Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek1984']Wiem,że będzie to dla niego kolejna zmiana,że będzie mu ciężko na początku,ale zrobię wszytko,żeby zapomniał o tym,że został porzucony,za pewnie mu warunki najlepsze jak potrafię,będę wam pisać jak się ma ,wysyłać zdjęcia,żebyście widziały,że on jest szczęśliwy.[/QUOTE]

Gosiaczku, na pewno na początku będzie trudno: 7 lat na łańcuchu, potem prawie półtora roku na swobodzie w domach tymczasowych i hotelach w towarzystwie innych psów ... z chwilą przerwy w nowym domu w mieście. Nie wiem jak się zachowa w mieście, w towarzystwie tylko jednego człowieka, nawet najlepszego. Może jednak wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witamy :)
Aby Bambulek nie zamknął się w sobie, proszę przez pierwsze dni spędzać z nim jak najwięcej czasu, karmić go jak najczęściej z ręki, żeby czuł się dopieszczany. :) proszę również uważać na śmietnik i dobrze go zamykać, żeby się do niego nie dobrał. Trzymam kciuki bardzo mocno, oby Bambulek jak najszybciej pokochał nowy dom.

Link to comment
Share on other sites

Witaj gosiaczku!
Miałyśmy okazję rozmawiać przez tel w sprawie adopcji Bambu. Miło Cię widzieć tutaj na wątku :) Będziemy niecierpliwie oczekiwać na wieści i fotki.
Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze. Bambu powolutku przyzwyczai się do nowego miejsca i prawdziwej pańci.
Gosiaczku, fredzię na pewno trzeba będzie izolować. Pilnuj jej, by nic się nie wydarzyło. Reszta się na pewno ułoży :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Fredzia jak teraz wychodzimy na spacer to siedzi w mojej kurtce,wystawia glowke i nawet nie ma szans ,zeby wyszla ,bo mu zimno he he,takze z Bambu na spacerach nie bedzie biegac,ale kto wie moze z czasem[/QUOTE]
Cieszę sie ,że jednak gosiaczek1984 weszła na dogo.Proponowałam jej właśnie by weszła i poczytała dokładnie wszystko.I udało się.a że jest przepraszam za określenie"wariacką"miłośniczką biedy psiej i pomaga jak może to już mówiłam.Widać to na każdym kroku.Czekamy na transport jak najszybszy

Link to comment
Share on other sites

Witam,z mila checia bym wziela kumpelke Bambulka,ale tak jak elzunia napisala,czeka juz piesek,ktora wabi sie Misiek,ma okolo 8lat,zostal wyrzucony na dzialkach,jest teraz u pewnego pana na lancuchu,moja mama wychodzi z nim na spacery,karmi go,gdyby nie ona to ciezko to widze,on nie nadaje sie do domu,dlatego zabiore go do siebie,bo nie mozemy pozwolic,zeby do konca zycia byl na lancuchu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Chcialabym wszystkim ktorzy maja obawy,ze w budzie on sobie nie da rady powiedziec,ze piekna ocieplona buda bez lancucha,w pieknym ogrodzie z kochajacymi opiekunami to na pewno najlepsze co moze byc niz pobyt w hotelu,to moje zmanie i go nie zmienie ,co wy o tym myslicie[/QUOTE]
Dobra buda nie jest zła;)
Zwłaszcza, że nie tylko warunki materialne się liczą, a też (lub przede wszystkim) podejście i opieka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Bambulek jutro przyjezdza do mnie[/QUOTE]
Suuuuuper wieści.Już sobie wyobrażam tę radość.Cieszę sie ze poznam chłopaczka ale sądzę ,że dopiero w nowym domu,niech się zaaklimatyzuje po przeprowadzce też bedzie mu dziwnie kolejna zmiana.Ale mam nadzieję ostatni opiekunowie na jego drodze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...