Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
 • Content count

  11686
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Anecik last won the day on July 26

Anecik had the most liked content!

About Anecik

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Góra Siewierska Hotel PsiArek

Recent Profile Visitors

10189 profile views
 1. Niedawno przyjechałyśmy - wszystko ok. Mimronka miała również sterylkę aborcyjną - koszt 280 zł.
 2. Po Vanilce [*] pozostał lek Cardisure - chciałabym przekazać 3 listki dla Lapisia.
 3. Lapiś to przecież jamnior całą gębulą....:) Są domy gdzie nie ma kotków i takiego trzeba mu szukać.
 4. Lapiś już zadomowiony. Kotów okolicznych nie spotkał to i żyje spokojniej... hahaha. Nadal wesoły, merdający ogonkiem - z innymi psiakami z którymi miał kontakt nie ma na razie problemów - kikou mówiła że jakiś kłopot z jednym sporym psem był. Jeśli źle zrozumiałam Kasiu to mnie popraw. Może on rzeczywiście taki cerowany bo charakterny :) Koszt transportu - 290 zł.
 5. Mało czasu to i na wątku nie bywam - dzięki że chociaż Wy zaglądacie. Dziękuję za dobre myśli, ogłoszenia i deklaracje wpłaty :) We wtorek Mimronka ma sterylizację - proszę o kciuki.
 6. sorki że tutaj ale możesz Bogdusiu ze swojego ogłoszenia na olx dla Lapisiam jamnisia usunąć te zdjęcia na których widać ranę po pogryzieniu? Rana jest w zasadzie już niewidoczna i może nie trzeba jej pokazywać? :)
 7. Anecik

  Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom!

  Bardzo dziękuję za wsparcie w kwocie 164 zł dla Vanilki [*]
 8. Dopiero teraz jestem prawie gotowa żeby wejść na wątek Vanilki. Chciałabym podziękować i uzupełnić wpłaty na Vanilkę. Serdecznie dziękuję Smyku za wpłatę 50 zł oraz Skarpecie Talccot (w szczególności Jolanta08, asikowska i Monika z Katowic) za spłatę pozostałego długu po Vanilce [*] w kwocie 164 zł. Ponieważ po Vanilce [*] pozostało 5 listków Cardisure - jeśli pozwolicie - chciałabym je przeznaczyć dla Lapisia, który jest u nas w hotelu (3 listki) i Misia w bdt u Gabi79 (2 listki) https://www.dogomania.com/forum/topic/346448-ratujemy-małe-dziadeczki-ancymonki-brakuje-stałych-deklaracji-na-miesięczne-utrzymanie-dziadków/ https://www.dogomania.com/forum/topic/335891-misiu-najbiedniejszy-i-najbardziej-wystraszony-pies-z-chorzowskiego-schroniska-mój-niespodziewany-tymczasowicz-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-weta-i-leki/
 9. Ma uszy takie same jak Roniś czyli długie plus troszkę zostawionego "nadatku" :) Ciężka to decyzja, bardzo ciężka ale niech szuka domu Mimroneczka :( Tycinka coraz gorzej reaguje na nowe psiaki w domu - a ona stareńka i należy jej się spokój. Po rozmowie z Ewą Martą ustaliłyśmy że będziemy szukać wspólnego dom dla Dzidziów :) Dzidzie są bardzo ze sobą związane i niech tak pozostanie. Mam nadzieję że nie będziemy długo czekać na wspólną adopcję. Zainteresowanie na otwarciu psiego wybiegu na który zostaliśmy zaproszeni miały ogromne - mam nadzieję że ktoś pokocha je obie naraz. Dziękuję wszystkim za wpłaty na Mimronkę i Ewie Marcie za ...wszystko :)
×