Jump to content
Dogomania

BAFI,11-letni amstaff oddany do schroniska,oddany przez opiekuna...odszedł w schronisku...


Romka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 Nie był jeszcze kastrowany.Wydaje się łagodny,nie reaguje żywiołowo na inne psiaki.Siedzi w boksie sam.To boks drewniany,mam nadzieję,że na zimę będzie dla niego lepszy niż boks betonowy.To jego pierwsza zima w schronisku...

 

Czy już jest po kastracji? Jaki jest stan jego zdrowia? Czy możesz już więcej o nim napisać? Jak chodzi na smyczy? Jaki ma stosunek do innych psów, ludzi znanych i obcych? Im więcej informacji, tym lepiej. 

Link to comment
Share on other sites

Bafi juz po kastracji około miesiąca temu.Nie było żadnych problemów.Jest psiakiem zdrowym,wydaje się tylko,ze trochę sztywno chodzi.Może to stawy.Poproszę DogAngel o filmik,wtedy będzie mozna ocenić jak się porusza.

Na smyczy chodzi bardzo dobrze,nie ciągnie ,nie spieszy się.Wychodzi na spacer z różnymi wolontariuszami,także z uczniami z Technikum Weterynaryjnego i nie ma problemu w kontaktach z różnymi ludźmi,nawet tymi ,których widzi poraz pierwszy.

Pytałam też w schronisku jak zachowuje się Bafi.Powiedziano mi,że lubi pieszczoty i czasami sam przychodzi ,żeby go pogłaskać.Ale ma też swój charakter.Kiedy pewnego razu poproszono go o opuszczenie wybiegu(jakieś prace porzadkowe) to Bafi mruczał pod nosem.

Kiedy wychodzi na spacer z wolontariuszami wydaje się,że nie zwraca uwagi na inne zwierzęta,idzie przed siebie.

 

Spróbuję wziąć go na dłuższy spacer i zapytam pozostałych wolontariuszy,może  wtedy uzupelnię informację o inne spostrzeżenia.

Link to comment
Share on other sites

Bafi juz po kastracji około miesiąca temu.Nie było żadnych problemów.Jest psiakiem zdrowym,wydaje się tylko,ze trochę sztywno chodzi.Może to stawy.Poproszę DogAngel o filmik,wtedy będzie mozna ocenić jak się porusza.

Na smyczy chodzi bardzo dobrze,nie ciągnie ,nie spieszy się.Wychodzi na spacer z różnymi wolontariuszami,także z uczniami z Technikum Weterynaryjnego i nie ma problemu w kontaktach z różnymi ludźmi,nawet tymi ,których widzi poraz pierwszy.

Pytałam też w schronisku jak zachowuje się Bafi.Powiedziano mi,że lubi pieszczoty i czasami sam przychodzi ,żeby go pogłaskać.Ale ma też swój charakter.Kiedy pewnego razu poproszono go o opuszczenie wybiegu(jakieś prace porzadkowe) to Bafi mruczał pod nosem.

Kiedy wychodzi na spacer z wolontariuszami wydaje się,że nie zwraca uwagi na inne zwierzęta,idzie przed siebie.

 

Spróbuję wziąć go na dłuższy spacer i zapytam pozostałych wolontariuszy,może  wtedy uzupelnię informację o inne spostrzeżenia.

 

Romka, dzięki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DogAngel nakręciła filmik z Bafim:

 

http://instagram.com/p/wVuJoPx3tU/?modal=true

 

Można zobaczyć jak się porusza.

 

Mały bardzo zeszczuplał,został zgłoszony do lecznicy,otrzymuje leki.A tak wyglądał tydzień temu:

 

1507188_1576761322539431_268237059518066

 

1981850_1576761339206096_363232619848878

 

...wychodzimy na spacer,Bafi chciał pić.

 

10393545_1576761412539422_90608362711846

 

W oczekiwaniu na przysmak,bierze z ręki bardzo delikatnie

 

A tu poniżej z Aksą,która odwiedziła schronisko;

 

10154912_1576761425872754_20573066808876

 

1924340_1576761429206087_499635553542961

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Hop,DZIĘKUJĘ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...