Jump to content
Dogomania

ucisk na nerw, zmiany neurologiczne czy coś z psychiką?


marta23t

Recommended Posts

[quote name='marta23t']ja niestety nie pomogę.

za to sytuacja z Popi się pogarsza. była nawet behawiorystka. nadal nie ma diagnozy. ataki psik i kręcenie się nadal są. już nie mam sił. behawiorystka nie kazała wychodzić na spacery żeby psa wyciszyć więc pies nie wychodzi:( nie jestem w stanie jej już wyciszyć. ataki ma na każdym spacerze. całe noce nie śpię.

a Tarze rośnie ,,cycek,, z dzikiego mięsa i chyba jakiś przerzut - jutro mamy wizytę:(

jestem załamana i nadal szukam diagnozy...bez skutku...[/QUOTE]

Marta a może wizyta u neurologa coś by dała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Marta a może wizyta u neurologa coś by dała?[/QUOTE]
ale w Poznaniu nie mam żadnego neurologa a ani nawet dobrego weta u którego bym nie była a na wyjazdy pies jest w zbyt ciężkim stanie:( nawet na spacery już nie wychodzi / za radą behawiorystki/:( słyszałam że w Gorzowie Wklp. mają tomograf i gdzieś jeszcze w Pl - czy coś może na ten temat słyszałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Marta a jak tu nie narzekać. :shake:


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dużo zdrowia i pomyślności:x-mas:[/QUOTE]
poprzedni rok i ten nie był najlepszy dla moich psów:( w zeszłym odeszła od nas Boni, Tara miała operację, Popi walczyła z atakami a Tośka uszkodziła sobie oczko / na szczęście delikatnie/. dziękuję za życzenie:) i Tobie również oraz wszystkim Dogomaniakom wszystkiego co najlepsze w nowym roku; dużo zdrowia, miłości, radości, spełnienia marzeń Wam życzę:)

my sobie siedzimy przy kompie i tv, popijamy winko i zabawiamy psiaki żeby nie bały się wystrzałów:) mój standardowy psi sylwester heheh

Link to comment
Share on other sites

widzę, że tomografy pojawiły się w Pl:lol: będę musiała rozważyć wyjazd:cool3: chociaż w obecnym stanie Popi obawiam się podróży i narkozy albo ,,rozluźniacza,, do badania ale to jedyna szansa żeby dowiedzieć się co się dzieje w tym maleńkim moim ukochanym ciałku. będę musiała mimo pękającego serca się przemóc i jeszcze troszkę ją ,,pomęczyć,, żeby wybadać dokładnie.
dziękuję Wam serdecznie za adresy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...