Jump to content
Dogomania

Galeria mojej Jessi :)


pati3334

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A teraz filmik :] mam nadzieje że uda mi sie go tu dać :]

[IMG]http://tinypic.com/r/3008aie/7[/IMG]
spróbuję dodać link ale nie wiem czy tak sie da :(

[URL]http://tinypic.com/player.php?v=3008aie&s=7[/URL]

tak udało się :multi::multi: Wejdźcie na link i oglądnijcie filmik :) ( z włączonym dźwiękiem) :p

Link to comment
Share on other sites

Witam wieczorkiem :) Jutro dam jakieś zdjęcia Jessi. A teraz przyszliśmy się pochwalić że Jessi była na wyborach :lol:
Normalnie z psem i z rodzicami do środka weszłam.. Jessi w ubranku była bo zimno . I w kiteczce. To wszyscy się tak na nią patrzyli, że nikt nawet nas nie wygonił z psem hehe :evil_lol::evil_lol:
Dobranoc życzymy :p:p

Link to comment
Share on other sites

Jessi trzyma sie na 2,6kg od 2 tygodni. ;) Więc może teraz będzie powoli rosnąć :)
Do 10 miesięcy? :-o
Ja cąły czas myślałam że do 7,8miesięcy. :lol:
Właśnie dziwie się że taka duża. Hodowczyni powiedziałą że będzie mniejsza od jej mamy. A jej mama taka duża nie była ;)
Wiesz może ile waży Viki?
Jessi i Viki mają jeszcze jedną siostre ( york mojej koleżanki) ma na imię Kiara.
I ta Kiara waży 3,7 kg i jest malutka :p A ile Bobi ważył jak miał 5 miesięcy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

mial ok(pisze ok bo wazylam go tylko u weta a Bobi sie ruszal ) 1,8kg w wiekku 5mies , on bardzo szybko rosnal tak do 10mies , a potem juz pomalu rosl(3,2kg). Z tego co pamietam to swoja wage osiagnal dopiero po roku(3,5kg) i tak sie trzyma, nawet wet jest zdziwiony jak dobrze o niego dbam ze trzyma sie w wadze, jedynie w zime troszke mu sadelka urosnie bo ma mniej ruchu ale to jest kwestia 100gram:lol:

wg jakis tam obliczen mial przekroczyc 4kg, a jak widac nie przekroczyl i sie z tego cisze:)

poprostu nie ma ani nadwagi ani niedowagi, co prawda jest bardzo wybredny tzn niejadek, no i nie moze wszystkiego jesc....:roll:

No mala napewno jest bo to male psy sa ale mam na mysli np porownac psa(dorosly) 1,5kg do psa(dorosly) 3,5kg to wtedy sie wydaje ze ten drugi jest duzy wg tego pierwszego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati3334']jessi ma 5 miesiecy i waży 2,6kg dużo co nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Jeśli dobrze pamiętam to Apollo w piątym miesiącu ważył ok.1500g.Ale to tak różnie jest z tą wagą.Nie ma się czym przejmować. :)

Cześć :p

Link to comment
Share on other sites

Ja waże jessi na takiej wadze kuchennej , ale w przyszłym tygodniu kupie taką zwykła wage elektroniczną. Bo moja mama i tak miała kupić taką wage . To przy okazji będzie też la Jessi :) Ale na pewno waży 2,6 . Jak moja babcia zobaczyła Jessi (ona nie zna sie zabardzo na rasach) to ona do nas mówi: ''to chyba jakiś duży pies urośnie co? '' hehe no to chyba sie sprawdzi. :)
A tak na serio to nawet dobrze że będzie taka dużawa. :) Mój tata wysoki to jej przynajmniej nie zdepcze hehehe :)
Miłego popołudnia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...