Jump to content
Dogomania

LUKS + kocie dziewczyny :)


ania >

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE=ania >;17305189]coś tam lepiej ;) Misza dalej taka wystraszona, teraz ma swoją bazę wysoko na szafce i schodzi tylko na jedzenie. a Negrii widać, że poczuła się pewniej, bo Luks ją omija, a ona potrafi usiąść metr przed nim, odwrócić się tyłem i się przeciągnąć :lol: Luksowi zdarza się jeszcze czasem ekscytować i nawet na nią szczeknąć, wtedy się jeży i syczy, a Luks na moje "nie wolno" siada i przeprasza łapką, jest uroczy :evil_lol: :loveu:
ale u weterynarza to istna masakra :roll: Gosiu, jak on się zachowywał przy waszej wet i jak znosił rożne zabiegi?

nie planowałam błękitnego legowiska, ale się zobaczy :evil_lol:[/QUOTE]

Panią Gosie zazwyczaj psy lubią, bo zawsze w nagrodę dostają paróweczki :evil_lol: część psów przyprowadzą ja z pod auta i jak wychodzi to odprowadzają :evil_lol:
U nas nie przypominam sobie żadnych problemów przy wizytach Luksa w gabinecie... A co on takiego wyprawia?

Link to comment
Share on other sites

Jak jedna się już trochę przełamała, to druga na pewno też;) Koty po prostu zdają sobie sprawę,że mają konkurencję:evil_lol: Przynajmniej tak było w przypadku mojej Sapci...zawsze wielki pieszczoch i zazdrość,że spędzam więcej czasu z psem niż z nią...nie przychodzila nawet do mojego pokoju,a teraz juz normalnie śpi ze mną :loveu: Co nie oznacza,że kiedy Bosek wchodzi na "jej" teren i to ona chce być w centrum uwagi to jemu się nie dostanie...heh :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]zobaczyłam Twój bannerek u Obamowej i nie mogłam się oprzeć, musiałam zaglądnąć....uwielbiam psy o niebieskich oczach a jeżeli dodatkowo są ciemnej maści to już w ogóle jestem zakochana :)
Lukas to piękny psiak i fajnie że trafił do Ciebie :) życzę Wam samych radosnych chwil :)

córa Lukasa też piękna :cool3: wyglądem przypomina troszkę szczenię wilczaka :) :loveu:

kocurowe panienki też widziałam i również wymiziaj mocno :) :cool3:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;17306198]to już Ci w schronisku powiem ;)

[/QUOTE]

chyba miałaś mi coś powiedzieć? :eviltong:

[quote name='Naklejka']Wilczura miała 11lat, a wciąż się jak szczyl zachowywała :P
[/QUOTE]

moja Wika teraz w sierpniu skończy 11 lat, duszę ma szczeniaka - cały czas chce się bawić, ale niestety zdrowie już na to nie pozwala :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...