Jump to content
Dogomania

KORA biały PUDELEK MINI - 2 letnia sunia JUŻ W DOMU


mshume

Recommended Posts

Sunia ma ok. 2 lat, waży niespełna 6 kg, jest białym pudelkiem mini lub bolonczykiem. Sunieczka ma cudowny, zrównoważony charakter, wpatrzona w człowieka. Kto ją adoptuje będzie miał prawdziwy skarb w domu :loveu:
Ta śliczna, mała sunia 'została' po wiejskim dniu targowym w woj. świętokrzyskim, stan jej sierści wskazywał,że ostatnio jej życie nie było usłane różami :shake:
Po super szybkiej akcji, mała spędziła noc u AgatyP i trafiła do Coronaaj na DT. Tutaj dziękuję Agacie, Erce, panom transportującym sunię, dobrego duszka Wtatarę za pomoc suni :multi:

Sunia ma bezpłatny DT u Coronaaj (dzięki ,dzięki :loveu:), jeśli do 30.07 nie znajdzie się dom, ja ją wezmę na DT.

Sunia została odrobaczona i niestety konieczne było ogolenie do skóry :roll: Wygląda jak jagniątko po strzyżeniu :p

W najbliższym czasie sunia będzie wysterylizowana.

Beza (teraz Kora) zamieszkała razem z Dudzią w cudownym, pudlowym domku. Alicjo i Wando, dziękuję :loveu::loveu::loveu:
[quote name='Agata P']No rzeczywiście cholera!!!! Ja mam takie coś porzucone:-(Dzisiaj u nas dzień targowy to jak zwykle ktoś coś podwiezie i zostawi ,no bo co to tylko pies niech sobie radzi:angryy: .Suczka młoda tylko zobaczcie w jakim jest stanie:shake:
POMOCY!!!

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4639/p7120162.jpg[/IMG]

[IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6208/p7120165.jpg[/IMG]

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1751/p7120169.jpg[/IMG]

a takie "afro" ma na całym ciele.....

[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9481/p7120170.jpg[/IMG][/QUOTE]

Edited by mshume
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to niunia po strzyżeniu:
[quote name='Agata P']Pudliszonek właśnie wrócił od fryzjera,niestety nic nie dało się "zostawić" jest ogolona na "0"
Została też wykąpana ,wyczyszczone ma uchole ,bo były bardzo feeee

Foty takie nie za bardzo ,bo dziewczyna zmęczona i nie chce pozować,odpoczywa teraz.;-)
[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5796/p7130175d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3164/p7130172.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma wybrane imię BEZA :) Agato, czy wet, który ją oglądał jakis dokument wystawił? o wieku, stanie zdrowia itp. Aha: sunia ma cieczkę, nie możemy wykluczyć ,ze nie zostałą pokryta...[quote name='Agata P']jestem i ja u ślicznotki;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Sunia ma wybrane imię BEZA :) Agato, czy wet, który ją oglądał jakis dokument wystawił? o wieku, stanie zdrowia itp. Aha: sunia ma cieczkę, nie możemy wykluczyć ,ze nie zostałą pokryta...[/QUOTE]

Tak potrzebuje jakiegos dokumentu od weta...jak wroce pojdziemy zbadac, ma grzybka w uszkach juz na Oridermylu , troche uszko lewe zajechane maszynka ale jest OK.
Beza ma cieczke, moje kurduple zadowolone i Beza zaczela do nich podskakiwac...zabrala ukochana zabawke Pakusia ale odzyskal, poprostu Beza zostawila.Chyba nie miala zabawek tak mysle...ale zaczela latac za pileczkami, zabawkami..

Moje spostrzezenia, ona byla u kogos w domu ale nie dbali, jest przyzwyczajona do wskakiwania na lozko , jest karna , kazalam isc na poslanie to spala na nowym lozeczku.
Chodzi za mna krok w krok ale nie czuje sie jeszcze pewnie... ma nowe szeleczki, smyczke , je dobrze Ceasar , Eukunabe.

Musi isc do weta na badanie, szczepienia, etc...wazy ponad 5kg , jak miala dredy to wygladala mniejsza, bardzo smukla (pod kolanko)ale to pewnie Bichon z pudlem zobaczymy jak troche siersc odrosnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Sunia ma wybrane imię BEZA :) Agato, czy wet, który ją oglądał jakis dokument wystawił? o wieku, stanie zdrowia itp. Aha: sunia ma cieczkę, nie możemy wykluczyć ,ze nie zostałą pokryta...[/QUOTE]
Beza ładnie:loveu:
dokumentu żadnego wet nie wystawił bo ją oglądał tak na korytarzu między jednym pacjentem a drugim, jak czekałyśmy na fryzjerke.Na szybko powiedział tylko o uszach ,ze są do wyczyszczenia i do zobaczenia co z nimi ,ale psinka się juz nie "załapała" na typowe badania bo pojechała .
Co do tego uszka to fryzjerka powiedziała ,że tam była ranka z której ściągnęła strupka i zasmarowała jakimś specyfikiem,żeby się goiło.

Zastanawiam się nad tą cieczką,teraz już wiem dlaczego mój pies się tak zachowywał(jak wariat),wstępnie tez pomyslałam o cieczce ale mam drugiego psa i tego w ogóle Beza nie interesowała ,nie zwracał na nią uwagi :roll: (może z moim psem jest coś nie tak i suczki w cieczce go nie "pociagają'' )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Myślicie, że jest szansa ,że Beza jest tzw. jajkiem z niespodzianką...[/QUOTE]
To zależy który to dzień cieczki, obserwujcie ją teraz ile jeszcze czasu będzie mieć tą cieczkę to będzie można w przybliżeniu oszacować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']To zależy który to dzień cieczki, obserwujcie ją teraz ile jeszcze czasu będzie mieć tą cieczkę to będzie można w przybliżeniu oszacować[/QUOTE]

Ja zauwazylam po pierwszej nocy, przescieradlo mialo pare kropek, troche sie zdziwilam, spala ze mna znaczy 4 psy na lozku...nastepny dzien troche plamila na gresie ale nie duzo, mop byl w robocie...no ciotki zobaczymy ...dalej trocheczku ...od czasu do czasu.

[B]Prosze glosujcie na dzielna Pipi[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210886-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-lipiec[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']Beza ładnie:loveu:
dokumentu żadnego wet nie wystawił bo ją oglądał tak na korytarzu między jednym pacjentem a drugim, jak czekałyśmy na fryzjerke.Na szybko powiedział tylko o uszach ,ze są do wyczyszczenia i do zobaczenia co z nimi ,ale psinka się juz nie "załapała" na typowe badania bo pojechała .
Co do tego uszka to fryzjerka powiedziała ,że tam była ranka z której ściągnęła strupka i zasmarowała jakimś specyfikiem,żeby się goiło.

Zastanawiam się nad tą cieczką,teraz już wiem dlaczego mój pies się tak zachowywał(jak wariat),wstępnie tez pomyslałam o cieczce ale mam drugiego psa i tego w ogóle Beza nie interesowała ,nie zwracał na nią uwagi :roll: (może z moim psem jest coś nie tak i suczki w cieczce go nie "pociagają'' )[/QUOTE]

Zaczelam ja dokladnie ogladac ..wiecie co wyciagnelam spod pyszczka kolec bialy na jakies .5cm to od tego zrobily sie ranki...ona gdzies byla w jakis krzakach, kolce...???
Juz nasmarowalam Neosporin, amerykanska masc na skaleczenia. Beza daje przy sobie grzebac jest spokojna , nie warczy, super psiak. Gdzie ona w te kolce wlazla??? Moze zostala wrzucona? Moglaby do mnie przemowic....

Borrego dzisiaj nie byl Beza zainteresowany ale wczoraj to inna historia....

Link to comment
Share on other sites

Alu, to może nie żadna cieczka tylko te ranki tak krwawiły... Wet ją pewnie na dniach obejrzy, ale zobacz czy ma srom powiększony i nabrzmiały i podrap ją nad ogonem, czy odstawia ogon na bok ;)[quote name='coronaaj']Zaczelam ja dokladnie ogladac ..wiecie co wyciagnelam spod pyszczka kolec bialy na jakies .5cm to od tego zrobily sie ranki...ona gdzies byla w jakis krzakach, kolce...???
Juz nasmarowalam Neosporin, amerykanska masc na skaleczenia. Beza daje przy sobie grzebac jest spokojna , nie warczy, super psiak. Gdzie ona w te kolce wlazla??? Moze zostala wrzucona? Moglaby do mnie przemowic....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj'].ona gdzies byla w jakis krzakach, kolce...???
Gdzie ona w te kolce wlazla??? Moze zostala wrzucona? Moglaby do mnie przemowic....
.[/QUOTE]
Beza została znaleziona na placu targowym,biegała tam biedaczka od stoiska do stoiska jakby szukała swojego"pana" a ludzie jak to ludzie przeganiali ,kopali itd....:-(,a skąd się wzieła na targowisku nie wiadomo:shake:
ale u nas to standard,że w dzień targowy można jakiegoś "podrzutka znaleźć.
Ja też od razu mówiłam,że to domowy psiak była u mnie dobę i ani razu nie narobiła wydaje mi się ,że opieka głównie pielęgnacja kogoś przerosła ,bo miała na łepku "wycięte"trochę sierści tak jakby ktoś próbował ją ostrzyc ale zrezygnował bo przecież łatwiej wywalić.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Alu, to może nie żadna cieczka tylko te ranki tak krwawiły... Wet ją pewnie na dniach obejrzy, ale zobacz czy ma srom powiększony i nabrzmiały i podrap ją nad ogonem, czy odstawia ogon na bok ;)[/QUOTE]

Odstawia ogon na bok...srom powiekszony tez...ma cieczke to nie ranki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']...ma cieczke to nie ranki...[/QUOTE]
Takem sobie i myślała...Widzisz Agatko trzeba słuchac starszych:eviltong:
Jesli by ten domek co się szykuje wypalił, to by była na prawdę mega szybka akcja.
Przepraszam za offika, ale do Jaagi wrócił z adopcji roczny [B]psiak w stanie krytycznym [/B]Najbliższe dni zdecydują czy przeżyje.jesli ktoś ma chwilkę to zajrzyjcie.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194838-Porzucona-przez-bezdomnych-sunia-ze-szczeniakiem!-Potrzebna-pomoc-na-utrzymanie-w-dt/page6[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...