Jump to content
Dogomania

Groomerzy i salony


ghanda

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='azaheca']witam,w Warszawie jest przedstawiciel Bio-groomu.Podaję namiary(sprzedaż wysyłkowa również)
[URL="http://www.zooglobe.pl"]www.zooglobe.pl[/URL]
e-mail:[email protected]
tel.0-601 156 839[/quote]

Tak, ja też u tego pana zamawiałam. Miło i szybko. Ale jesli nie będziesz chciała zamówić wysyłkowo, to zapytaj go, gdzie możesz kupić preparaty Bio-Groom w swojej okolicy.

Ja potrzebowałam pilnie szampon. Ja mieszkam w Warszawie (przesyłkę dostałabym kurierem nastepnego dnia), to powiedział mi w których salonach mogę go kupić od razu, bo wiedział gdzie i jakie preparaty dostarczał. Zadzwoniłam do salonu aby upewnić się czy jeszcze jest i później pojechałam kupić.

Link to comment
Share on other sites

Łódź wystawia dyplomy państwowe,podobno honorowane prawie na całym świecie,nauczyć się można sporo.Katowice też mają dobrą opinię,ale chyba nie mają prawa wystawiać dyplomów państwowych-tu nie mam pewności,ale jeśli nie wybierasz się do pracy za granicą,to chyba bez znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

aleb , Masz na miejscu takich wspaniałych FACHOWCÓW, piszę o BOBIKU- P. WIDERA. Podstawowy kurs trwa miesiąc i przez ten miesiąc od rana do wieczora pracujesz. Różnorodność ras psów jest ogromna. I od pierwszego dnia uczysz się pokolei wszystkich czynności fryzjersko-kosmetycznych.
Już to kiedyś pisałam: praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka .
Dyplom ukończenia kursu dostajesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...