Jump to content
Dogomania

"Majeczka-maleńka starowinka nie była shih-tzu, ale Lhasa apso!"


daisy

Recommended Posts

Boże, jaki niezwykły cudowny wątek. Trafiłam tu przypadkiem. Czytam i płaczę. Po śmierci ukochanego psa serce boli i boli....25 lutego miną 2 lata od śmierci mojego ukochanego boksera Lorda. Był ze mną 10,5 roku. Też pochowałam go w ogrodzie a na jego grobie posadziłam drzewko. Przez 14 m-cy usiłowałam odzwyczaić się od posiadania psa. Nie udało się.Adoptowałam Filusia. Psiaczek kochany ale Lorda ciągle wspominam i wciąż mi się chce płakać na każde wspomnienie tej szalonej mordy.
Majeczko, Pelasiu biegajcie szczęśliwe za TM ! A jeśli spotkacie tam szalonego boksia Lorda, to go przywołajcie do porządku. On miał wielki respekt przed małymi suczynkami. Jedno warknięcie starczyło i Lorduś robił się grzeczny pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Kobi ma identyczny . Alpina podarowała im jednakowe sweterki i posłanka .[/QUOTE]
Posłanko nadal też mam - wczoraj podcerowałam boczek, bo szalona młoda Leosia go nadgryzła. A jeszcze przecież sie przyda innym psikom - od niedzieli mam tymczasowo uroczą Roxi, bardzo na razie wylęknioną, ale ogonek juz sie rusza i będą z niej ludzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Zmysł']a jeszcze tak niedawno wiozłem Majeczkę. Wtedy jeszcze nie nazywała się Majeczka.[/QUOTE]

Tak, to było niedawno......... I ta tęcza, jak po nią jechałam na spotkanie Alpiny - nigdy takich tęcz na niebie jedna po drugiej nie widziałam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

A ja dzisiaj zamiast przygotować do pracy materiały, siedzę i czytam wątek cudownej piesi Majeczki.
Malagos niedawno przeczytałam jeszcze raz wątek Pelasi, a dzisiaj gościłam u Majeczki.
Jesteś niesamowitą i ciepłą osobą. Nie dziwię się, że piesiom jest u Ciebie jak w raju!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...