Jump to content
Dogomania

Kalvinek już w swoim fantatsycznym domku stałym ale nadal z ogromnym długiem:(


zioberek87

Recommended Posts

no bo musiałabym sobie sama ze sobą spisać ;) w sumie Hotel nie może sobie pozwolić na takie incydenty, bo starci klienta........ale ja myślę że jak minie jeszcze ten drugi tydzień to będzie już po sprawie i dadzą spokój... jak Ci się będą Paja naprzykrzać to ich Bezikiem poszczuj ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danavas']no bo musiałabym sobie sama ze sobą spisać ;) w sumie Hotel nie może sobie pozwolić na takie incydenty, bo starci klienta........ale ja myślę że jak minie jeszcze ten drugi tydzień to będzie już po sprawie i dadzą spokój... jak Ci się będą Paja naprzykrzać[B] to ich Bezikiem poszczuj [/B]....[/QUOTE]

Nie,bo mi jeszcze Bezia uśpią!!!:evil_lol:

A wracając do tematu-nic w tej sytuacji się nie zwojuje,to normalne procedury,też takich rzeczy doświadczyłam...!

Link to comment
Share on other sites

No to mieliśmy 1 obserwacje przed chwila przyjechał inspektor z Wrocławia.Nic nie stwierdził,następną wizytę mamy w poniedziałek..i prawdopodobnie na niej się zakończy i będzie można od razu szczepić,kastrować i wziąć wymaz z ucha do badania.Parówka pokazał się z jak najlepszej strony zaczepiał,dawał się głaskać i śmiał się od ucha do ucha.Po czym wypił miskę wody i szalał po salonie z krową.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/nowy459.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5228/nowy459.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/nowy490.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2692/nowy490.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/nowy513.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4199/nowy513.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Szarotko to całkiem co innego ponieważ pies był Pański(sąsiadów) i był zaszczepiony przeciwko wścielkiżnie dlatego na krótkich oględzinach się skończyło.
Parówka jest psem bezpańskim i do tego nie był zaszczepiony na wściekliznę.Du-pe truło mi dzisiaj pół dnia 3 inspektorów począwszy od Opolskiego poprzez Szydłowiecki do Wrocławskiego straciłam przez nich pół dnia ja rozumiem maja taką prace,ale niech zadzwoni jeden i przekaże reszcie a nie pytają 10 razy to samo.[/QUOTE]

Paju pies byl Panski, ale[B] zaszczepiony nie byl i corka miala po tym ugryzieniu szyte rece.

No, ale mam nadzieje, ze od Parowki sie odczepia.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej mi się chciało śmiać jak przyjechał inspektor i kazał mi pokazać tą suczkę i upierał się ,ze to była suczka a ja mu pokazuje psa. Jeszcze trochę by mnie wnerwił na maxa każąc przyprowadzić właściwego psa czyt suczkę Parówkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']No to mieliśmy 1 obserwacje przed chwila przyjechał inspektor z Wrocławia.Nic nie stwierdził,następną wizytę mamy w poniedziałek..i prawdopodobnie na niej się zakończy i będzie można od razu szczepić,kastrować i wziąć wymaz z ucha do badania.Parówka pokazał się z jak najlepszej strony zaczepiał,dawał się głaskać i śmiał się od ucha do ucha.Po czym wypił miskę wody i szalał po salonie z krową.[/QUOTE]
czyli o krowie nadal pamieta:) może to jego pierwsza zabawka...taka inna niz patyczki i kamyczki....eh.... nęciłam go ta krówką i wszedł za nią do auta, przekupny osiołek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Najbardziej mi się chciało śmiać jak przyjechał inspektor i kazał mi pokazać tą suczkę i upierał się ,ze to była suczka a ja mu pokazuje psa. Jeszcze trochę by mnie wnerwił na maxa każąc przyprowadzić właściwego psa czyt suczkę Parówkę[/QUOTE]
heheheheh....dobre.....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']Danavas ja Ci dam osiołka:D ale to fakt ta krówka go zwabiła:) oj cieszę się, że istnieje możliwość że w pon będzie po sprawie:) "Parówkowa" mógł mu "laćka" ukraść:P[/QUOTE]
moja mama tez mówi że jak osiołek ze shreka....ale w sumie ona mówi różne rzeczy...np że jej pies jest chudy;)

Link to comment
Share on other sites

Parówka=pożeracz wszystkiego co mu stanie na przeszkodzie jak gdzieś pędzi...Pochłania również w dużych ilościach pokarm i zawsze jak ktos je jeszcze prosi by mu dać.
Wesoły chłopak z niego,z początku nowych obszczekuje a zaraz potem siedzi im już na kolanach i się przymila,jako jedyny ze wszystkich psów które obecnie mam na stanie powiadamia,że przyszedł listonosz czy inny gość drąc pape pod drzwiami.Dobrze,że już firmy nie mamy bo budził by mnie w nocy co 30min na dostawy.
W nocy kiedy przysne pocichutku wchodzi do łóża w nogi,ale rano jak się budze to spi w posłanku.Jutro tz dzisiaj jak dopisze pogoda będę małego owczarka kompać..A pózniej zapoznam go z Dinuniem ,a na sam koniec czyli za parę dni zapoznam go z Beziolem ,a pózniej z Kajnem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Parówka=pożeracz wszystkiego co mu stanie na przeszkodzie jak gdzieś pędzi...Pochłania również w dużych ilościach pokarm i zawsze jak ktos je jeszcze prosi by mu dać.
Wesoły chłopak z niego,z początku nowych obszczekuje a zaraz potem siedzi im już na kolanach i się przymila,jako jedyny ze wszystkich psów które obecnie mam na stanie powiadamia,że przyszedł listonosz czy inny gość drąc pape pod drzwiami.Dobrze,że już firmy nie mamy bo budził by mnie w nocy co 30min na dostawy.
W nocy kiedy przysne pocichutku wchodzi do łóża w nogi,ale rano jak się budze to spi w posłanku.Jutro tz dzisiaj jak dopisze pogoda będę małego owczarka kompać..A pózniej zapoznam go z Dinuniem ,a na sam koniec czyli za parę dni zapoznam go z Beziolem ,a pózniej z Kajnem.[/QUOTE]

ha ha ha padłam:) to tontaki spryciarz zje swoje i jeszcze żuli:) co do obcych to standart, księciuniu jeden na początku udaje takiego niedostępnego a potem to siędomaga czułości:):):) faktycznie to dobrze że nie masz firmy bo byś spać nie mogła, nie wiedziałam że to taki stróż:):):) ale to dobrze pilnuje posiadłości i swojej Pani:) aleto że się wkrada w nocy z cichacza to się śmiałyśmy z mamą jak tylko:) taki mały kombinator:) ha ha ha dfobrze że brudasa wyplumkasz:) ciekawe jak będzie reagował:) rozumiemże Dunio to twój bernardyn:), Beziol to taki zaczepny fajny misiek:) a Kajn to konik??:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']To ile masz teraz na stanie ??[/QUOTE]

Trzy swoje psy:labke(Hekse),mix labke(Mole),bernardyna(Dina),kota (Turystę) i konia(kajna)
Na piętrze u brata mieszka mix shitsu(Junior)
Z tymczasów mam Beziola i Parówkę
Póżniej zrobie zrzut fot i wstawie ich ogólne zdjęcie na którym będą wszystkie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']I tak przy "Parowce" zeszlismy na TZ.....:)[/QUOTE]
co do TZ-ów to proszę głosować na mojego w konkursie:)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211813-Zapraszamy!-tu-TZ-%C3%B3w-dla-Was-mamy-%29-do-10.08-dla-Podopiecznych-Czarodziejki-i-Giselle[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...