Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
 • Content count

  11159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

Anecik last won the day on May 13

Anecik had the most liked content!

About Anecik

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Góra Siewierska Hotel PsiArek

Recent Profile Visitors

9104 profile views
 1. Na psiaki nie zwraca uwagi ewentualnie jak jakiś dochodzi za blisko to powarkuje. Ma spory apetyt więc szybko nabierze ciałka.
 2. Ja też nie mam przepisu więc chętnie przygarnę :)
 3. Malwa..... To taki źarcik źeby podnieść bazarek. Wiem że na elik ale jakie imię psiaka wpisać na fakturę. Wpisał Oszroniona Sunia :)
 4. I na kogo wypisać fakturę od weta :D
 5. Poproszę o 8,9 . Ta maszynka dobrze upiecze psie ciasteczka? Czy lepiej w piekarniku?
 6. Leki będą uzupełniane...pewnie jak się skończą :) Cardin Sure bierze 1/4 tabletki 2xdziennie właśnie 5mg więc nie ma tutaj co ustalać tylko jeśli możesz Marysiu to ślij :) Dziękuję bardzo. Adres masz czy podać? Cyferek a chipie Aniu nie da się pomylić bo odczytywane są na czytniku :). Muszę tylko upomnieć się o nalepki do kompletu.
 7. Na serce dostała Enarenal i Cardin Sure. Ma brać stale - jeden z nich jest ludzki ponieważ weterynaryjny jest bardzo drogi. Czyszczenie oczek odbyło się bez znieczulenia ponieważ musiałaby być znieczulana przy każdym czyszczeniu które mam wykonywać przed każdym smarowaniem maścią (przynajmniej na razie). Stan oczu jest spowodowany zaniedbaniem. Zmiany są jednakowe w obu oczkach. Zalecono Dicortineff - vet i Neomycynę 188 zł to koszt wizyty razem z lekami. Na serduszko na jakiś czas wystarczy, na oczy pewnie trzeba będzie dokupić. Później rozliczę transport. Dziś ją odrobaczę a w sobotę lub niedzielę wykąpię i zakropię na pchły i kleszcze.
 8. Sunia już po wizycie. Waży 11,800, jest w wieku ok.10,11 lat. Ma zastoinową niewydolność serca - dostała 2 lekarstwa które powinna już w zasadzie brać zawsze, na zmiany pod oczami dostała maść i krople do oczu. Po oczyszczeniu tych miejsc pod oczami ma teraz żywe mięso :( Bardzo ciężko oddycha, ładnie je. Zakupiłam jej preparat na kleszcze oraz tablety na robale. Faktura wystawiona na elik na kwotę 188 zł - wet wyśle pocztą. Jest wysterylizowana. I hit - sunia jest zaczipowana!!! Nie wiem czy da się odnaleźć właściciela bo czip nie jest z bazy selfie animal (tak przekazał wet ) ale może ktoś....coś.... Nr chipa - 939000001009811
×