pozdrawiam![/QUOTE]
Polecam z całego serca salonik Kasi, to wielka miłośniczka psiaków (szczególnie spanieli), w jej salonie nie używa się przemocy, ani środków uspokajających. Na pewno wyjdziecie od niej zadowoleni, bo do tego jest mega pozytywną osóbką. I chętnie doradzi z wprawie żywienia pupili, przy wyborze odpowiedniej karmy.

Strona salonu Kasi:
[URL]http://coco.wroclaw.pl/cocoferta/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Hej!
Słyszałam, że jakiś nowy salon otwierają przy [URL="http://www.mennicawroclawska.pl/Mennica-Wroclawska-Oddzial-Wroclaw-cabout-pol-35.html"]wita stwosza 15a, wrocław[/URL] - centrum - nie miał wcześniej dobrego psiego fryzjera, wiec jeśli to prawda to byłoby super.. Może ktoś potwierdzić te informacje? Mam je mimo wszystko z dość mało wiarygodnego źródła :/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich właścicieli małych piesków z Wrocławia - tych rodowodowych i w typie. :)

Na naszym bazarku, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na sterylizację i konsultacje u behawiorysty dwóch spanielek przebywających w Sosnowcu, można licytować usługę

[SIZE=3][COLOR=#0000cd]- SPA dla małego psa w salonie groomerskim COCO [/COLOR]([URL="http://www.coco.wroclaw.pl/"]www.coco.wroclaw.pl[/URL] ) -[/SIZE]

Zestaw full serviece zawiera: [B][U]kąpiel z odżywką w kosmetykach Les Poochs, strzyżenie plus stylizowanie plus pełny zestaw zabiegów pielęgnacyjnych[/U][/B]

[U][B]wymienne na: kąpiel dla średniego psa


Link do posta zawierającego ofertę:[/B][/U]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239398-SPA-DLA-PSA-Moda-dla-Pani-książki-akcesoria-na-spanielowe-dziewczynki-do-10-02-2013?p=20373565#post20373565[/URL]

Link do wątku dziewczynek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239169-Sosnowiecki-spanielasty-dom-tymczasowy[/URL]


Zapraszamy do licytacji!

[B]Za jednym zamachem możecie wypielęgnować po zimie włos Waszego psiaka jak i pomóc nam zapewnić spanielkom start w nowe, lepsze życie..[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajnie byłoby, gdybyś choć raz przekonała się o jego pracy osobiście, były by wówczas podstawy do tego by go oceniać. Nie korzystałaś z jego usług nigdy niestety. Skąd więc tyle złości w stosunku do jego pracy? Najłatwiej krytykować poza oczami, ale nie jest to najlepszy sposób niszczenia konkurencji. Szymon jest na rynku wrocławskim dwa lata i nie słabnie jego popularność. Pewnie , gdyby partaczył robotę nie miałby dziś tylu klientów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zwierzaczek71']Fajnie byłoby, gdybyś choć raz przekonała się o jego pracy osobiście, były by wówczas podstawy do tego by go oceniać. Nie korzystałaś z jego usług nigdy niestety. Skąd więc tyle złości w stosunku do jego pracy? Najłatwiej krytykować poza oczami, ale nie jest to najlepszy sposób niszczenia konkurencji. Szymon jest na rynku wrocławskim dwa lata i nie słabnie jego popularność. Pewnie , gdyby partaczył robotę nie miałby dziś tylu klientów.[/QUOTE]

Tylko zdjęcia niestety mówia coś innego .....

Link to comment
Share on other sites

[B]Na szczęście[/B] nie muszę korzystać z Jego usług. I dla nie to ŻADNA konkurecja - tak dla jasności. Ja po prostu nie rozumiem chwalenia i polecania kogoś, kto robi swoją pracę po prostu źle. Galeria to wizytówka - a tam nie ma żadnego przyzwoicie zrobionego psa...Niestety wielu klientów po prostu nie ma poczucia jakiejkolwiek estetyki odnośnie fryzury swojego psa...i płacą za "łódzkie fryzurki"...które ani urody psu nie przysparzają, ani praktyczne nie są ... Smutne to, ale nie tacy partacze też mają klientów ... bo społeczeństwo wciąż nie wyedukowane w tej materii ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zwierzaczek71']Fajnie byłoby, gdybyś choć raz przekonała się o jego pracy osobiście, były by wówczas podstawy do tego by go oceniać. Nie korzystałaś z jego usług nigdy niestety. Skąd więc tyle złości w stosunku do jego pracy? Najłatwiej krytykować poza oczami, ale nie jest to najlepszy sposób niszczenia konkurencji. Szymon jest na rynku wrocławskim dwa lata i nie słabnie jego popularność. Pewnie , gdyby partaczył robotę nie miałby dziś tylu klientów.[/QUOTE]

[quote name='Zwierzaczek71']Zapewne dlatego i grzywacze, które szykował na wystawę i hawańczyki i waimar wygrywały konkurencję:)[/QUOTE]
To może niech wrzuci ładnie zrobione psy do galerii to nikt nie będzie krytykował :) Bo to co teraz jest nie przedstawia go w dobrym świetle.

Poza tym np. ja byłam z Amy u fryzjerki, do której chodzi pół mojego osiedla, więc ma wzięcie, a robi psa tragicznie. W życiu bym tam powtórnie Amy nie zaprowadziła, ale ludziom wygodnie, bo jest blisko - więc idą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zwierzaczek71']No tak, to szczegół wobec tego, wręcz przypadek:evil_lol: Sędziowie się nie znają zapewne, inaczej niż znawcy oceniający pracę na podstawie zdjęć:evil_lol:[/QUOTE]
Sęk w tym,że u takich psów to nie praca groomera (bo jej w zasadzie nie ma) wygrywa a sam pies (założenie teoretyczne,bo czasem wygrywa drugi koniec ringówki...) - więc tu nie ma co tak szaleć z dumy ;)
Poza tym, ciągle niewielu sędziów na wystawach zwraca uwagę na grooming ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...