Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Od kiedy piesek podnosi noge przy siusianiu...?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

#1 Aga_i_Papi

Aga_i_Papi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 18:39

Chciałabym się dowiedzieć ile wasze pieski miały miesięcy plus minus jak zaczęły podnosić łapke przy siusianiu....bo mój ma 10 miesiecy i jeszcze tego nie robi...?

#2 Tisia_Mike

Tisia_Mike

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 19:01

Mój miał jakoś 8 miesięcy zaczą podnosić łapkę.. Na początku mu nie wychodziło ale potem było coraz lepiej i lepiej :) Zobaczysz Twoja psinka też niedługo zacznie podnosić łapkę :P
Pozdrawiają Ewcia i Mike!

Dodany obrazek

#3 AgaCzips

AgaCzips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 964 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 19:13

Pamiętam tylko tyle że bardzo się cieszyłam jak pierwszy raz podniósł łapkę :wink:
Dodany obrazekDodany obrazek

#4 Daga_i_Oskar

Daga_i_Oskar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7255 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 20:01

Mój takze bardzo zaczął podności lapke, chyba nawet dopiero w wieku 10 m-cy tak juz na stale, bo wczesniej udawalo mu sioe tak sporadycznie,a teraz to kazde drzewko podelwa :)
Dodany obrazek

#5 Gosiek

Gosiek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5426 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 20:30

8)
To chyba Was lekko zdziwię bo Axelek zaczął podnosić łapkę jak miał 4,5 miesiaca - pamietam dokładnie bo pierwszy raz podniósł łapkę do siusiania w moje urodziny :D :lol: :lol:

#6 Yorkies

Yorkies

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1088 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 20:55

A ja pamiętam że Lord zaczął podnosić łapkę kiedy miał około 6mies, tak samo niki czyli "wzorcowe" chłopaki 8) :wink:

pozdrawiam :fadein:
MalVi & Yorkies :diabloti:

Galeria Yorkies

#7 Daga_i_Oskar

Daga_i_Oskar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7255 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 21:23

6mies, tak samo niki czyli "wzorcowe" chłopaki 8) :wink:

pozdrawiam :fadein:

Malwi chcesz powiedziec ze nasze nie sa wzorcoewe ?? :-?
Dodany obrazek

#8 Yorkies

Yorkies

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1088 postów

Napisany 20 marzec 2005 - 21:26

Nie Daguś tak zażartowałam jak to ja bo w książkach piszą że psiaki ponoszą łapke w wieku pół roku i stąd to moje określenie... wiem że kazdy psiak jest inny tak jak to bywa z pierwszą cieczką suki :wink: 8)

pozdrawiam :D
MalVi & Yorkies :diabloti:

Galeria Yorkies

#9 kinia_w

kinia_w

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 21 marzec 2005 - 11:31

A Muszkietero nie podnosi nogi :-? Za to zaczyna znaczyć teren - nie tak jak kiedyś pierwszy lepszy kawałek trawy i sik, tylko chodzi, wącha, to trochę, tam trochę i tak łazi 15 minut. Ja na to mówię, że chłopak idzie zwiedzać świat ;) Przy czym brak podnoszenia nogi jakoś specjalnie mi nie przeszkadza :)
Dodany obrazek

#10 bazylia

bazylia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 21 marzec 2005 - 12:42

Co do mojego Pufika, to nie pamiętam, kiedy zaczął podnosić łapkę przy siusianiu... Mam wrażenie, że miał wtedy jakieś 6 lub 7 miesięcy, a może nawet 5... hmmm.... no nie pamiętam.... :-? :lol:
Pamiętam natomiast, że początkowo robił to niepewnie, tak nieśmiało, ale jakiś czas później na spacerkach zaczął obsikiwać wszystko co tylko się dało... :lol:
Pozdrawiam serdecznie!
Magda
(gg 1904721)

#11 rzaba

rzaba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 21 marzec 2005 - 12:53

HA!

a ja wam coś powiem 8) werter ma teraz 10 tydzień i jakies 4 dni temu pierwszy raz podparł się nogą przy sikaniu o framugę- co znaczy, że jąpodniósł. zdarza mu się to teraz sporadycznie. z tym, że ma jeden problem: podnosi nie tą noge co trzeba i zawsze obsikuje sobie tę drugą :lol: :o jak mu się znudzi podnoszenie nogi to pocziwyście przycupnie i się posiurka, ale serio serio zdarza mu się podnieść. jeszcze śmieszne jest, jak werter podnosi nogę i nagle upadnie, albo znudzi się przy podnoszeniu to ją opóści i podleje sobie obie nogi :laugh2_2:

ale nogę ZAWSZE ZAWSZE podnosi przy jedzieniu. jak coś mu BARDZo smakuje, to wtedy podnosi tylną łapkę - czasem na przemian, jak długo je- i podkurcza ją pod siebie:) jaja jak nie wiem, może nawet strzelę mu zdjęcie niedługo:)

:jumpie:
http://yorkwerter.dog.pl NOWA STRONA WERTERA:)

#12 tygrysek-kr

tygrysek-kr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 433 postów

Napisany 21 marzec 2005 - 13:40

A ja Wam powiem tak: nie pamietam dokłądnie Jerry podniósł nożke więc nie bede ściemniac. ALe do tej pory jak mu sie cche to podnosi a jak nie to nie także to nie jest regułą że pies musi dźwigać nogę. Mi się chce śmiać jak on czasem podnosi tak wysoko że by się przwrócił i pokazuje jaki to z niego mężczyzna hi hi. Zimą jak chodził w ubranku to dopiero mu sie dzwigać nie chciało :P wieć nie ma sie czym martwić.
Pozdrawiamy
Klaudia & Jerry

#13 julita104

julita104

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1513 postów

Napisany 21 marzec 2005 - 14:31

Tofik zaczol podnosic lapke tak okolo5-6 miesiaca. teraz jak na cos sie zapatrzy to potrafi nawet dwie podniesc i stac na dwoch przednich. zostalo mu to po chorobie lapy, a teraz juz wyglada przekomicznie :-)
Dodany obrazek

#14 Daga_i_Oskar

Daga_i_Oskar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7255 postów

Napisany 21 marzec 2005 - 21:28

A ja Wam powiem tak: nie pamietam dokłądnie Jerry podniósł nożke więc nie bede ściemniac. ALe do tej pory jak mu sie cche to podnosi a jak nie to nie także to nie jest regułą że pies musi dźwigać nogę. Mi się chce śmiać jak on czasem podnosi tak wysoko że by się przwrócił i pokazuje jaki to z niego mężczyzna hi hi. Zimą jak chodził w ubranku to dopiero mu sie dzwigać nie chciało :P wieć nie ma sie czym martwić.

Klaudia u mnie jest podobnie z tym siusianiem, nic dodac nic ująć :)
Dodany obrazek

#15 AgaCzips

AgaCzips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 964 postów

Napisany 21 marzec 2005 - 21:53

8)
To chyba Was lekko zdziwię bo Axelek zaczął podnosić łapkę jak miał 4,5 miesiaca - pamietam dokładnie bo pierwszy raz podniósł łapkę do siusiania w moje urodziny :D :lol: :lol:

To chyba miał byc prezęt od Axelka dla Ciebie z okazji urodzin :wink:

#16 tygrysek-kr

tygrysek-kr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 433 postów

Napisany 22 marzec 2005 - 12:12

Prosze oto pokaż jak mój Jerruś podnosi łapkę hi hi :lol:
Dodany obrazek
Pozdrawiamy
Klaudia & Jerry

#17 Adiraja

Adiraja

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 453 postów

Napisany 05 kwiecień 2005 - 15:58

To, że pieski podnoszą nogę przy siusianiu rozumiem... ale to, że moja Vikta od pewnego czasu tak robi, jest już dla mnie mniej zrozumiałe :lol: :roll:
Agnieszka

#18 isabelle

isabelle

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 05 kwiecień 2005 - 16:30

Adiraja

Wyobraz sobie, ze Fleur rowniez podnosi lapke przy siusianiu. :wink:
Poczatkowo bylam zaskoczona, ale spotkalysmy inna yoreczke, ktora rowniez tak robila. :P
Ja mysle, ze ona moze nie chce sobie wloskow obsiusiac i to dlatego.
isabelle & Fleur
gg 3189821
Dodany obrazek

#19 Adiraja

Adiraja

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 453 postów

Napisany 05 kwiecień 2005 - 16:54

Isabelle, to mnie trochę uspokoiłaś :wink: Już myślałam, że coś się mojej psince poważnie pomerdało :wink:

btw, ma teraz cieczkę (drugą - trochę spóźnioną) i taka bidna jest, że serce mi pęka :-? Smutna, cichutka, spokojniutka... jak nie mój urwis :-?
Agnieszka

#20 Daga_i_Oskar

Daga_i_Oskar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7255 postów

Napisany 05 kwiecień 2005 - 17:29

haha dziewczyny Wasze suczki podnosza noge, a mój za to czasami sobie siusia przykucajac i wyglada to smiesznie hihi. Nic dziwnego ze mówia : o jaka ładna suczka haha

pozdrawiam
Dodany obrazek