Jump to content
Dogomania

Katarzynowo-schronisko-zwierzaki....


ata

Recommended Posts

kurcze niewyrobiłam się, ponieważ jestem wdomu po 3 tygodniowej nieobecności i obowiązki domowe puścić nie chciały;/

[SIZE="1"]a co do niku to nie:) wzioł się od nazwy programu, który pokazał nam faciu na fizyce w lo. rozboiła mnie nazwa... coś co oblicza inusoidy nazywało sie kocyk własnie:evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='GoniaP']Ata, czy masz więcej zdjęć i informacji na temat psa nr 17?[/quote]
jeszcze wczoraj wysłałam pw i pisałam w nim, że niestety nic nie wiem na temat tego pieska jak i pozostałych w tym schronisku...... niestety:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='Sankja']poprosimy o wstawienie mikropsiaków do 6 g na nasz wątek zbiorczy (w mojej sygnaturze)[/QUOTE]
Mysle ,ze musialabys sama zasiasc za kolkami i pojechac do tego schroniska i porobic zdjecia.Tam w tym regionie jest jak na lekarstwo milosnikow zwierzat:-(,a z Poznania to jest 40 km.

katarzynowo posiada duzo malych psiakow ,poniewaz polozone jest miedzy wiochamy ,a wiadomo gospodarz potrzebuje na lancuch duze psy.Stad male siedza i siedza.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam dodac ,ze psy siedza w klatkach jak na kwarantanne(wyobraz sobie misia za kulisami w cyrku), ,sa tak duze,ze tylko zwierzeta stoja,albo moga sie tylko obrocic,a wybieg ????????:angryy:?teren jest na ktorej rosnie 3mm trawka ,ale na pokaz nie dla psow.Zastanawiam sie dlaczego nikt tam nie pojedzie i nie zrobi porzadku,kto takie obrzydliwe boksy zaprojektowal ,to skandal!!!Wolontariat ,to chyba bedzie zaiteresowanie zwierzetami w nastepnych pokoleniach!:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Mysle ,ze musialabys sama zasiasc za kolkami i pojechac do tego schroniska i porobic zdjecia.Tam w tym regionie jest jak na lekarstwo milosnikow zwierzat:-(,a z Poznania to jest 40 km.

katarzynowo posiada duzo malych psiakow ,poniewaz polozone jest miedzy wiochamy ,a wiadomo gospodarz potrzebuje na lancuch duze psy.Stad male siedza i siedza.:placz:[/QUOTE]

ale ja do Poznania mam spory kawałek.
Uwierz, że gdybym była bliżej już bym tam siedziała. Dlatego własnie proszę o zdjęcia, żeby pomóc w wyadoptowaniu tych małych bąbli. Wiem, że w małych wiejskich schroniskach dużo ich zalega. W mieście jest odwrotnie. Ludzie masowo biorą do bloków mikrusy.
Czy tam ktoś jeździ?

A o przebudowie i projekcie nowego schronu możesz zapomnieć. Będą się tłumaczyć, że pieniędzy nie ma...:(

Link to comment
Share on other sites

Hala jest oczywiscie ,to koniec swiata.Schronisko znajduje sie miedzy wioskami ,a oznaczenia nie ma zadnego.Katarzynowo znajduje sie 10 km od Wrzesni.Prosze zobacz,tam jest np.bokser ,ktory przebywa w tych malutkich klatkach od zeszlego roku.jak on zime zniosl?hmm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Mam pytanie odnośnie pieska na zdjęciu z nr 22. Jest to pies który łudząco przypomina mi mojego psa, który zagonął mi jakieś 2 lata. Czy ten nazdjęciu to pies czy suka? Mam pytanie o jakieś cechy szczególne pieska. Mój piesek miał na tylniej lewej łapie bliznę, poza tym kulał i czasami miał ją podkurczoną. Z tego zdjęcia nie można tego dostrzec. Jeśli ktoś może mi pomóc proszę o kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

Link to comment
Share on other sites

Mysle ,ze nie ma wolontaruiszy.Prosze pojedzcie i zobaczcie te biedne psy .Przerazisz jak zobaczysz te psy.
tam mysle ,ez psy usypiaja,ale nie ma kto sprawdzic.tam nalezy koniecznie pojechac.kontrast uderzy Ciebie w oczy.
Wxbierzcie sie dziewczyny.ja bylam tam 2x i bylam zdruzgotana,te psy siedza w klateczkach ,ze nie moga sie nawet poruszac ,a obok maja tyle przestrzeni na ktorej rosnie pieknie ostrzyzona trawka.Wszystko w w tym schronisku zrobione jest pod publiczke.Nawet budynek wybudowany na terenie schroniska ,tam chyba psy nie wchodza ,jest jak w laboratorum sterylnie.To bardzo jest podejrzane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...