Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie poprosiłabym adres na który dostarczyć budkę plus numer telefonu do osoby na miejscu z którą mógłby kontaktować się kurier. Wpłaciłam pieniązki jutro powinny być na ich koncie a w ciągu 5 dni wykonują zamówienie.
A tych pieniążków naprawdę mi nie przesyłajcie przydadzą wam się żeby uzbierać resztę na sterylkę:p
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dopiero co włączyłam komputer. Jestem normalnie w pozytywnym szoku.:shocked!:
[B]ania_ to_ ja[/B], bardzo dziękuję.:Rose: O takiej budzie to pewnie suni się nawet nie marzyło, hi, hi, hi.

[B]Dodo[/B], no i co my teraz zrobimy z tym bazarkiem? :hmmmm::p

Link to comment
Share on other sites

Aniu, wszyscy Cie kochamy :loveu:
Dobrze, ze nie jesteś z nami osobiście, bo wszyscy naraz bysmy sie rzucili na twoją szyję :loveu::loveu::loveu: :evil_lol:
Bardzo bardzo dziekujemy !!!!!!!
Elinko cel bazarku znowu trzeba zmienic :oops: tylko na co?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja pomyślałam, co by nie zasilić sterylkowej świnki bo w końcu ogonek tam długi. No, a początkowym zamysłem bazarku była jednak sterylka. I zamieszanie na bazarku byłoby mniejsze. To co robimy?

Ocelot, czy o link do wątku Nusi i Milusi można prosić?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Asik007 i prosiła mnie ,żebym pieniążki które wpłyneły na sterylkę dla suni przekazać na Toffino , ona wpłaciła 50 zł więc to przekaże, Elinko a czy twoje 20 zł też mogę? Toffino bardzo potrzebuje pieniązków na hotelik i na leczenie

Link to comment
Share on other sites

Anju2201, zrób jak uważasz. A czy o wątek Tofinno mogę też poprosić?

A właściwie, żeby było sprawiedliwe to proponuję tak:
50zł - na Toffino
20zł - na Nusię i Milusię
bazarek- na świnkę sterylkową.
Co o takim podziale, dziewczyny, myślicie? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Dziewuszki ostrzymałam dziś wiadomość od sprzedwacy...cytuję:
[I]Przewidywany czas realizacji: do 7 dni roboczych.
Zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko jak to możliwe. Proszę mieć na uwadze, że październik jest szczytowym miesiącem zamówień w branży bud dla psów i kotów, dlatego też wysyłka może nastąpić do tygodnia od złożenia zamówienia. Z góry dziękujemy za zrozumienie![/I]

[I]Odezwiemy się w dniu nadania paczki.[/I]

Więc pozostaje nam tylko czekać;)
pozdrawiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_to_ja']Dziewuszki ostrzymałam dziś wiadomość od sprzedwacy...cytuję:
[I]Przewidywany czas realizacji: do 7 dni roboczych.
Zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko jak to możliwe. Proszę mieć na uwadze, że październik jest szczytowym miesiącem zamówień w branży bud dla psów i kotów, dlatego też wysyłka może nastąpić do tygodnia od złożenia zamówienia. Z góry dziękujemy za zrozumienie![/I]

[I]Odezwiemy się w dniu nadania paczki.[/I]

Więc pozostaje nam tylko czekać;)
pozdrawiam:loveu:[/QUOTE]

Oby jak najszybciej bo już bym chciała suni budkę zawieść;)

Link to comment
Share on other sites

Dodo, tylko usiądź na krzesło, fotel lub cokolwiek podobnego w stylu, co masz w swoim zasięgu zanim przeczytasz tego posta!!! :turn-l::roflt::laugh2_2:
Będziesz musiała znowu zmienić cel bazarku.:siara: O ile się nie mylę, to wet za sterylkę suni musi wystawić Anjii2201 fakturę na całkowitą cenę zabiegu. Anja z kolei taką fakturę wyśle sterylkowej skarbonce i taką kwotę jej zwrócą. Dlatego nic tu nie można zmieniać. Natomiast można wysłać bezpośrednio do sterylkowej skarbonki pieniążki za bazarek. Dlatego bazarek powinien teraz już być przeznaczony na skarbonkę, a nie na sunię.
Dodo, nie uciekaj :scared:, odwagii! :ylsuper: Wszystko będzie :cool2:!

Oto link skarbonki do bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-sterylkowa-swinke-140889/"]Zasil sterylkową swinkę - Dogomania Forum[/URL]

PS. Ocelot, w sprawie przesyłki pieniążków Na Niusię i Milusię kontaktuj się, proszę, już bezpośrednio z Anjia2201.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...