Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

A ja mam porównanie i hurtty Y i julki pasowe i na serio o wiele bardziej mi leżą pasowe, dla mnie szelki pawie idealne :P

 

MI tam z bazarku nic się nie podoba, a tak na niego liczyłam...

za to marzą mi się obroże hurtty, ale na to to mnie nie stać...

 

 

Cygara to jedne z najlepszych smaczków :lol:

Link to comment
Share on other sites

No i mam jeden jeszcze nałóg. Pewny nałóg - obrozkowy nałóg. :P

Weź Ty mi nic nie mów o tym nałogu, bo mi się skrzynia i pudło przepełniły. Ale tak jedną licytować dziwnie, więc zalicytowałam 4, no i pilnowałam tej jednej a zyskałam w sumie 3. Masakra, mogli mnie pozbawić jeszcze jednej ;). Aby tylko nie owieczek. Ledwo na koniec bazaru zdążyłam bo dzidzia uznała że w wannie chce siedzieć dopóki nie zamarznie..

 

 

Co to za super cygara? Kojarzę coś, ale nie pamiętam o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczę jak będę w rossmanie, chociaż ciastek jeszcze mają pół szuflady. I o żwaczach mi przypomniałaś że je gdzieś ukryłam :/

Nie zapomniałam i pilnowałam, chociaż jak włączyłam kompa i zobaczyłam 19:58 to przez chwilę się zastanawiałam czy warto wchodzić na bazarek.

3 na 2 psy kiepsko, ale Hexa ma długą szyję to będzie chodzić w dwóch :D

 

Spakowałaś się już że na dogo siedzisz? :P

Link to comment
Share on other sites

Spakowana :D dobrze ze w ostatniej chwili podbilam niebieska eko, bo nie zauważyłam że mi ktoś zieloną podbił. A tak na niej mi zależało tak jak na czerwonej. Cóż, trudno. ;) intermarche nie mam w okolicy. A po ile tam są?

Weź mi nie pisz o bazarku, bo zaraz będę żałować, że jednak nic nie kupiłam :P

 

Hmm nie pamiętam... w netto też były i ceny takie same. Ale paczki Hot-dog i cygara po 5-7w jednej paczce, ale były mniejsze niż takie duże. i Cenowo to 5-8zł chyba. Nie wiem czy zrozumiale piszę.

Link to comment
Share on other sites

Jezu co ja robię :P eko polecam bardzo fajne obroże :D mimo tego że jedno kolorowe. :D zrozumiale piszesz, w netto rzadko byłam. Ostatnio widziałam ram pedigree na przecenie..

ja wierzę tylko w obroże eko ;)

Owczary długo w takich popylają i jestem z nich zadowolona ;)

tylko planowałam nowe kupić, jednak nie było to co mi się podoba i pewnie skończy się to na zamówieniu w jakieś firmie HM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...