Jump to content
Dogomania

Beza - piękna, biało-beżowa pitka znow szuka domu


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeziu jeziu zaajlowiona jestem jaka Ona śliczniutka :loveu::loveu: A zęby ma identyczne jak Rudzisław jak wychodził ze schronu teraz śladu bo żółci nie ma :evil_lol: Daję łepetynę ,że nie posiedzi długo w schronie , zaraz ją ktoś upatrzy... Śliczności.. W życiu nie widziałam takiego cudeńka :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata_k']Marta a kiedy będziesz szła do niej w odwiedzinki? mogłabym się zabrać z Tobą :lol: a Bezy stosunek do psiaków dalej nie odgadnięty?[/QUOTE]
U mnie bardzo ciezko teraz z wypadami do schroniska :( Jestem zalezna od dobrych duszyczek, ktore maja mozliwosc wpasc do bidula i poznac psiaki, obfocic...

Link to comment
Share on other sites

a czy ktoś by się chciał dziś wybrać do schroniska? w razie czego najprawdopodobniej bede dysponowala autem zeby kogos zabrac i odwiesc :) tak samej to troche łyso jechać :oops: zresztą nie wiem co tam mówic jak wpadne :oops: "hello, dajcie Beze, bo na sesje wpadłam"? :eviltong: tylko jechać bym mogła tak koło 15 :) ktoś chętny? Marta, zapakujesz młodego w auto i lecimy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata_k']a czy ktoś by się chciał dziś wybrać do schroniska? w razie czego najprawdopodobniej bede dysponowala autem zeby kogos zabrac i odwiesc :) tak samej to troche łyso jechać :oops: zresztą nie wiem co tam mówic jak wpadne :oops: "hello, dajcie Beze, bo na sesje wpadłam"? :eviltong: tylko jechać bym mogła tak koło 15 :) ktoś chętny? Marta, zapakujesz młodego w auto i lecimy :D[/QUOTE]

Coś mi się wydaje, że Marta pracuje do 17 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Załamka... :shake:[/QUOTE]
Takie zycie mlodej mamy ;) Na szczescie w pracy mam chwile, zeby zdalnie pozajmowac si enaszymi psiakami i prosic ludzi o bardziej fizyczna pomoc, bo maja np elastyczne godziny pracy lub znajduja sie niedaleko :) Rozwiniety zmysl logistyczny odziedziczylam po babci, ale bez osob chetnych do pomocy mogla bym go sobie wsadzic w cztery litery ;)

Link to comment
Share on other sites

A tutaj nic nie napisane, że Bezunia została adoptowana?

Kopiuję z ogólnego wątku ;)

[quote name='ageralion']Beza zostala adoptowana ze schroniska, do bardzo fajnie zapowiadajacych sie ludzi. Wydawali sie odpowiedzialni, wiec jest szansa, ze ma fajny dom.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...