Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

anecik

Members
 • Content count

  10688
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

anecik last won the day on January 11

anecik had the most liked content!

About anecik

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Między Katowicami a Pyrzowicami

Recent Profile Visitors

7960 profile views
 1. Sobie odpoczęłam........................... Mix westa wywalony (najprawdopodobniej), bez czipa na pokładzie ....no i Dosieńka Balbinka i Ptyś na swoim :)
 2. Myślę że anica się nie pogniewa :) - poproszę ją tylko o porozsyłanie numera konta do chętnych osób, Tak na moje.
 3. Dziękuję Aniu za założenie wątku :)Mnie brakuje czasu na dogomanię więc jest to dla mnie duża pomoc. Dosieńka ma około 6, 7 lat, waży 15,5 kg, nie jest wysterylizowana. Wcześniej ją odrobaczyłam i odpchliłam, dziś została zaszczepiona na wściekliznę i wirusówki. U weta była grzeczna, w samochodzie też grzecznie jeździ . W ogóle to bardzo grzeczna sunia - taka mała Hanusia. Do dzieci i ludzi ok - jeszcze gdy chce się ją pogłaskać przylega do podłoża, potrzebuje czasu i cierpliwości. Dam jej to z największą przyjemnością :) Psów się trochę jeszcze boi - zresztą na łapkach i pyszczku ma sporo śladów pogryzień więc życie w boksie ją nie rozpieszczało :( Za około 2 tygodnie będę ją sterylizować i poprosimy kogoś o ogłoszenia - może się uda znaleźć jej domek. Dosia jest u mnie na BDT ale serdecznie w jej imieniu dziękuję za wsparcie finansowe.
 4. Byli Państwo poznać psiaki. Szukali psa więc raczej żadna dziewczynka nie miała szans ale pokazały się z najlepszej strony :)
 5. Karma CZesterkowa u mnie. Zapłaciłam 300,20 zł - niestety w paczce nie ma rachunku. Wrzucę więc zdjęcia karmy i myślę że Bgra potwierdzi "czymś" zakup jedzonka. Zakupilam mu też Colon i podpaski ale to już będzie zapłacone ze Skarpety Plaskatych. Dzięki wielkie. Nadal czekamy na info o DS. Podobno połowa marca.
 6. Byłam dziś u weta. Wysłał w poniedziałek poleconym :)
 7. Yoguś ma jak pączek w maśle :) Na razie wstawię rachunki zaległe od weta.
 8. W odwiedziny do psiaków przyszło 3 dzieci w wieku 4, 5 i 8 lat. Blekuś do dzieci ......troszkę nie za bardzo. Na smyczce go trzymały, niby nie warczał, ale wg mnie raczej dom bez małych dzieci.
 9. W odwiedziny do psiaków przyszło 3 dzieci w wieku 4, 5 i 8 lat. Tak jak sądziłam Hana do dzieci zachowuje się cudnie :) Daje się głaskać i prowadzić na smyczy, jest delikatna tzn nie przewraca dzieci na powitanie na ziemię :). Niestety ludzie patrzą jednak na wiek Hanusi ( w ogłoszeniu jest podane 7, 8) twierdzą że to sporo jak na dużego siaka. Ja mimo wszystko uważam żeby jednak podać w ogłoszeniu wiek 9 lat - conajmniej - ponieważ przynajmniej tyle ma. Pomijam fakt że ktoś może zarzucić że psiak ma nawet 12 lat (co wynika z książeczki). A to jednak spora różnica.
 10. Jest kanapa, jest TV, są ręce które głaszczą, są spacerki, jest balkonik na letni wypoczynek, są rosołki, jest dogadzanie.....oby na zawsze. Nieraz nie warto patrzyć na kasę - nochalek do wycałowania Dane Pani mam - komu podać?
 11. To może oczekiwanie na zdjęcia z DS :) Tu jeszcze oczekujemy na wyjazd I pierwsze chwile w swoim domu
×