Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:laola:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]Anulciu wszystkiego Najlepszego !!![/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:klacz:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black] bardziej rozbudowane życzenia przyjdą ^^(mam nadzieję)
:iloveyou::BIG:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:bday:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:new-bday::tort:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:Rose:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:multi:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:smilecol:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:buzi:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:pepsi:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:drink1:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=2][COLOR=Plum]Pijemy za twoje zdrówko ![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:knajpa:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:knajpa:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:beerchug:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

to i ja przylaczam sie do zyczonek wszystkiego najlepszego

[IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/impreza.gif[/IMG] [IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/prezent.gif[/IMG] [IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/onajego.gif[/IMG] :tort::new-bday::BIG::bday::laola::knajpa::popcorn::cunao::beerchug::drink1::drinking::drinka:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red]Wszystkiego najlepszego kochana :):)
nie wiem czego mam ci życzyć wiec tak w skrócie:
* spełnienia marzeń
* pociechy z bona
* powodzenia w nowej szkole
* miłości
* chłopaka
* dużo szczęścia
* no i wszystkiego czego tylko zapragniesz[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]
:laola:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]
:iloveyou::BIG:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:bday:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:new-bday::tort:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:Rose:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:multi:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:smilecol:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:buzi:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:knajpa:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:beerchug:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia'][B][COLOR=Red][SIZE=6]Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!![/SIZE][/COLOR][/B] Zdrowia szczęścia, pomyślności, pociechy z Bonciulka, powodzenia w nowej szkole, dużo sukcesów i jak najwięcej radości! :multi: :Rose::smilecol::smilecol:

[I][SIZE=1]Mam nadzieję, że prezenty się podobają.[/SIZE] :cool3: :evil_lol:[/I][/quote]

[quote name='chester07'][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:laola:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]Anulciu wszystkiego Najlepszego !!![/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:klacz:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black] bardziej rozbudowane życzenia przyjdą ^^(mam nadzieję)
:iloveyou::BIG:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:bday:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:new-bday::tort:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:Rose:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:multi:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:smilecol:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:buzi:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:pepsi:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:drink1:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=2][COLOR=Plum]Pijemy za twoje zdrówko ![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:knajpa:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:knajpa:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:beerchug:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]

[COLOR="Blue"]Dziękuję ![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']to i ja przylaczam sie do zyczonek wszystkiego najlepszego

[IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/impreza.gif[/IMG] [IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/prezent.gif[/IMG] [IMG]http://amstaff-civ.home.pl/forum/images/smiles/onajego.gif[/IMG] :tort::new-bday::BIG::bday::laola::knajpa::popcorn::cunao::beerchug::drink1::drinking::drinka:[/quote]

[quote name='Asia&gordonisko']Wszystkiego najlepszego! :lol::klacz::tort::BIG::new-bday::laola::laola: :laola::beerchug::drink1::cunao::pepsi::knajpa:[/quote]

[quote name='Dagusia1992']Wszystkiego Naj !!! ;*[/quote]

[COLOR="Blue"]Dziękuję raz jeszcze :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx'][SIZE=4][COLOR=Red]Wszystkiego najlepszego kochana :):)
nie wiem czego mam ci życzyć wiec tak w skrócie:
* spełnienia marzeń
* pociechy z bona
* powodzenia w nowej szkole
* miłości
* chłopaka
* dużo szczęścia
* no i wszystkiego czego tylko zapragniesz[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]
:laola:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]
:iloveyou::BIG:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:bday:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:new-bday::tort:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:Rose:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:multi:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:smilecol:[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:buzi:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:knajpa:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][SIZE=1][COLOR=Black]:beerchug:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]

[quote name='basia bonnie'][CENTER]Wszystkiego najlepszego!!!
:smilecol:
:tort::cunao::tort:


[/CENTER]
[/quote]

[quote name='infers1995']Wszystkiego naj... naj ... naj...:BIG::drinking::drinking::drinking:[/quote]
[COLOR="Blue"]
I dziękuję ponownie. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']A gdzie to się nam solenizantka podziała? :candle:[/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']pewnie odsypia po imprezce:D:D
hehe:) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[COLOR="Blue"]Niestety, ale wczoraj dopadło mnie zatrucie pokarmowe, cały dzień byłam w łóżku, wymiotowałam, miałam gorączkę i niestety, ale nawet nie miałam siły wstać na komputer, wybaczcie :([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...