Jump to content
Dogomania

oby do końca życia mogł zostać przy swoim panu....


Recommended Posts

Co miesiąc wysyłam dla Maxa 15 kg karmy. Dziękuję asikowskiej za pomoc, bo od kilku miesięcy wspiera mnie i przesyła na moje konto 20 zł. Asiu, bardzo dziękuję. 

Max dostał ostatnio Brit Premium, ale chyba nie bardzo mu smakuje. Moze dlatego, ze p. Grzegorz podkarmia go ludzkim jedzeniem, a to kiełbaska, a to kotleciki z ryby... Pan Grzegorz mieszka nad jeziorem, więc łowi ryby i smaży Maxiowi "gałki". Pan Grzegorz dalej ma probemy z pracą. Ostatnio podłapał jakąś pracę jako przedstawiciel w hurtowni papierniczej, ale nie ma samochodu, więc pieszo chodzi i zbiera zamówienia. Zobaczymy, moze coś zarobi. Pan Grzegorz cieszy się, ze przynajmniej Maxia nie zostawia na 12 godz. Ten człowiek bardzo kocha swojego psa. Bardzo się martwi, że mimo zabezpieczeń Maxio łapie kleszcze. No i jest bardzo wdzięczny Free za wsparcie, za pomoc ze szczepieiemi i za samą obecnośc. Zawsze ciepło mówi o p. Beatce :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...