Jump to content
Dogomania

Bernardyn MILORD zamieszkał w Pruszkowie! Już ma swój dom.SZCZĘŚCIA!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

Działania z Milordem splataja się z działaniami z Nadzią...i niejako zależą od powodzenia akcji z Nadzią!

Transport jest...czeka,na informację konkretną do którego hoteliku pojedzie Milordzik!
jak już będzie wszystko wiadomo informuję p.Mariusza, daje zwrotne telefony i...jutro mały jedzie już!

Wspierajcie choć myślowo i Nadzię i Milorda!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

tra la la la :cool3:
Jadę jutro o 13.30 po Milorda :cool3:

tra la la la . Mialam juz nawet telefon w sprawie jego adopcji do domu w Elku ale powiedzialam, ze to jeszcze nie ten moment. Najpierw trzeba go poznac a pozniej zobaczymy. Zaproponowalam jednak Galla. Maja dzwonic i sie zastanawiac.

tra la la la :cool3:
Zaczyna się wszystko układać :multi: oby tak dalej :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']tra la la la :cool3:
Jadę jutro o 13.30 po Milorda :cool3:

tra la la la . Mialam juz nawet telefon w sprawie jego adopcji do domu w Elku ale powiedzialam, ze to jeszcze nie ten moment. Najpierw trzeba go poznac a pozniej zobaczymy. Zaproponowalam jednak Galla. Maja dzwonic i sie zastanawiac.

tra la la la :cool3:
Zaczyna się wszystko układać :multi: oby tak dalej :multi:[/quote]

no,to już wszystko wiecie,bo Madallena przyleciała i wyklachała!

Milord jutro pojedzie do hoteliku Astaroth!Hotelik już wie!Czeka...
Jak widzicie...transpotr też wie i doczekać się nie może!...nic dziwnego...piękniasty ten młodzik!
Dzwonię dziś do p.Mariusza,by uprzedzić go o tym,by też zadbał o psiaka!
Milord,jeszcze nie jest adopcyjny,bo wieści o nim brak...podpytam jeszcze p.Mariusza o zachowania psiaka do ludzi,do psiaków...może jeszcze jakieś informacje,spostrzeżenia zebrał!

[SIZE=3][B]Na dziś podstawa,to pieniądze...pieniądze...pieniądze! [/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]Może nie baaaaardzo duże[/B][/SIZE],bo zaczniemy go błyskiem ogłaszać i szukać domku najwspanialszego...ale jednak potrzeba go zbadać,zaszczepić,odrobaczyć,zabezpieczyć przed kleszczami...Preparat na stawy,już czeka- kupiony dla Stivika doszedł teraz:shake:! Przyda się Milordowi,profilaktycznie.
[B]Milordzik jest zdrowy(?)...pomóżmy mu takim już pozostać![/B]

Link to comment
Share on other sites

Benie nie odmawiają innym psiakom w potrzebie!Powodzenia suniu!:loveu:


Przed momentem rozmawiałam z p.Mariuszem i jego koleżanką,którzy pomagają Milordzikowi!Prześlą mi na maila dokładny adres,gdzie psiak ma swoją górę piachu.
Są bardzo przejęci jutrzejszym dniem i postarają się być na miejscu,gdy Madallena przyjedzie po benika.ją by chłopak był na miejscu.Bardzo przywiązali się do malucha,który jest spokojnym,życzliwym psiakiem.Bardzo pozytywnie reaguje na ludzi.
Dzisiaj,wezwany do psiaka właścicieli posesji weterynarz,obejrzał i Milorda...[SIZE=3]
to bardzo młody benio,absolutny szczyl...ma gdzieś ok.roku...nawet może mniej![/SIZE]
W rozmowie znowu wypłynął wątek jego strachu przed samochodami, uprzedziłam ich jak zabezpieczamy się,żeby zabrać psiaka.Milordowi nie zostaną podane żadne środki farmakologiczne.

[B]Zapraszamp.Mariusza z koleżanką na wątek Milorda! To dzięki nim możemy beniowi pomóc![/B]:loveu:Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jestem tym Panem M. - chcę [U][B]OGROMNIE [/B][/U]podziękować za [B]Dary Serca[/B] dla [B]Milorda[/B] ([U]BARDZO ODPOWIEDNIE IMIĘ[/U] :) )

Oczywiście, że pieniądze odgrywają tu ważną rolę, ale by one się znalazły potrzebny był [B]TEN IMPULS[/B], który okala cały ten wątek....

Słowa uznania należą się przede wszystkim [B]Agnieszce - Przyjaciółce[/B], która zapoczątkowała opiekę nad Milordem, a ja po prostu podłączyłem się odnajdując kontakt do Pani Zuzlikowej, która doprowadziła do etapu, w którym się znaleźliśmy :)

To niesamowite uczucie znaleźć się między Wami, odczytać mnóstwo słów, które niosą jeden i ten sam wydźwięk [B]" POMAGAM "[/B].
Podbno [COLOR=Black][I]"Kiedy jesteśmy szczęśliwi - jesteśmy zawsze dobrzy, ale kiedy jesteśmy dobrzy - nie zawsze jesteśmy szczęśliwi"[/I][/COLOR]
Życzę Wszystkim, by te dwa stany odczuć się nie wykluczały: Szczęście było źródłem Dobroci, a Dobroć prowadziła do jeszcze większego Szczęścia.

Niech Wspólna Dobroć doprowadzi do Szczęścia Milorda.....

Link to comment
Share on other sites

Miło powitać kolejnego sympatyka tej rasy :cool3: więcej nas więcej ;)

My będziemy mieli okazję poznać sie jutro przy Milordzie!

Proszę go pilnować i nie pozwolić ani odejść ani nikomu zabrać. JA GO BIORĘ!:evil_lol: ewentualnie później będzie do adopcji. Nie ewentualnie tylko napewno.

Tak więc miło mi jeszcze raz powitać Was na wątku Milorda :multi:

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę na wątek i są optymistyczne wieści - Milordzik jedzie dziś do hoteliku:multi::multi::multi:
Już nie będzie koczował na gorze piachu, mając przed sobą niepewną przyszłość, tylko dzięki wspólnej akcji Zuzlika, Madalleny i Pana Mariusza wraz z jego koleżanką, nasz benio wpaniały:loveu: jedzie po szanse na lepszą przyszłość i dobry domek, mam nadzieje niebawem:lol:

I choć nie ma tu tłumów, bo przecież nasz benio nie ma drastycznych przeżyć, uwiecznionych na zdjęciach, nie przybyło tu stado osób z pomocą i słowami otuchy, to organiczna praca paru dobrych dusz, da benikowi szanse na DS w przyszłości:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma ,nie było i być nie będzie drastycznych zdjęć,ani faktów!:shake:

Milordzik,jest młody,piękny i wygląda,że zdrowy i taki ma pozostać!!!
A wiesz,że Milordzik to jeszcze szczylik ...ma gdzieś ok.roku!!!
Zobacz jaki on podobny do Nadinki i Stivika! Tylko główkę ma ciemniejszą i nieco masywniejszą!

Wyrośnie z niego piękny i dostojny Milord!!!:loveu:

a,tak między nami...to ja dokonałam małej mistyfikacji z imionami...p.Mariusz,to nie p.Mariusz,ale też...na M...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']

Milordzik,jest młody,piękny i wygląda,że zdrowy i taki ma pozostać!!!
A wiesz,że Milordzik to jeszcze szczylik ...ma gdzieś ok.roku!!!
Zobacz jaki on podobny do Nadinki i Stivika! Tylko główkę ma ciemniejszą i nieco masywniejszą![/quote]

bo, jak tu już ktoś powyżej napisał, Milordzik może mieć domieszkę moskiewskiego stróżującego:evil_lol: i tak jest kofffany misiaczek:loveu:

[quote name='zuzlikowa']
a,tak między nami...to ja dokonałam małej mistyfikacji z imionami...p.Mariusz,to nie p.Mariusz,ale też...na M...:evil_lol:[/quote]
hehe, no wiadomo, że teraz na dogo, to same mistyfikacje w modzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam,

prtzepraszam bardzo....

ale błagam Was o pomoc!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/suki-od-klamczynskiego-z-wolomina-pomocy-deklaracje-bazarki-146056/index8.html[/URL]

Potrzebna kazda złotówka na DT dla 3 suń... jesli nie uda się z kasą na DT zostana one pewnie uspione przez pseudochron w Wołominie..
To schronisko urządziło tak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-umiera-pomocy-drastyczne-146603/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...