Jump to content
Dogomania

Ochota wywieziona sunia wróciła skopana pałęta się szuka nowego człowieka


pawemi

Recommended Posts

no na pewno Ola nie sama! :) ktoś się jeszcze znajdzie żeby potrzymać pieska w samochodzie....nie wiadomo jak się zachowuje,bo pewnie nigdy nie jechała autem... Ale puki co trzeba kasę zebrać. Czy ktoś tu już się zajmował zbiórkami? 250 zł potrzeba, a potem pilnie domek,bo co z psiną jak ją odbierzemy?

Link to comment
Share on other sites

bardzo wygodnie, tylko obowiązki wzywały :) caly czas w drodze jestem... ale znaleźliśmy tę ciężarną sunię, tę rudą... jest cała i jeszcze nie urodziła... dzi akcja lapania.


to jest nasz nr konta:

[B] 22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B]
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa

wymyslcie suni jakies imie, zeby podawac ludziom tytul jakm moga wysylac kase!

co po tych 10 dniach?

doba w lecznicy to 25 zl. wiec nie oplaci sie jej Wam tam trzymac, z reszta nie ma miejsc :(

poszukajcie w pierwszej kolejnosci tymczasu u kogos w domu, sunia jak mowicie jest domowa - to najlepsze i najtansze rozwiazanie...

jesli nie to poszukajcie hotelu, ja sie niestety nie orientuje :(
doba w hotelu powinna kosztowac kilkanascie zlotych....

macie facebooka? wydarzenia czasem fajnie dzialaja, wrzuccie ja tam :) niech tam smiga, zrobcie jej tez inne ogloszenia, gdzie sie da

ja ze swojej strony pomoge jeszcze wrzucajac ja na nasza stronke [url]www.ratujzwierzeta.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

mogę dorzucić 50zł na sterylkę dla suni po 28.07 (jak tylko wezmę pensję...), ale co z małą dalej...? ulica...?

a te chlory chyba sobie jaja robią,że jeszcze każą sobie płacić 200 zł za sunię!!! chyba by trzeba ją wykraść tak,żeby się nie zorientowali...

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z sasiadka i prosilam zorientowanie sie w cenach sterylek na ochocie,licze ze ona ja wezmie na dt po sterylce,wplacam do skarpety sterylkowej i mam nadzieje ze koszty zrefunduja.nikt z ochoty nie wyrazil sie jasno ze ja wezmie na sterylke,dt wiec licze na sasiadke bona kogo.prosba o rownolegle ogloszenia to moze ds sie znajdzie,jak nie to wroci tam gdzie jest i bedzie czekac na ds moze nie zdaza jej wywiezc.

Link to comment
Share on other sites

1.prosze zalozycielke watku lub osobe ktora mieszka najblizej aby skontakotwala sie z pania i zobaczyla czy suka nie jest w ciazy bo musze wiedziec jak bede pisac do skarpety sterylkowej oraz zapytanie sie o cene sterylki
2.jak nie ma zalozycielki watku albo sie nim nie interesuje to niech ktos wezmie sprawe w swoje rece mieszkajacy blisko suki bo ja do pani dodzwonic sie nie moge
3,prosze do mnie nie pisac pw 5x bo jestem dlugo w pracy i nie moge odp.
4.ja moge zglosic sterylke tylko ktora powinna byc refundowana w calosci po wystawieniu faktury.chetni do przewozu sa tylko trzeba popytac pania lub kilka innych osob czy po 2-3 dni nie przetrzymaliby suki w okresie po zabiegu

Link to comment
Share on other sites

jestem zalozycielka wątku, właśnie rozmawiałam z tą Panią; Pani jest bardzo rozżalona, kilka osób bardzo niegrzecznie z nia rozmawiało, wyzywała, że Pani nie ma litości,bez uczuć; pani dostaje niemile smsy; KAZAŁy JEJ UTZYMYWAĆ PSA PO STERYLCE itd; TO NIE JEST PIES TEJ PANI, ONA NIE MA PIENIEDZY Ma BARDZO NISKA RENTE, to byl watek zalozony w celu znalezienia pomocy, jesli jest taka mozliwosc a nie w celu wyżywania się na bogu ducha winnej biednej kobiecinie ktora czasem dokarmia tego psal tak że bardzo wam dziękuję, juz drugi raz na tym forum spotykam się z takim histerycznym podejsciem, to niesłychane;

Link to comment
Share on other sites

mnie tez jest przykro ale to nie ja- dzwonilam 2 dni temu i umawialam sie na tel.po poludniu bo pani nie mogla zapisac mojego numeru a mam zastrzeony.moze jakas karioka ktora do mnie sle pw a na watku sie nie odzywa .do pani nie mam zadnych pretensji,chce tylko pomoc w sterylce i w tym celu po raz ostatni prosze o podanie danych o ktore prosilam post wyzej.moj tel.podaje pawemi na pw bo na forum sama widzisz kto jest.

Link to comment
Share on other sites

pawemi usuń jak najszybciej nr tel. Pani z wątku (jak się nie uda napisz do moderatora, napewno pomoże). Niestety takie są uroki tego forum, ja też ostatnio spotkałam się tu z wieloma przykrościami za swoje dobre serce i chęć pomocy. Nie przejmuj się tym zupełnie, a Panią przeproś. Naprawdę b.dobrze zrobiłaś szukając pomocy dla suni. Myślę,że uda się jej pomóc, ja nadal podtrzymuję ofertę pomocy finansowej, Ola Warszawa i juliaikamil proponują pomoc w transporcie. Tylko kto zaopiekuje się suńką po sterylizacji i da dt do czasu znalezienia ds?
PS. Czy Pani sąsiadka mogłaby się nią zaopiekować gdyby miała np. wsparcie finansowe na jedzenie dla suni itp. czy to w tej chwili zupełnie odpada po ostatnich "pomocowych akcjach dogomaniaków"?

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedno, do "życzliwych" nękających Panią Sąsiadkę smsami i zatruwających życie tel. z dobrymi radami : kochani, jeżeli nie możecie faktycznie i fizycznie pomóc, to przynajmniej NIE PRZESZKADZAJCIE innym próbującym rzeczywiście pomóc. Proszę nie dopuśćmy do sytuacji, w której jedyna życzliwa osoba z okolicy suni odwróci się od niej plecami i nie będzie chciała słyszeć o suce oraz współpracować w jej interesie. Z kim wówczas przyjdzie rozmawiać?, z chlorami, którzy chcą sprzedać sunię za 200zł albo wywiozą ją diabli wiedzą gdzie?! Zastanówcie się, nim będzie za późno...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...