Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']Do góry kochana. Nadal zbieramy na sterylkę .[/quote]

[COLOR=Red][B]Zbiórka na sterylkę dla suni[/B][/COLOR] :
(....)
(....)
Ja dołożę resztę potrzebnej sumy .

[B]Anju[/B], kiedy przeczytałam na pierwszej stronie ten dopisek, to trochę mnie to zdezorientowało. Może lepiej go usunąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka'][COLOR=Red][B]Zbiórka na sterylkę dla suni[/B][/COLOR] :
(....)
(....)
Ja dołożę resztę potrzebnej sumy .

[B]Anju[/B], kiedy przeczytałam na pierwszej stronie ten dopisek, to trochę mnie to zdezorientowało. Może lepiej go usunąć?[/QUOTE]


Nie wiem , ale nadal zbieramy , w tej chwili nie stać mnie żeby dołożyć 200 zł .:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Nie wiem , ale nadal zbieramy , w tej chwili nie stać mnie żeby dołożyć 200 zł .:shake:[/quote]

[B]Anju[/B], nie zrozumiałaś mnie. Chodzi o ten fragment: " Ja dołożę resztę potrzebnej sumy".
Gdy go przeczytałam, nie wiedziałam, czy wysyłać pieniądze, czy już nie? Ktoś inny też może zrozumieć, że chcesz pokryć resztę brakującej sumy i nie wyśle pieniędzy, chociaż miał wcześniej taki zamiar. Nie wiem, tak mi się wydaje.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka'][B]anja2201[/B], zobacz tutaj !
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f98/komu-sterylke-sa-fundusze-prosimy-o-zgloszenia-147384/"]KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA - Dogomania Forum[/URL][/QUOTE]

Suńka już zapisana, jest pierwsza w kolejce :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Podnosze!
Co u suni, jest szansa jednak na dofinansowanie sterylki ze skarboni sterylk.?[/QUOTE]

Tak sunia będzie miała sterylkę , ale u niej nie jest konieczna na już w związku z czym przepuściłyśmy w kolejce suńkę (sterylka aborcyjna). Wydaje mi się ,że to jest pilniejsza sprawa . Mam pytanie czy zgodzicie się ,żeby pieniążki które były zbierane na sterylkę przekazać na budę dla suni ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Jak najbardziej buda psince jest potrzebna. Zbliża się zima, sunia nie ma swojego kąta. Z mojej strony zgadzam się.:fadein:

Ale Anjiu, wydaje mi się, że ktoś wcześniej na wątku obiecał już suńce budę. Czy nic z tego nie wyszło?[/QUOTE]

To nie z wątku , to ja obiecywałam ( bo mi ktoś obiecał) :oops: , a tak pomyślałam ,że skoro sterylka będzie ze sterylkowej świnki , to pieniązki na budę przekarzemy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']To nie z wątku , to ja obiecywałam ( bo mi ktoś obiecał) :oops: , a tak pomyślałam ,że skoro sterylka będzie ze sterylkowej świnki , to pieniązki na budę przekarzemy .[/QUOTE]

Jeszcze jedno , nie dam rady kupić budy za 70 zł więc jeśli ktoś jeszcze chce pomóc to karzdy grosz się przyda . A co z tym bazarkiem , bo zrozumiałam ,że ktoś robi na Korę tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Anju, a zobacz na tym wątku post#69. Przecież Asik69 obiecała podarować suni budę. Asik, czy to jest nadal aktualne?[/QUOTE]

Przeczytaj dokładnie , to były żarty , bo fiorsteinbock napisała zamiast czy sunia ma budę to czy ja mam budę i zaczełam się śmiać że ja nie mam więc Asia napisała że mi da :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...