• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

marmosia

Members
 • Content count

  2984
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About marmosia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Oleśnica
 1. Kochana, nieba bym mu przychyliła... Pieniążki przelane na Twoje konto z dopiskiem "dla Faziego" od Skarpeta Plaskatych. Proszę tylko o potwierdzenie na wątku, jak dotrą.
 2. Skarpetka przeleje 500 zł na Faziego. Biedny maluszek...
 3. Aniele w ludzkim ciele, ratujmy go, jest tyle dobrych dusz, którym jego los nie jest obojętny... Może chemia... Nie wiem... Nie jestem w ogóle gotowa na to, że psy odchodzą...
 4. Poproszę nr konta i dane do wpłaty
 5. Jestem, daję znać cioteczce Bgra, wrzucam linka na facebooka... Serce mi pęka na milion kawałków... Nie doczytałam, w jakiej miejscowości jest Fazi... Skarpetka maluszka oczywiście wspomoże.
 6. Cioteczka, daj, proszę, dane do wpłaty, coby mi nie umknęło :)
 7. Nr 7, 8 i 42 i, poproszę :)
 8. A jesteś na facebooku?
 9. Jedzie :)
 10. Rozliczenie zrobione na sicher.
 11. Kochane ciotki, wydaje mi się, że dogo umiera, może wyraziłybyście zgodę na przeniesienie pieniążków ze skarpetki dogomaniackiej na facebookową. Ci sami ludzie, te same plaskatki do pomocy...
 12. Mopkaaaaa- uściski dla Ciebie i Twojej Pańci <3
 13. Rok upłynął zanim Siusinka przekonała się do mojego męża. Nie było mowy, żeby do niego doszła albo wyszła z nim na spacer. Na spacerach było kilka kroków i siad- na początku nosiłam, bo to cwaniarka mała była, a mamcia miękkie serce ma. 8 miesięcy znaczyła teren w domu- koopa na dywanie nawet po spacerach. Zlikwidowaliśmy dywany ;) Każde wyjście z domu to był wzrok rozdzierający serce. Dzieci omijane szerokim łukiem z podkulonym ogonem. Każdy trzask, stuknięcie- dramat. O fajerwerkach i petardach nie wspomnę- dlatego rocznicowe obchody i Sylwester to dla nas najgorszy czas. Wiele lęków przeszło, wiele zostało, ale moja córcia jest ze mną... ku radości i szczęściu mojemu. Trzymam kciuki za Sisi :)