Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Stary sposob

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 nowmaja

nowmaja

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 03 grudzień 2006 - 23:57

Moja staruszka ma luszczaca sie skore , nie jest to grzybica , ani uczulenie .Lekarz poradzil do mycia szare mydlo . Ma dosc dluga siersc i czesto musze myc jej lapy i brzuch ,po powrocie ze spaceru . Czy to dobry " szampon' dla psa?

#2 Cathedral

Cathedral

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 806 postów

Napisany 04 grudzień 2006 - 10:03

Nie sądzę. Mydło (szare, czy nie) to silny detergent. Od dawna już wszyscy trąbią, że pies ma inne pH skóry niż człowiek i że ludzkie kosmetyki się nie nadają.
Zamiast testować szare mydło wybrałabym szampon hipoalergiczny DLA PSÓW.

#3 shih tzu

shih tzu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 07 grudzień 2006 - 16:45

[quote name='nowmaja']Moja staruszka ma luszczaca sie skore , nie jest to grzybica , ani uczulenie .Lekarz poradzil do mycia szare mydlo . Ma dosc dluga siersc i czesto musze myc jej lapy i brzuch ,po powrocie ze spaceru . Czy to dobry " szampon' dla psa?[/quote

Proponuję szampon DR SEIDLA
nie jest drogi i można go kupić u weta a z kosmetykami dla ludzi lepiej uważać tym bardziej jak psiak ma problemy ze skórą.

#4 Gasnik

Gasnik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 07 grudzień 2006 - 19:35

A może Hexoderm... My Ozzika kąpiemy w szamponie dla szczeniaków dr Seidla-jest bardzo łagodny- ale jak "coś" mu się na skórze pojawi to wtedy w Hexodermie (ma właściwości antybakteryjne i antygrzybicze).
Dodany obrazek

#5 Agness_20

Agness_20

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 luty 2007 - 15:25

Witam.

Ja tez uzywam dla mojego pieska szamponu dr. seidla i polecam go również Tobie.... :) tzn Twojemu pieskowi :)

#6 sota36

sota36

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7851 postów

Napisany 01 luty 2007 - 15:58

Nowmaja - pare tygodni temu tak ni stadni zowad zagadnelam mojegoweta o szare mydlo - nie,nie - nie dlamojego akuratpsa - dziwnie na mnie spojrzal....

Dodany obrazek

#7 Irviers

Irviers

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 01 luty 2007 - 16:16

rowniez odradzam szare mydło!!! przy pierwszym psie dostalismy informacje ze to najlepszy srodek... efekt- pies (wtedy szczeniak) dostał potwornej wysypki.
Na kłopoty alergiczne rowniez polecam dr.Seidla hypoalergicznego.
www.irviers.pl

Zapraszam do salonu pielęgnacyjnego Czas dla Psa ! :-)
www.czasdlapsa.pl
www.facebook.com/CzasDlaPsa

#8 Sonya-Nero

Sonya-Nero

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2819 postów

Napisany 01 luty 2007 - 17:02

Ja mogę polecić szampon TAZZI z Bea natur stosowany pomocniczo w łagodzeniu podrażnień skóry, a po ustapieniu objawów szampon HERBA również z tej firmy zawierający dodatki natłuszczające zapobiegające nadmiernemu wysuszaniu skóry i sierści.
Dodany obrazek

#9 nowmaja

nowmaja

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 01 luty 2007 - 18:57

Dzieki wszystkim za rady . Tylko dziwne ze wet daje takie rady , bylam pozniej z moja sunia w lecznicy i slyszalam ze radzil to rowniez innym.Mam nadzieje ze nie posluchali.

#10 nowmaja

nowmaja

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 01 luty 2007 - 19:05

To jeszcze jeden przyklad , jak nie mozna bezgranicznie wierzyc we wszystko co mowia lekarze , ludzccy i nieludzccy. Nawet w tak pozornie blahej sprawie .

#11 Sonya-Nero

Sonya-Nero

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2819 postów

Napisany 02 luty 2007 - 07:50

Nasze psie staruszki mają cieńszą i bardziej suchą sierść, niż miały w młodości, wymagają więc staranniejszej pielęgnacji.
Dodany obrazek