Jump to content
Dogomania

Sanie, gdzie i jakie?


Jagusia

Recommended Posts

Tak samo stabilne jak rower:niewiem:
A wozek dla anorektycznego maliniaka:evil_lol: jest za ciezki, zmeczyc to sie na pewno zmeczy szybko, a przy okazji jeszcze co uszkodzi, a po co Ci ten smutek.

Hulajnogi uzywa sie jak sie ma dwa psiury i czlek juz nie moze na rowerze startowac.
Natomiast spokojnie w bezsniezna zime, zamiast na saniach mozesz sobie jezdzic na rowerku. Jak chudini zalapie o co chodzi to poprostu przestaniesz pedalowac, ale na poczatku lepiej mu pomagaj, coby zajarzyl, ze fajnie jest i trzeba szybko zasuwac.
Z Fiona bedzie mu latwiej, bo zaczna ze soba rywalizowac.
Ino pamietaj o kasku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Tak samo stabilne jak rower:niewiem:[/quote]

No.....niby tak, ale jakos co do stabilnosci roweru jestem bardziej przekonana, bo...no nie wiem.

[quote name='PATIszon']A wozek dla anorektycznego maliniaka:evil_lol: [/quote]

Jakie anorektycznego, jakie anorektycznego :obrazic:

[quote name='PATIszon']jest za ciezki, zmeczyc to sie na pewno zmeczy szybko, a przy okazji jeszcze co uszkodzi, a po co Ci ten smutek.[/quote]

Dlatego myslalam o podpieciu go z Fiona (to byl zart z tym szybkim meczeniem ). Poza tym, mysle tak przyszlosciowo tez, bo z trzema psami i hulajnoga to chyba juz nie bardzo...

[quote name='PATIszon']Natomiast spokojnie w bezsniezna zime, zamiast na saniach mozesz sobie jezdzic na rowerku.[/quote]

Na rowerku to ja nie moge jezdzic, bo Gnojek biega przy rowerku bez smyczy, a jak jest zimno to nie lubie pedalowac. Nie moge tez Gnojka podpiac, bo korzystam z cudzych rowerkow i boje sie ich destrukcji.

[quote name='PATIszon']Jak [B]chudini[/B] zalapie o co chodzi to poprostu przestaniesz pedalowac, ale na poczatku lepiej mu pomagaj, coby zajarzyl, ze fajnie jest i trzeba szybko zasuwac.
Z Fiona bedzie mu latwiej, bo zaczna ze soba rywalizowac.
Ino pamietaj o kasku:evil_lol:[/quote]

:roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']No.....niby tak, ale jakos co do stabilnosci roweru jestem bardziej przekonana, bo...no nie wiem.[/quote]
No to jest argument nie do obalenia....:cool3:



[quote]Jakie anorektycznego, jakie anorektycznego :obrazic: [/quote]
To som Twoje slowa, z lowcarkow chyba :niewiem:



[quote] Poza tym, mysle tak przyszlosciowo tez, bo z trzema psami i hulajnoga to chyba juz nie bardzo...[/quote]
jak nie bardzo jak bardzo...i to jak szybko w dodatku:eviltong:
BTW co to za trzeci, gadaj szybko:cool3:



[quote]Na rowerku to ja nie moge jezdzic, bo Gnojek biega przy rowerku bez smyczy[/quote]
A nie bardzo wiem co to ma do rzeczy....
Kenia tez biega luzem, a jak ma szelki to wie, ze ma biec w szelkach i to z przodu i to szybko. No tak, ale to rodezjan...ynteligentna bestyja....:eviltong:
[quote] a jak jest zimno to nie lubie pedalowac.[/quote]
No to nie pedaluj :niewiem:
[quote]Nie moge tez Gnojka podpiac, bo korzystam z cudzych rowerkow i boje sie ich destrukcji. [/quote]
A to konkretny i sluszny argument. Moje oba juz sie nie nadaja do niczego....:shake:



[quote]
:roflt: :roflt: :roflt:[/quote]
czyzby Gnojek wlasnie dostal nowa ksywke od Cioci?
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']W zimę możesz dopiąć psa do siebie . Sama zaopatrz się w narty do biegania. Po co sanie dla 1-2 psów?[/quote]
Pod warunkiem, ze sie umi na nartach jezdzic:cool3:
Ps. wredna ta suka, siedzi za plotem i szczerzy zeby na moja dobrze wychowana gromade, zwlaszcza na Kobrunie....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']W zimę możesz dopiąć psa do siebie . Sama zaopatrz się w narty do biegania. Po co sanie dla 1-2 psów?[/quote]

Widzisz, mali to niestety nie jest zaprzegowiec i samo ciagniecie jest hmmmmm malo atrakcyjne generalnie nuuuuudy i trzeba wymyslic jakies dodatkowe zajecie i wolalabym miec mozliwosc odpiecia sie jednak od psa, gdy mu sie inwencje tfffforcza wlonczy. Taki zakup to jest raczej na lata, a mysle ze w przyszlosci moje stadko jednak sie troche powiekszy. Poza tym ja nie umiem jezdzic na nartach, nie lubie jezdzic na nartach i tak jakos taki cudak ze mnie, ze kazde narty, ktore zaloze na nogi sie lamia :roll: Chce wybiegac psa kosztem jak najmniejszego wysilku z mojej strony, bo potem musze jeszcze ganiac na treningu i musze miec na to sile (bo on sile bedzie mial na pewno)

[quote name='PATIszon']No to jest argument nie do obalenia....:cool3: [/quote]

eeeeee noooooo

[quote name='PATIszon']To som Twoje slowa, z lowcarkow chyba :niewiem:[/quote]

Ja na pewno nie napisalam tak o moim malym, rudym kundelku :obrazic:

[quote name='PATIszon']jak nie bardzo jak bardzo...i to jak szybko w dodatku:eviltong: [/quote]

A ty masz wozek, czy hulajnoge? I ile taka sredniej jakosci hulajnoga kosztuje?

[quote name='PATIszon']BTW co to za trzeci, gadaj szybko:cool3: [/quote]

Eeeeee, nie no w planach kiedys tam jest drugi mali, ale to takie luzne plany na razie, dopoki nie kupie kawalka wlasnej podlogi to nie da rady.

[quote name='PATIszon']A nie bardzo wiem co to ma do rzeczy....
Kenia tez biega luzem, a jak ma szelki to wie, ze ma biec w szelkach i to z przodu i to szybko. No tak, ale to rodezjan...ynteligentna bestyja....:eviltong:

No to nie pedaluj :niewiem:[/quote]

Chodzi mi o to, ze szukam jakiegos sposobu na pomeczenie Gnojka jak bedzie brzydka pogoda, bo ja nie lubie pedalowac gdy jest wiatr i zimno, a Gnojka w taka pogode nie podepne do roweru, bo korzystam z cudzych rowerow i boje sie je zniszczyc. Teraz jezdzimy rowerkiem, ale Gnojek biega luzem.

[quote name='PATIszon']czyzby Gnojek wlasnie dostal nowa ksywke od Cioci?
:cool3:[/quote]

I to jedna z leprzych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']
A ty masz wozek, czy hulajnoge? I ile taka sredniej jakosci hulajnoga kosztuje?
[/quote]
Ja mam 2 zepsute toczydla, ale ja, w zasadzie mam tylko 1 psa, czasem tylko dopinam Kobre, a ze z nich takie sobie zaprzegowce to mi rowerki wystarczaja. Czasem nawet podpinalam do skladaka mojej mamy, ale ta franca potrafila sie zlozyc podczas jazdy:-o
A co do hulajnog to ktos gdziej w watku o hulajnogach podawal linka do czeskiej stronki, gdzie calkiem fajna hulajnoge mozna bylo nabyc juz za 300zl.

Proszzz [URL]http://www.hota.cz/kolobky.html[/URL]
Ps. skrobnelam do Cie cosik na gg, widziala?:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Ja mam 2 zepsute toczydla, ale ja, w zasadzie mam tylko 1 psa, czasem tylko dopinam Kobre, a ze z nich takie sobie zaprzegowce to mi rowerki wystarczaja. [/quote]

Eeeeee, no wydawalo mi sie, ze widzialam gdzie fote twoich suk z hulajnoga/wozkiem (na pewno to nie byl rower)...ale moze mi sie foty pomylily i to nie byly Twoje suki.

[quote name='PATIszon']Czasem nawet podpinalam do skladaka mojej mamy, ale ta franca potrafila sie zlozyc podczas jazdy:-o [/quote]

noooooo, widze ze kolezanka lubi sporty ekstremalne :evil_lol:

[quote name='PATIszon']A co do hulajnog to ktos gdziej w watku o hulajnogach podawal linka do czeskiej stronki, gdzie calkiem fajna hulajnoge mozna bylo nabyc juz za 300zl.

Proszzz [URL]http://www.hota.cz/kolobky.html[/URL] [/quote]

Dziekowac :) Tylko musze znalezc kogos, kto mi ewentualnie ta hulajnoge zakupi i przytransportuje do Polski, bo ja sie nie wybieram w tamte okolice w czasach blizszych (ten rok).

[quote name='PATIszon']Ps. skrobnelam do Cie cosik na gg, widziala?:cool1:[/quote]

Nie widziala, bo jestem u rodzicow i nie mam gg. Jutro wracam do Olsztyna to sprawdze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Eeeeee, no wydawalo mi sie, ze widzialam gdzie fote twoich suk z hulajnoga/wozkiem (na pewno to nie byl rower)...ale moze mi sie foty pomylily i to nie byly Twoje suki.
[/quote]
Moze widzialas na owczarkach zdjecie moich suk podpietych do saneczek dziecinnych?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Moze widzialas na owczarkach zdjecie moich suk podpietych do saneczek dziecinnych?:evil_lol:[/quote]

Nie, nie to nie byly sanki, to byl wozek lub hulajnoga, ale...moze to po prostu nie Twoje suki byly, a mi sie foty pomylily.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...