Jump to content
Dogomania

Jak długo czekaliście na przydomek?


Oluna

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nice_girl']Rozumiem, że teraz przydomek najpierw musi być zatwierdzony w ZG, po czym "idzie" do FCI. Co w sytuacji, jeśli ZG go zatwierdzi, a FCI odrzuci? Przydomek będzie wtedy zarejestrowany tylko w ZG czy w ogóle nie zostanie przyjęty?[/quote]

przydomki FCI maja pierszenstwo przed przydomkami ZKwP, wiec skoro kazdy nowy przydomek musi byc juz na ta chwile rejetsrowany w FCI to bezsensem bylo by go zatwierdzac w warszawie po odrzuceniu przez FCI

choc w naszym kraju wszytkio jest mozliwe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Składałam wniosek na początku stycznia. Z miesiąc temu patrzyłam na spis wszystkich przydomków na stronie FCI i nie było niczego podobnego do mojego, a teraz wchodzę, patrzę i jest mój(mało prawdopodobne żeby w tym czasie ktoś również złożyl wniosek o taki przydomek)!:multi:
Nefesza, i skladalam tylko jedną propozycję.;)
Myśle, ze jesli Twoj TZ bedzie mial ze soba wypelniony wniosek, Twoja legitymacje czlonkowska, to nie bedzie problemu.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zrobiłem tak jak Nice Girl iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest mój przydomek na stronie FCI. I jestem w 1000% pewien , ze nikt inny takiego nie podał jak ja .
Tyulko ze podałem 5 i wybrali ten ostatni piaty. Ale grunt , ze jest .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl']Mek,
No widzisz, a ja podawalam tylko jeden.;) Bylam ostatnio w zwiazku i od razu dostalam oficjalne potwierdzenie przyjecia z FCI.:multi:[/quote]

no tak tylko ,ze ja w tamtym roku jescze dałem 5 czy 6 propozycji i mi odrzucili teraz wysyłałem drugi raz i wolałem dac 5 propozycji , zeby miec pewnośc.

Tylko ,ze tych pierwszych 4 nie ma na stro FCI i nie rozumim dlaczego mi odrzucili te pierwsze fajne przydomki. Jestem tez pewien na 99% , ze w Polsce nie ma takich przydomków ponieważ były to strikte zwązane z moimi stronami a tu to nawet psa z rodowodem nie uświadczysz a co dopiero hodowle.

Link to comment
Share on other sites

Mek, nie otrzymuje sie zadnego pisma- oddają Ci poprostu druczek który wysyłałes do ZG na którym podkreslona jest wybrana nazwa +numer id Twojego przydomka. Ja w tamtym roku skladalam przydomek na poczatku wrzesnia a 30 listopada moglam odebrac druczeka w naszym krakowskim ZK. Z tym ze nie byla to rejestracja w FCI wiec teraz procedura moze byc inna a napewno dłuższa.

Link to comment
Share on other sites

Hm..
No ja czekam od lutego :roll: :roll: rzekomo ma mi przyjsc potwierdzenie do domu :roll: juz dzwoniłam kilka razy do oddziału swojego i wszystkim ludziom, którzy składali wnioski o przyodmek jeszcze ZG nie odeslal niczego... no i nie wiem :roll: podalam 5 mozliwosci, mam nadzieje, ze wybiora mi tą, na ktorej bardzo mi zalezy ..........

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie: w listopadzie dostalam swoj przydomek- bardzo zwiazany z moim nazwiskiem. Teraz z moim chłopakiem chcemy załozyc wspolna hodowle... wiec moja nazwa odpada. Czy moge złozyc papiery o kolejny przydomek? Jesli przydomek bedzie zapisany na TZ to czy szczeniaki moich suk beda mialy przydomek hodowli TZ? czy moze lepiej zapisac przydomek na nazwisko TZ i moje? ratunku ;) :)

Link to comment
Share on other sites

ja Ci na to pytanie nie odpowiem..Ale w niemczech jest hodowla mojej rasy-i ludzie mieli swoje przydomki i po prostu maja wspolna juz teraz hodowle(ale romantycznie:razz: tez bym chciala takiego milosnika leonow spotkac:lol: ) pod dwoma przydomkami-maja wspolna strone,psy razem chowaja-ale przydomki 2-i mysle,ze to dobre rozwiazanie-pasja moze zostac na cale zycie,a zwiazki-to roznie bywa...Nie zebym byla pesymistka,ale zapobiegawczo nigdy bym hodowli wspolnie nie rejestrowala-bo jakby przyszlo do rozstania-to potem burdel na kolkach,a tak wiesz co Twoje,on wie co jego...intercyze tez mam spisana-na wszelki wypadek;) :lol: .i nawet testament a mam tylko albo az 30 lat;) .To taka moja rada osobista-miejcie swoje przydomki-to przeciez nie wadzi we wspolnej hodowli-nie przydomek jest wazny,a to co staracie sie osiagnac;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sytuacje znamtaką..Była hodowla dogów i hodowla cc'tów...hodowcy się pobrali i skończyło się na tym że hodowla dogów została zlikwidowana zostały cc'ty (nadal są ;-)) a jakiś czas później właściciele się rozeszli..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']o..i prosze..hodowca dogow wyszedl na tym jak zablocki na mydle:lol: .Kochajmy sie jak bracia,a liczmy sie jak zydzi:lol: .A poza tym z rodzina sie najlepiej na zdjeciach wychodzi:lol: -madrosci ludowe maja swoje potwierdzenie:lol:[/quote]

dokładnie ;-))

Teraz ta hodowla corsiaków się dobrze trzyma a kobita bez hodowli została i chyab już bez dogów..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...