Jump to content
Dogomania

Jak długo czekaliście na przydomek?


Oluna

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja czekałam ok 1,5 miesiąca na zarejestrowanie przydomka - na wszelki wypadek podałam 10 propozycji no i zatwierdzili mi ta trzecia mimo ze dwóch pierwszych nie ma nigdzie zarejestrowanych :) panie w warszawie maja specyficzny gust hihih i niby nie mozna przydonków obcojezycznych a take sa rejestrowane !!

Link to comment
Share on other sites

Ja czekałam na przydomek pare miesięcy =='
strasznie długo to trwało a ja się tak niecierpliwiłam...
dałam do zgłoszenia 4 propozycje no i związek wybrał mi 'Shadow Dog' i z tego powodu bardzo się cieszę.
A podobno nie można dawać tylko jednej propozycji [nie wiem czy to prawda, ale gdzieś tak słyszałam]
pozdrawiam ;]

[img]http://www.shadowdog.republika.pl/index.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje mi zatem nadzieja, ze bedzie to 1,5 miesiaca jak mowila kobita w moim oddziale, a nie dluzej. Jesli dluzej to moje plany legna w gruzach :( Teraz pluje sobie w brode, ze wczesniej sie za to nie zabralam :evil: wydawalo mi sie, ze to kwestia 3 tygodni. No nic, musze zachowac optymizm i byc dobrej mysli :)

Link to comment
Share on other sites

ja też gdy wybierałam przydomek to trochę późno się za to brałam,ale miałam na tyle szczęścia,że wystarczyło porozmawiać,wyjaśnić jaka sytuacja i jakoś to szybko wyszło<gdyby nie literówka w główym oddziale :evil: ,ale już naprawione> ale z tym wybraniem to u mnie było tak,że podałam bodajże z 6,ale pierwszy,który umieściłam był mi najbliższy sercu,co powiedziałam od razu,że zależy mi na nim i tak też się stało :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Czy koszt "wykupienia" wniosku o rejestracje przydomka jest wszedzie taki sam? Ile on wynosi? Dzisiaj pani w oddziale katowickim zazyczyla sobie 30zl za wniosek po czym odmowila przyjecia go bo moja suka nie jest jeszcze suka hodowlana :o No wiec jak to jest? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam już przydomek - tak jak większość z Was pisała i ja czekałam ok. 2 miesięcy. Zapłaciłam za niego 42 zł i taka cena widnieje w Informatorze ZK na 2005 r, więc nie wiem dlaczego [b]Noelani[/b] u Ciebie w oddziale chcieli tylko 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...