Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Ja zamówiłam ( nie powiem co bo mnie zabijecie śmiechem ) coś za 500 zł w sobote , płatne z góry bo laska nie chciała wysłać inaczej i do dzisiaj nie mam przesyłki ani laska nie odpisuje na e-maile ....

 

Oooo gdzie jedziesz na pokaz kotów ????

 

My jutro idziemy na wystawę Bassetów :D 

Link to comment
Share on other sites

No ja znalazłam tą aukcję na OLX wiec spytałam czy jest mozliwosc kupna za pobraniem , powiedziała że nie , w takim razie spytałam czy mogła bym to kupić za tą cene ale na allegro i się zgodziła , jak by co to allegro ją ścignie ;)

 

Kurcze fajne sa takie kocie pokazy , zobaczysz jakie MC potrafią być wielkie :D 

Link to comment
Share on other sites

W zyciu bym tyle nie przelala, nawet z alegro ;) ja nawet za groszd biore za pobraniem, no chyba ze biore obroze z zaufanego sklepu :D bo jest jeden sklep z ktorgo nie wezme :P


Ja wiem jakie mco potrafia byc :D jest u mnie na osiedlu :D chyba tez bedzie fryzjerka Misi, bo ma hodowle kotow :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze patrzę na komentarze ;)

Zresztą, kupując na ebay'u (odpowiednik allegro), nie ma możliwości płacenia przy odbiorze :P

Jakoś nigdy problemów przez to nie było ;)

Ostatnio nawet, Bogdan kupił sobie nowe rączki do motoru. Ponoć wysyłała do nas je 2 razy, a paczka nie doszła.

Kasę oddał i potem sprawę sobie załatwiał z kurierem, bo paczka nie wróciła również do nadawcy ;)

Link to comment
Share on other sites

No widzisz Marta dała wiecej i nie żałuje :P

 

Ja musiałam wziąć po przedpłacie bo inaczej laska nie chciała sie zgodzić ;)

 

Ja też patrze na komentarze i jak są negatywy to czytam dlaczego bo czasami wiara za to ze było pogniecione pudełko daje negatywy a to raczej nie wina sprzedajacego a kuriera ;)

 

Angi ale takiego MC jak ja widziałam na wystawie kotów to na pewno nie widziałaś :P to była chyba  Belgijska hodowla ale były normalnie ogromne ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie :D też bym chciała tam być , ciekawe jaki to bedzie ten największy kot <3 

 

Ja byłam tylko na jednej wystawie i do dzisiaj ją wspominam , ile tam pięknosci widziałam to masakra <3 

 

ciekawe czy będą z GreenGrove , Ibri jest od nich , też mają ładne kociaki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...