• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Isiak

Members
 • Content count

  6971
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Isiak

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.donka66.blogspot.com
 • Skype
  dona2212
 1. Właśnie tych dwóch chętnych to byli młodzi ludzie, po 30-tce. Myślę, że główną przyczyną była cena pakietu dodatkowo oprócz ubezpieczenia grupowego i wysokość zarobków. Ludziom było za drogo.
 2. U nas w pracy PZU oferowało takie pakiety ubezpieczeniowe (grupowe ubezpieczenie pracownicze też mamy w PZU), ale ludzie się nie zdecydowali. Było tylko dwóch chętnych, a musiała być większa grupa.
 3. Pompony rewelacyjne! Z tym laniem to masakra, oby jak najszybciej załapały, że to się robi na zewnątrz.
 4. Moja mama też bardzo długo miała dobry wzrok, więc liczyłam na dobre geny :) ale się przeliczyłam. Wzrok się popsuł i teraz bez okularów ani rusz. Pewnie komputery, telewizja mają w tym swój udział - pokolenie mamy nie miało z tym problemu. Straszliwie się boję, że mogę dojść do etapu, kiedy nawet okulary niewiele pomogą - bez mojej pasji, jaką jest haft, chyba nie dam rady żyć... I książek tyle kartonów czeka na przeczytanie...
 5. To określenie pasuje do nich świetnie :)
 6. Cudowne wieści! Pędzę powiadomić na FB :)
 7. Powrzucałam seterkę na wszystkie znane mi seterowe pomocowe strony na FB:Setery W Potrzebie, Pomoc- Setery, Setery Adopcje.
 8. Dziękuję :) A czy seterka tam jeszcze jest? Kiedy tam trafiła? Może to ofiara sylwestrowej kanonady :(
 9. Czy ktoś może mi napisać na PW, co to za schronisko? Jakle miasto? Chodzi mi o seterkę.
 10. Smutne wieści o Malince :( Miałam nadzieję, że się uda uratować obie siostrzyczki :(. Te dwa maluchy terierkowate cudne są, szczególnie piesek urodziwy, nie powinien długo szukać domu. Seterki na pewno ktoś szuka, podobno one czasem uciekają. Nie wiem, ja miałam dwie seterki i nigdy żadna nie uciekła, to były najbardziej karne, posłuszne psy, jakie w życiu widziałam - wręcz można powiedzieć, że były sterowane telepatycznie. Wystarczyło tylko pomyśleć, a one uprzedzały polecenia. Dam znać seterowej grupie pomocowej!
 11. Dotarło w całości :)
 12. Dzień dobry! Przepraszam za zwłokę, ale paskudnie się zatrułam i leżałam z gorączką jak placek dwa dni z przerwami na bieganie do łazienki :( Paczka doszła, i już robię przelew z małym naddatkiem :) Bardzo dziękuję za cudny bazarek!
 13. Sama chciałabym zrobić bazarek dla Igi i tego czarnego psiaczka po wypadku, ale nie mam fantów :( A zanim coś dam radę naprodukować, to wieki miną :(
 14. Dzień dobry! Ciuchów na bazarkach nie kupuję, bo jeszcze NIGDY nie udało mi się trafić z rozmiarem :) Brzuchata i jakaś niewymiarowa jestem :))) Poproszę 6 słoników na szczęście :)