Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Super te foty <3

Co masz za obiektyw ? bo na snapie sie pytałam i nie wiem czy mi odpowiedziałaś :P

Poka tutaj "ją" <3

Ten sam od lat kilku xD Fotki nie sa super, mysle ze od nowego roku bede na nowy sprzet kasiorke odkladac ;) tylko nie wiem co jeszcze bym chciala dokladniej :P 

47 minut temu, Patikujek napisał:

Hejka!

Wesołych świąt życzę!

A fotki superśne! Miałam dla Baksa identycznego renifera, ale wsiąkł gdzieś w tym roku...

Hej, dzieki ;) Wcale wesole nie sa, ale jakos przezyjemy :D

tego reniferka wychaczylam w tym roku w biedrze

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, angineuuka napisał:

Ten sam od lat kilku xD Fotki nie sa super, mysle ze od nowego roku bede na nowy sprzet kasiorke odkladac ;) tylko nie wiem co jeszcze bym chciala dokladniej :P 

Hej, dzieki ;) Wcale wesole nie sa, ale jakos przezyjemy :D

tego reniferka wychaczylam w tym roku w biedrze

Ja się czaje na jasny obiektyw , chciała bym go już mieć jak przyjedzie do nas psiak ....

Link to comment
Share on other sites

Też mam Soniaka :) ale muszę przyznać, że wolałam jakoś tak mojego poprzedniego Nikona. Fakt Sony nie jest ze mną za długo,  ale Nikon dla mnie jakiś bardziej intuicyjny był,  także jak kiedyś (za 20 lat chyba hehe)będę zmieniać to wrócę znów do Nikona 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Patikujek napisał:

Też mam Soniaka :) ale muszę przyznać, że wolałam jakoś tak mojego poprzedniego Nikona. Fakt Sony nie jest ze mną za długo,  ale Nikon dla mnie jakiś bardziej intuicyjny był,  także jak kiedyś (za 20 lat chyba hehe)będę zmieniać to wrócę znów do Nikona 

ja znowu raczej zostane przy Canonie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...