Jump to content
Dogomania

Weterynarz na Woli - opinie


Guliett4

Recommended Posts

Witam,

Czy korzystał ktoś z usług weterynarza QWET którego gabinet znajduje się przy ul. Obozowej 61? (róg Prymasa Tysiąclecia i Obozowej)

Jest to w miarę nowy gabinet i nie ma zbyt dużo informacji o nim w Internecie, może Wy coś wiecie?

Byłoby mi do niego z moim psem najbliżej, ale nie wiem czy jest godny polecenia...

 

A jeśli nie to jakiego innego weterynarza polecacie w okolicy Wola, Bemowo?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie.


Opinie naszych klientów można znaleźć na Facebooku i G+:

https://www.facebook.com/QWETPL?sk=reviews

https://plus.google.com/109695456579901894456/about


Zapraszam na wizytę “zapoznawczą”.

W razie jakichkolwiek pytań prosze pisać lub dzwonić:

[email protected]

tel.: 504 540 560



Pozdrawiam.

Paweł Woźniak

Przychodnia weterynaryjna QWET.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

proponuję rozsądny wywiad zanim ostatecznie odda się psiaka do kliniki na Bemowi:( 

kiedy szukałam dobrej przychodni (lekarza) dla mojego pieska (6 lat temu), niestety sporo osób odradzało mi klinikę całodobową na Bemowie...owszem przy nagłych przypadkach (zwłaszcza nocnych) lepiej tu niż nigdzie w sumie, ale na stałą opiekę raczej nie...w sieci pisali różnie, ale wiadomo, że to może być płatny marketing (i ten dobry i ten zły) raczej zbierałam informacje od ludzi bezpośrednio - odradzali..żeby nie było dałam im szansę, ale czegoś mi brakowało w sposobie nawiązania kontaktu ze zwierzakiem, a raczej kompletnego jego braku i pytanie na wejście 'czy piesek jest naszym stałym pacjentem czy leczy się u innego lekarza?' ...nie przekonali Nas - dostaliśmy steryd i żadnej rozmowy na temat zdrowia pieska, mieliśmy wrażenie, że jesteśmy 'kolejnym przyjętym' i raczej przeszkadzamy... i choć mamy w sumie 5 minut spacerkiem do tej kliniki pieskiem zajmuje się lekarz z dzielnicy obok do którego mamy pełne zaufanie - też z polecenia od kilku rodzin 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...