Jump to content
Dogomania

Bokser Gaston czyli CHOJRAK Inwazja Mocy


Kate I Luka

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:no klateczka rewelacja , fajna duża...
a tu koffam :loveu:koffam :loveu:koffam:loveu:
[url]http://img45.imageshack.us/img45/7109/11246955oa0.jpg[/url]
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]fajna klatka, rozmiarowo jak ta co mieliśmy w Polsce pożyczoną, ale z lepszego czegoś wykonana bo znacznie lżejsza :cool3: [/FONT]
[quote name='evaxon'][url]http://img45.imageshack.us/img45/7492/38554621ke5.jpg[/url]
aaa cooo tammm ja mammm:hmmmm::evil_lol:[/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]coś mi tam wyskoczyło :crazyeye: [/FONT]
[quote name='AgusiaTerierka']To wszystko z nudów...:razz:[/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]nuuudy... tylko spać i spać i spać ;) [/FONT]
[quote name='ferraribox']Doberek Kasieńko i śmutaśny Gasiku:evil_lol:[/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]Cześc Asiu z trójeczką piękności :multi: [/FONT]
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:
dobry dzień :p....u nas pogoda w krateczkę ....ale cóż wkrótce pożegnamy lato.....
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]my już chyba pożegnaliśmy na dobre... znów deszcz :mad: [/FONT]
[quote name='madzia i medor']Buhahahaaaaa:evil_lol: :evil_lol: Dziwny TZ, ciekawe co go zdenerwowało:hmmmm::diabloti:



Kasieńko, spóźnione, ale jak najbardziej szczere z całego serducha
[SIZE=3][COLOR=royalblue]WSZYSTKIEGO CO TYLKO NAJLEPSZE :p :p[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]thanks Sister :multi: [/FONT]
[quote name='evaxon']helołłł z rana:multi:[/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]helołłł z wieczorka :p [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORRAG']Cześć Kasieńko:multi:[/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]siemanko Fionulki :multi:[/FONT]
[quote name='drzalka']Hej.. śliczne foteczki, bo GAstusiowe :loveu: , hej a jaki rozmiar klateczki, bo zastanawiam się nad podobną ??[/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]Klatka zdała egzamin w 100 % , aż załuję, że za pierwszym razem jak Gastka w Polsce do niej przyzwyczajaliśmy tak szybko się poddaliśmy... Teraz Gastuś ładnie wchodzi, troszke smutno patrzy jak się go zamyka, ale kładzie się i wie, że ma być grzeczny. Jak wracamy to już na schodach wołam do niego do pokoju, że już jesteśmy, a on zaczyna szaleć. A po otwarciu - eksplozja radości :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
Klatka jest największa z dostępnych rozmiarów - wys 73, dł 91, szer 63cm i dokładnie wygląda tak:[/FONT]
[IMG]http://www.argos.co.uk/wcsstore/argos/images/8705455A66UC314045X.jpg[/IMG]
[quote name='AgusiaTerierka']U nas znacznie chłodniej , chyba kończy sie lato...[/QUOTE]
[FONT="Tahoma"]u nas też... tylko 15 stopni :shake: [/FONT]

[FONT="Tahoma"]Witajcie wieczorową porą:multi: Dzis dzień zakupowy, bo TZcik wolne , więc trzeba było dostępność fury wykorzystać i zrobić zapasy żywieniowe na cały tydzień. Potem sprzątanie, i dekorowanie salonu - z Polski przywiozłam nasze obrazy i obrazki ze ścian, i dziś je wieszaliśmy. Wreszcie ściany nabrały domowego wyglądu i zrobiło się o wiele milej :loveu: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego, wszystkiego najlepszego i żeby się wam jak najlepiej w trójkę układało:loveu::loveu::loveu::loveu:

Trzymam kciuki za naukę zostawania Gastonka w klatce, ja miałam trochę mało czasu na naukę tego Imbira, ale jakoś się udało i też grzecznie sobie śpi w środku:lol:

Link to comment
Share on other sites

Śliczne foteczki, ucałuj mocno Gastusia i TZ-ta ( no może TZ pozdrów ode mnie :evil_lol: )
A tak na marginesie - jak dobrze, że dla Bety nigdy nie musiałam kupować klatki, pomimo swojej żywiołowości nigdy niczego w domu nie zniszczyła.... są widać różne bokserki, nie wszystkie "zjadają kanapy" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Tahoma"]Wpadłam w dół dziewczyny :-(

Nie ma pracy, tak jak przewidywałam wakacje to martwy sezon, zjechało masa studentów i wszystko full. Wcześniej nie mogłam za pracą się rozglądać bo Gastek itd, a teraz klapa. Czuje się niepotrzebna i zbędna. Wkurza mnie już siedzenie w domu i gotowanie i sprzątanie. Ludzie z gorszym angielskim niż mój mają pracę, a ja nigdzie teraz załapac się nie moge. Od zeszłego tygodnia jest mo źle, praktycznie od urodzin mam coraz większe nerwy. Dobija mnie wszystko, rodzina daleko, znajomi daleko. Buuuu.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Wpadłam w dół dziewczyny :-( [/FONT]

[FONT=Tahoma]Nie ma pracy, tak jak przewidywałam wakacje to martwy sezon, zjechało masa studentów i wszystko full. Wcześniej nie mogłam za pracą się rozglądać bo Gastek itd, a teraz klapa. Czuje się niepotrzebna i zbędna. Wkurza mnie już siedzenie w domu i gotowanie i sprzątanie. Ludzie z gorszym angielskim niż mój mają pracę, a ja nigdzie teraz załapac się nie moge. Od zeszłego tygodnia jest mo źle, praktycznie od urodzin mam coraz większe nerwy. Dobija mnie wszystko, rodzina daleko, znajomi daleko. Buuuu.[/FONT][/quote]

Kasiu bardzo dobrze wiem jak sie czujesz....niestety...ale naprawde glowa do gory, , prace znajdziesz nie dzis to jutro w koncu madra z ciebie kobieta:) a teraz naciesz sie Gastkiem,upiekszaj siebie, dom, ogrod, dbaj o meza i usmiechnij sie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Wpadłam w dół dziewczyny :-(

Nie ma pracy, tak jak przewidywałam wakacje to martwy sezon, zjechało masa studentów i wszystko full. Wcześniej nie mogłam za pracą się rozglądać bo Gastek itd, a teraz klapa. Czuje się niepotrzebna i zbędna. Wkurza mnie już siedzenie w domu i gotowanie i sprzątanie. Ludzie z gorszym angielskim niż mój mają pracę, a ja nigdzie teraz załapac się nie moge. Od zeszłego tygodnia jest mo źle, praktycznie od urodzin mam coraz większe nerwy. Dobija mnie wszystko, rodzina daleko, znajomi daleko. Buuuu.[/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Kasiu ....ta praca gdzieś na ciebie czeka;)widocznie to jeszcze nie ten czas...a teraz najważniejsze ze razem jesteście...;)[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...