Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Casablanka jak to nie było??? :placz: hehehe One są siebie warte, choć fakt, Dee jest większym sadystą:evil_lol::evil_lol:

monia&nero dziękujemy :)

A do reszty to powiem tylko, że nic nie dadzą naciski na mnie, bo ja swoich fotek nie dam hehehehe:evil_lol::evil_lol: tym bardziej, że byłam ubrana nie wyjściowo w dres, po imprezie (do 4 rano) i w ogóle... w sumie to zawsze znajdę jakieś wymówki, żeby nie dodać moich fotek :lol::lol::diabloti: poza tym jak dodam i mnie Jagusia zobaczy, to jeszcze się rozmyśli i nie pojedzie do Wro...;) hahahaaahaahah poszukam takiej foty na której nie widać mnie za dużo to może dodam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Casablanka jak to nie było??? :placz: hehehe One są siebie warte, choć fakt, Dee jest większym sadystą:evil_lol::evil_lol:
[/QUOTE]
Były zawsze piękne, ale te mi się najbardziej spodobały :eviltong:
No tak, dwie sadystki-za pańcią oczywiście :evil_lol::evil_lol: Daj te fotki, nie będziemy patrzeć :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... zazdroszczę:roll: chciałabym sobie tak poleniuchować, a ja wstaję po 6 codziennie:shake: ale już się przyzwyczaiłam i najgorsze jest to, że później w nd kiedy mogę pospać to się budzę i zapomnij:p

A dziś mam jakiś dziwny dzień ogólnie, ale trzeba go przejść;) czekam na weekend, wtedy z dziewuszkami szalejemy na długich spacerkach:loveu:

No i ten wrzesień... dni coraz krótsze:placz: niby wszystko fajnie, ale jakaś deprecha jesienna idzie czy co???:diabloti: a poza tym mam smaki na jakieś pyszności, a w pracy nic dobrego nie ma...:eviltong:

Takie tam babskie marudzenie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bleeeee:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&Dee']Takie tam babskie marudzenie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bleeeee:eviltong:[/QUOTE]
Ja ostatnio też mam jakiś zły humor i :niewiem: w dodatku bez powodu... Zanim się obejrzałam, lato się skończyło, a ja chyba się robię stara, bo zaczęły mnie dołować urodziny, jakieś tam refleksje o przemijaniu- normalnie padaka :mdleje: A tak w ogóle- czy tylko ja i moi najbliżsi mamy takie wrażenie że w tym roku to lato było jakieś takie... krótkie i nijakie?

Link to comment
Share on other sites

było, niestety....
i jak tylko zacznie się jesień, mnie też deprecha dopada....
ja jestem jakaś skłonna do takich "dołków"...:(
poza tym ostatnio, jak nigdy, dopadają mnie przemyślenia o życiu, o jego sensie itp.
na szczęście nie muszę tak wcześnie wstawać jak Wy, jeszcze do października, potem zależy jak się plan na uczelni ułoży.
NIENAWIDZĘ wstawać rano. To jedna z rzeczy które na mojej liście "nienawidzę" jest jedną z pierwszych.

Link to comment
Share on other sites

[B]monia&nero[/B] mi budzik dzwoni o 5.50 ale nie mogę się wygrzebać przed 6.30 więc wiem co czujesz... Ale cóż życie :roll: czasami chciałabym mieć z miesiąc lenistwa:evil_lol:

[B]arielka186[/B] jakie lato...?:roll: ani raz w tym roku mi się nie udało grilla zrobić, także ja nie zauważyłam, żeby lato było, za to widzę jego koniec:placz: poza tym zrobiłam się wrażliwa na pogodę i jak się pierniczy to mi się na zdrówku odbija...

No, ale nie marudźmy cały czas jak stare pierniczki:lol: jutro środa, to już coraz bliżej weekend, a ja w ten weekend romantike mam :evil_lol::loveu: kolacja, kino i takie tam, więc hmmm.... będzie przyjemnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, jakby mi TZ wyjechał na miesiąc to bankowo miesiąc deprechy mam :evil_lol: jestem uzależniona od tego męskiego ciałka:evil_lol::loveu: poza tym nie znoszę być sama w domu... takie tam :stupid:za dużo lubię gadać i ogólnie to podziwiam kobiety, które radzą sobie kiedy ich Pan wyjeżdża za granicę;)

Miłego dnia dziewczynki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Powiem tak, jakby mi TZ wyjechał na miesiąc to bankowo miesiąc deprechy mam :evil_lol: jestem uzależniona od tego męskiego ciałka:evil_lol::loveu: poza tym nie znoszę być sama w domu... takie tam :stupid:za dużo lubię gadać i ogólnie to podziwiam kobiety, które radzą sobie kiedy ich Pan wyjeżdża za granicę;)

Miłego dnia dziewczynki:lol:[/QUOTE]
Powiem Ci że nawet wolę nic nie pisać, bo zaraz się rozkleję...:sad: Obydwoje chcemy, żeby ten czas już minął, ale niestety- to nie bardzo zależało od niego-cały ten wyjazd :sad:- a ja wolę za dużo nie myśleć i cieszyć się "małymi rzeczami"...;)

Aha, mama dzisiaj mi wieczorem prześle sms-em przepis na murzynka- napisany tak że powinnaś sobie poradzić- wtedy podrzucę Ci na pw (w końcu to nie psie ciasteczka, jeszcze ktoś by się pomylił i dopiero by było wesoło:D)...

Link to comment
Share on other sites

O nie... nie rozklejaj się...:calus::Rose: masz mnie:evil_lol: na szczęście to już prawie za Tobą, ja mówię, że trzeba szukać plusów:)

Ok czekam na przepis, to pojadę za jednym zamachem z ciastkami dla psiaków i murzynkiem:lol: a później marudzę, że mi doooopcia rośnie:evil_lol:

Casablanka wróciła...:evil_lol: kochana, jak ja do szkoły chodziłam, to życie było takie proste...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...