Jump to content
Dogomania

Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CoolCaty']Kurcze, ciężka sprawa.
Czy one są tam bezpieczne? ( w sensie auta, inni ludzie)[/QUOTE]
Nie są bezpieczne...ten skup mieści się przy bardzo ruchliwej ulicy. Jeśli chodzi o ludzi,to napewno pracownicy skupu nie zrobią im krzywdy,ale inni.....
Czarnego nadal nie ma.

Link to comment
Share on other sites

jestem u psiaka, przyciągnął mnie tytuł, podobny jak z mojego banerka.

jak dla mnie pies nie wygląda staro, ma po prostu biały pyszczek... dobrze by było, gdyby obejrzał go lekarz i zrobił chociaż takie ogólne oględziny

Link to comment
Share on other sites

Już jestem rito.Oba pieski są śliczniusie.Miejmy nadzieję ,że czarnulkowi nic złego się nie stało.
Oba pieski błąkały się po okolicy już od dość dawna.Znajoma widziała je zimą. W czasie największych mrozów przez jakiś czas leżały wtulone w siebie, w pojemniku na odzież.
Później ich legowisko zajął bezdomny.

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Brązowego......pomocy !!!!!!!! leżał na ziemi przy samym krawężniku,nie ruszał się,dopiero jak go zawołałam parokrotnie wstał/ma problemy z chodzeniem/ i poszedł zjeść.
Jakaś pani podeszła do mnie i powiedziała,że on tak leży od wczoraj,od wieczora:-(:-(:-(
Co robić ?????

Link to comment
Share on other sites

Już zawiadomiłam.......czeka na niego miejsce w lecznicy na Widzewie,wielkie dzieki Jolu !!!! Jutro z Agatką zawieziemy go tam...mam nadzieje,że nie bedzie za póżno. Łzy leciały mi same jak na niego patrzyłam:-(jest taki wycofany,zrezygnowany:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Cioteczki gdzie jesteście ????????[/QUOTE]

Innymi bidami się zajmujemy :( Siotra wróciła z weekendowego wyjazdu z wystraszoną, zakleszczoną sunią. Pani gospodyni, u której mieszkała powiedziała, że widziała jak w maju wyrzucono ją z samochodu :( i tak od maja się błąkała i wczasowicze ją tylko dokarmiali. No i oczywiście nie mogła jej tam zostawić...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Justynko za przybycie na wątek.
Pies mnie przechytrzył i uciekł zanim Agatka przyjechała:roll:siedział spokojnie przy mnie,głaskałam go,a on nagle zerwał sie i pobiegł,odniosłam wrażenie,jakby był z kimś umówiony,może to głupie,ale takie miałam odczucie.
Rozmawiałam z majstrem,ma rozmawiać z szefem,który jest praktycznie nie osiągalny:shake:
Może to jest jakieś wyjście...byłam tak ponad godzinę,pies jest zżyty z tymi ludzmi,plac jest zamykany po zakończenie pracy,to spory kawałek ziemi...
Ale tak czy inaczej trzeba go zbadać,odkleszczyć,zaszczepić..
Co o tym sądzicie ?.

Agatko dziekuje pięknie za pomoc,sorry,że tak wyszło:roll:miło było cię poznać:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ritko to dobry pomysł. Urok wolnych Bałut??? ;) W okolicach Limanowskiego mieszka niejaki Misiek, który tak samo mi kiedyś serce rozwalił i tak samo olewał chęć pomocy!!!!! Mieszka więc w budzie na tyłach szpitala prywatnego, jest dokarmiany, miziany regularnie i na wolności nadal;) Wracał z każdego DSu na tyły tego szpitala....Mimo, że tam luksusów nie ma, obok ruchliwa, teraz w remoncie, ulica!

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, cała przyjemność po mojej stronie. Szkoda tylko, że Brązowy nie chciał mnie poznać. Nie jest głupi - czuł, że coś się święci. Że przyjedzie taka jedna i będzie chciała siłą na kipę go wsadzić i wywieźć w nieznane. Nic to, spróbujemy znowu. Buda na terenie skupu nie byłaby głupim pomysłem, gdyby nie ta ulica!!! Nie ma siły, prędzej czy później stanie się coś złego. Odpukać!

Link to comment
Share on other sites

Macie rację dziewczyny...ten psiak to typ trampa,ma swoje miejsca,przyzwyczajenia....zacznę od rozmowy z właścicielem.
Marycha ten Brązowy,to wypisz wymaluj jak ten Misiek,a tak na marginesie pracownicy skupu wołałaja na niego Misiek:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...